Skocz do zawartości

Pilnie potrzebna grupa krwi 0Rh-


pozycjo

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, jeśli ktokolwiek chce oddać krew dla Alberta w centrum krwiodastwa swojego miejsca zamieszkania musi podać, że jest to krew dla:

Albert Twaróg (Pesel: 97081212136) oraz że przebywa on w szpitalu przy ulicy Szwajcarskiej w Poznaniu.

Z góry dziękuję za pomoc. KREW jest cały czas potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chęcią bym pomógł, bo wiem jak to jest rzadka grupa krwi ( ale nie ten termin jeszcze) , zresztą taką samą posiadam, dobrze, oddaje ją już ponad dekadę, i zalecam wam, by zawsze przy oddawaniu szukać takiej akcji!! , w innym przypadku, nasza krew jest sprzedawana firmom farmaceutycznym, które następnie sprzedają je polskim szpitalom

Działa to tak, oddajesz krew dla polskich dzieci, jednak ona tam nie trafia, jeśli nie wskażesz konkretnej akcji, serce ściska, że u nas dostajesz 10 czekolad, wafelka, i jeszcze ci zwrócą koszt transportu (nagrody za oddanie krwi otrzymują tylko ci, którzy mają plecy, tak samo z orderami od prezydenta, czy nawet zwykle podanie dłoni)

Dla prostego przykładu, Niemcy co tydzień, organizują wyjazd do siebie, oddajesz krew, dostajesz 50 Euro, obiad, i wycieczkę po okolicy..

u nas nie ma nic, nie masz żadnych profitów, leków zupełnie nic (oprócz aktualnych badań)

(walczyłem nawet kiedyś o jakiekolwiek przywileje, choćby o zwykłe i proste dziękuje, lecz okazało się, że trzeba jeszcze dopłacić do tego interesu co miesiąc składki, należeć do PCK, namawiać innych do działania, zrzeszać koła, robić dobrą reklamę )

powodzenia, i szybkiego powrotu do zdrowia dla tak młodego chłopaka, krew jest na wagę złota..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules ja zawsze myślałem, że krew oddaje się charytatywnie, a nie dla profitów.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj sens mojej wypowiedzi, ja myślałem, że oddaje za darmo, dla polskich szpitali (i to mi odpowiada), jednak z czasem okazało się, że dzięki naszej "charytatywności" ktoś robi na tym niezły interes (czyli błędne koło oddajesz krew, która jest sprzedawana firmie farmaceutycznej, która następnie sprzedaje ją z zyskiem dla szpitala, lub za którą ty musisz zapłacić), dlatego zastrzegłem jak należy działać, by to miało sens (choć panie w takim centrum, często kręcą głową, gdy wskazujesz tego typu akcje)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules przeczytałem, nie wypowiadam się co do reszty, bo się nie znam (nie oddaję krwi), ale zdziwiło mnie Twoje wzburzenie odnośnie braku profitów.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules ja zawsze myślałem, że krew oddaje się charytatywnie, a nie dla profitów.

nie wiem czy dobrze zrozumiałem Herkulesa, ale wydaje mi się że tu chodziło o to że na tym charytatywnym oddawaniu krwi ktoś zarabia, ale może źle zrozumiałem, zawsze miałem problem z interpretacją tego "co poeta miał na myśli" ;-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z krwiodawstwa na Marcelińskiej :)

Panie nawet od razu zapytały czy "dla Alberta?" :)

Aaa i oddawać można każdą grupę krwi. Ja mam ARh+, ale działa to na zasadzie:

Oddajesz krew do banku, a bank tyle samo krwi właściwej oddaje temu, kogo wpiszesz.

Zajrzyj jeśli interesuje Cię wynajem autokarów.

Strony WWW wykona dla Ciebie profesjonalna agencja interaktywna poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z krwiodawstwa na Marcelińskiej :)

Panie nawet od razu zapytały czy "dla Alberta?" :)

Wraca mi wiara w ludzi gdy widzę tak szybką reakcję na prośbę :* "<3" :)

Oddajesz krew do banku, a bank tyle samo krwi właściwej oddaje temu, kogo wpiszesz.

To może i ja się garnę dziś, a co!, przehandluje moje ARh-

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chciałem tutaj robić nieporządku, pamiętajcie tylko, że oddając krew w innym miejscu należy :

Nakazać Centrum wystawić zaświadczenie z danymi na wystawioną krew, a potem wysłać na wskazany adres

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności