Skocz do zawartości

Program do faktur


szuwar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A czy ktoś z Was korzysta z opcji Księgowość All Inclusive inFakt lub Biuro rachunkowe iFirma? Jeśli tak, to jakie macie wrażenia, szczególnie w zakresie kontaktów z księgowymi? Da się od nich wyciągnąć jakąś pomoc np. co do optymalizacji, tego jak najlepiej księgować różne rzeczy etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

ja polecam infakt.pl jak paru kolegow wyzej,

i wlasnie zaczolem program Księgowość All Inclusive inFakt

ale dopiero od tego miesiaca wiec nie moge nic powiedziec czy dobre:D

ale powiem tyle ze trzeba im przekazac bardzo duzo roznych dokumentow ktore sam zbieralem 2-3 dni.

aa i polecam sprawdzenie Księgowość All Inclusive inFakt bo masz 2 miesiace za darmo i zawsze po tych 2 miesiacach mozesz zrezygnowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam do zapoznania się programami do faktur firmy MEGA - TECH, w ofercie dwa programy do wystawiania faktur.

Faktura Small Business - prosty program do faktur VAT

Faktura Small Business - HANDEL - program do faktur z magazynem, bardziej rozbudowany od podstawowej wersji.

W ofercie można też znaleźć programy do rachunków i faktur RR....

Faktura Small Business - Program do faktur

Rachunek Small Business - Program do wystawiania rachunków uproszczonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zerknij na ten post

Jeśli chodzi o prosty i niezawodny program deskopowy pod win., polecam mFaktura.pl

Przez rok z niego korzystałem i naprawdę mogę go z czystym sumieniem polecić.

Sam dziś korzystam ze skryptu do faktur (i nie tylko), na własnym serwerze - bardzo bezpiecznie, wszystkie dane o obrotach firmy są "u mnie".

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was korzysta z opcji Księgowość All Inclusive inFakt lub Biuro rachunkowe iFirma? Jeśli tak, to jakie macie wrażenia, szczególnie w zakresie kontaktów z księgowymi? Da się od nich wyciągnąć jakąś pomoc np. co do optymalizacji, tego jak najlepiej księgować różne rzeczy etc?

Ja korzystam z księgowości Self Service(opcja płatna) i kontakt z księgowymi jest ok- jeśli masz konkretne pytanie, to dostaniesz konkretną odpowiedź, jeśli chcesz to też z odpowiednim paragrafem w ustawie.

Edit: dubel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności