Skocz do zawartości

lukas24 (Ł**sz C***k) - szukam osób, które oszukał


ulf

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osób, które oszukał na tym forum użytkownik lukas24, nazywa się Ł***sz C***k.

Jeżeli uzbiera się nas kilkoro to poza zgłoszeniem na Policję będziemy mogli przystąpić do złożenia pozwu zbiorowego - tak dla zasady (mimo niewielkich kwot).

Łu***sz C**k posługuje się adresami:

Rzeszów 32-007, ul.A******

36-007 K****, M** 191

- prawdopodobnie fałszywe ale to już będzie zadanie dla policji aby ustalić właściwy adres.

Na tym forum Ł*sz C*k ma przynajmniej dwa profile:

lukas24 https://www.forum.opt...?showuser=16982

proMNG https://www.forum.opt...?showuser=27064

Adresy email, którymi posługuje się [ nierzetelny partner ]:

lukaszeczek94@o2.pl

lukas24.24@o2.pl

Na allegro znajdują się przynajmnie dwa profile, którymi się posługiwał:

lukaszeczek_2008

https://allegro.pl/sh...hp?uid=12289054

storini20

https://allegro.pl/sh...hp?uid=22349511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sindirus - kwestia panta rei jest lekko inna, nie tyle się nie wchodzi, co nawet jakbyś chciał to nie wejdziesz - wszystko płynie ;)

Co do tematu to zapewne każdy ma inne dane, ale konto to samo. Dzwoniłem do banku, mam złożyć reklamację. Jeśli kilka osób złoży może coś to da, chociaż nie wiem jakie są realne możliwości. W moim przypadku nie chodzi o kwotę, bo jest licha, ale właśnie ta lichość sprawia, że takie osoby pomimo napiętnowania "łapią" kolejnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja -> prokurator -> sąd -> na starcie wyrok w trybie nakazowym

po co jakieś kombinacje i pozwy zbiorowe - to nie kradzież (przy kradzieży musi być chyba ponad 200 zł żeby było przestępstwo a nie wykroczenie), kwota nie ma znaczenia (nawet jak to jest 5zł to muszą się ruszyć, a wyroki za kwoty rzędu 30 widziałem na własne oczy), czasami wystarczy 1 wizyta na komisariacie i reszta robi Policja - Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie co prawda jako tako nie oszukał pieniężnie, ale zleciłem mu paczkę tekstów do napisania. Wszystko OK, termin ustalony obie strony zatwierdziły. Nadszedł termin oddania tekstów, więc pisze kiedy je dostane. W odpowiedzi dostałem, że są gotowe i prosi o przelew. Nie chcąc się naciąć (zwłaszcza czytając ten wątek i kilka innych postów - zauważyłem go po zleceniu tekstów) poprosiłem o 2-3 przykładowe teksty. No i szczerze mówiąc na tym się nasza współpraca zakończyła, bo odpisał mi, że nie wyśle, bo ktoś z PiO go oszukał na kilkaset zł, boi się etc. Ok, spoko - rozumiem, ale kurde chcę tylko 2-3 teksty potwierdzające, że faktycznie coś napisał. Nie to nie, trudno. Co prawda, nie wpłaciłem mu ani grosza, ale jestem tak czy siak stratny bo straciłem kilka dni cennego czasu.

Nie polecam interesów z tym użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątku nie pozostawiłem bez odpowiedzi.

Prawda jest taka, użytkownik ulf przesłał mi 25zł, za zaplecze, po czym nie wysłałem mu tego zaplecza, gdyż sprzedałem je komu innemu (potrzebowałem pieniędzy, więc sprzedałem zanim otrzymałem pieniądze od ulf).

Po 2 dniach chyba, zwróciłem pieniądze użytkownikowi ulf. Więc nie wiem o co szopka.

Xemix - tak, zostałem oszukany, właśnie na takim zleceniu i na takim gadaniu - abym podesłał teksty i po wysłaniu zostanie wykonany przelew. Wysłałem, a przelewu do dzisiaj nie ma jak i kontaktu..

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, piszę wyraźnie - chciałem 2-3 teksty do wglądu, że faktycznie je napisałeś! A tak to być może napisałeś artykuły, straciłeś czas i tyle. Ja już teraz ich nie potrzebuje, nie chciałeś tego załatwić ugodowo to dziękuje, do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas24 ale juz do tego że masz kilka "wcieleń" to już się nie doniosłeś ?

fajna ściema, ktoś mnie oszukał więc z góry nic nie robię, heh

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkownik ulf przesłał mi 25zł, za zaplecze, po czym nie wysłałem mu tego zaplecza, gdyż sprzedałem je komu innemu (potrzebowałem pieniędzy, więc sprzedałem zanim otrzymałem pieniądze od ulf).

No to chyba te 25 zł uratowało Ci życie, ze musiałeś je sprzedawać komuś innemu.

Tutaj to tylu jest [ nierzetelny partner ]ów, ze w pale się nie mieści. Każdy ma po kilka kont i tylko szuka następnych "ofiar".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności