Skocz do zawartości

[Prywata]Ubezpieczenie na życie


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Hestii nikomu nie polecam. Generali niestety niewiele lepsze.

Pierdu, pierdu. Spróbuj wywalczyć odszkodowanie z jakiegoś directa. Tak się składa, że podałeś najlepsze firmy w Polsce a polecasz jedną z najgorszych. Eh, te programy partnerskie i linki referencyjne.

;)

A z tą Wartą to jaja sobie ze wszystkich chyba robisz? Jeszcze rok temu żaden warsztat samochodowy nie chciał się rozliczać bezgotówkowo, bo Warta nie płaciła odszkodowań. Tak wiem, dwa lata trwała ich tak zwana centralizacja. A co do PZU to spróbuj jakieś odwołanie napisać - nawet tego nie czytają tylko gotową formatkę z błędami przysyłają, że odwołanie jedynie przez sąd. Takie są realia. Żeby nie było to 15 lat siedzę w ubezpieczeniach i odszkodowaniach.

:excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Hestia jest najlepszym towarzystwem na rynku to ciekawe dlaczego jako agencja ubezpieczeniowa rozwiązaliśmy z nimi umowę. Odpowiem w skrócie: niezadowoleni klienci z awanturą przychodzą do swojego agenta.

No ale nic, każdy ma inne doświadczenia, każdy może wybrać ;) Na szczęście mamy wolny wybór :excl:

Moje doświadczenia są krótsze, natomiast firma działa od 97.

Peace :excl:

Wszystko w Warszawie - fryzjer wilanów - pełen zakres, ubezpieczenie samochodu, domu, mieszkania, firmy. ubezpieczenia na Bemowie - tu nas znajdziesz - zapraszam do kontaktu ubezpieczenia w Wilanowie Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie towarzystwa są dobre jak płacisz, gorzej jak chcesz kasę.

Odradzam PZU i wszystkie z nimi powiązane,

jak firma jest taka biedna, że potrafi przekręcić głupie 50 zł. na odszkodowaniu które wynosi 200 zł.

to nie chcę wiedzieć jak to wygląda przy większych kwotach.

W PZU na im większą kwotę jesteś ubezpieczony,

tym w przypadku szkody masz mniejszy % ubytku na zdrowiu,

aby nie było wątpliwości teraz jest taka polityka tej firmy, nie kiedyś.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Hestia jest najlepszym towarzystwem na rynku to ciekawe dlaczego jako agencja ubezpieczeniowa rozwiązaliśmy z nimi umowę.

Tak się składa, że też Hestię sprzedawaliśmy. Hestia chyba ma największą ilość nagród w Polsce za najlepszą likwidację. Dlaczego rozwiązaliście umowę jest łatwo się domyśleć. Sam miałem ich jeszcze pół roku temu serdecznie dosyć. Za co? Za to, że dla wszystkich agentów zaczęli wysokie kary nakładać za opóźnienia w rozliczeniach polis i składek. Też chodziłem w kółko i psy na nich wieszałem jako agent. Od trzech/czterech miesięcy już zrozumieli, że nie ma co tak atakować kogoś kto im sprzedaje produkty. Chcieli podnieść jakość do granic możliwości jednak nie pomyśleli, iż jak przykręcą śrubę dla agentów to agenci odejdą.

Podsumowując Pakiet Hestia7 jest bardzo dobrym pakietem. Jedyną wadą jest to, że są tańsze ubezpieczenia na rynku. Zarówno klienci jak i agenci sobie chwalą mocno ubezpieczenia mieszkań i domów w Generali. O dziwo nawet PZU poprawiło jakość obsługi likwidacyjnej. Wartę i Directy (Liberty, AXA, Aviva, Link4) raczej odradzam ze względu na obsługę posprzedażową. Wiadomo w każdej firmie znajdzie się i szkoda beznadziejnie poprowadzona jak i rewelacyjnie poprowadzona i to właśnie o tych wyjątkach głośno w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności