Skocz do zawartości

CPM Fun


wmp3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z ciekawości postanowiłem przetestować CPM Fun, mimo oczywiście pewnych obaw. Zainstalowałem kody na kilku mniejszych stronach. Póki co nie zanotowałem jeszcze żadnego przekierowania, reklamy polskie owszem są, głównie jakieś Groupony i gry sieciowe. Zobaczę, co będzie dalej.

Później być może założę temat z wynikiem testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja właśnie wyłączyłem CPMFun na testowej stronie. Jakiś czas był spokój, a tu nagle wczoraj pełno pop-upów i pytań "Czy chcesz opuścić stronę?". Odradzam ten system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś zauważył po wypłacie z cpm fun, spadek stawek? Bo dostałem takie info już od dwóch osób... A u mnie jest ok...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bold nie chce mi się z Tobą gadać... Moje pytanie kieruję do poważnych ludzi...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, jeśli uraziłem cię tą prośbą. Nie rozumiem, czemu uważasz, że kierowałem ją do ciebie i w jakikolwiek sposób miała ona związek z twoim pytaniem. Tematy o CPM nie kręcą się wokół ciebie, pytałem kogokolwiek - nie masz dowodu? Nie chce ci się ze mną gadać? Sorry, za wyrażenie, ale jeśli tak jest, zamknij się i daj ludziom, którzy otrzymali/nie otrzymali wpłaty podzielić się ze mną tą informacją.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ktoś ma Ci pokazywać dowody wypłat... Na dzień dzisiejszy to tak jakbyś chciał dowodów wypłat z Adsense... To jest wręcz absurdalne... Wejdź sobie na digitalpoint czy też polskie lokerz i tam znajdziesz dowodów bez liku, bo mi ręce opadają...

EOT

I ponawiam pytanie?

Czy ktoś zauważył po wypłacie z cpm fun, spadek stawek?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz EOT już po raz setny, a tymczasem zawsze starasz się odpowiadać na moje pytania, nawet nieskierowane do ciebie, w sposób, który chyba znasz.

Na dzień dzisiejszy to tak jakbyś chciał dowodów wypłat z Adsense...

Które otrzymałbym od razu po zapytaniu, ze złośliwym komentarzem zapewne, ale za to na temat, w przeciwieństwie do twoich wypowiedzi. Jakbym potrzebował dowodów wypłat innych ludzi, niż ci znani z PiO, spytałbym się na innych forach. Nie wiem, ile masz lat, ale wszystko wskazuje na twoją niedojrzałość :) Potwierdza to niestety korzystanie z lockerz :P

Ponawiam pytanie, proszę poważną osobę o zamieszczenie dowodu, co by inni nie musieli zbierać 100$, by się zawieść. Podobnie, jak to było z promowanym przez wiadomo kogo CPM.biz ;)

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitan, ochoczo w swojej stopce i na forum. Aż przetestowałem, po tym, jak moja strona była co chwila przekierowana i uskładałem próg wypłaty, który do tej pory nie został wypłacony, usunąłem - od tego momentu wiem, że brak dowodu wypłaty wiąże się z ryzykiem jej nieotrzymania.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poświęciłem się i wydaje mi się, że w tej chwili wszelkie rozmowy o tej pseudo firmie można zakończyć.

Zarobione 135,69$. Wniosek złożony bodajże w poniedziałek. A dzisiaj informacja: Request denied.

Nie spodziewam się odpowiedzi o powód, bo przecież: * We reserve the right to deny a request for any reason. If your request is approved (usually within hours), you will be paid within the time selected.

wX4Jl.png

Dla mnie czysty SCAM, aż śmierdzi. Po wcześniejszym włamaniu na moje konto paypal (zaraz po założeniu konta na cpmfun) teraz odrzucony wniosek o uczciwie zarobione środki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności