Skocz do zawartości

Program do faktur


szuwar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...

https://szybkafaktura.pl Bo... już się przyzwyczaiłem ;)

jez, excel to dla masochistów chyba :P

jak się sprawdza? Bardzo zaciekawił mnie ten program od strony wprowadzania danych i korzystania z niego. Wygląda bardzo fajnie na demie. Możesz coś powiedzieć więcej jak się spisuje w praktyce, bo domniemuję że nadal z niego korzystasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@melbi, Przetestowałem demo, dosyć ładnie się prezentuje. Jednak mocno niedopracowana wersja w tym demo.

Dobrze byłoby gdyby funkcje programu dostosowane były do aktualnych przepisów (obowiązujących od początku 2013 r.) póki co nie warto wydać tych kilkudziesięciu złotych za sam ładny wygląd.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam https://www.mega-tech.com.pl/wiecej_program_do_faktur.html

moje trzy firmy w tym średnia Sp. z o.o. pracują na tym programie. Jak masz KPiR to na cholerę płacić co miesiąc dwie stówy ?

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Polecam program do fakturowania i księgowości INFAKT. Korzystam z niego już wiele miesięcy i jest bardzo dobry. Ma wiele funkcji, jest intuicyjny i w każdej chwili możemy zwrócić się z jakimś zapytaniem do ich księgowych albo poprzez chat online albo emaila.

Zachęcam do rejestracji i wypróbowania programu z ref LINK tego linka - jest 20% rabatu na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności