Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Pan H. po wtopie z baza-oret.net zaprosził mnie cytuję maila:

"Dzień dobry,

Dla naszych klientów przygotowujemy zestawienie ofert z kilku branż.

W związku z tym chciałbym się zapytać, czy zechcieliby Państwo przesłać nam za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej, krótkiej informacji o Państwa ofercie handlowej. Wystarczy podać tylko kilka głównych produktów lub usług wraz z ceną i Państwa dane kontaktowe.

Strona internetowa: https://e-polecam.com.pl

Pozdrawiam

Krzysztof Habiak"

mimo wysłania żadania usunięcia danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Okazuje się , że wszyscy to przerabiamy. Osobiście już po fakturach dostałam od niego 2 takie zaproszenia. Mało tego, również było zaproszenie gdzie nie figuruje jako habiak tylko niejaka anna borowska ( katalog e-promujemy). To tylko wskazuje na to, że dalej poszukuje źródełka łatwych pieniędzy. Trzeba po prostu ostrzegać ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze nie jest za późno na dopisanie się do pozwu. Dołączyłam do grona poszkodowanych i nie zamierzam nikomu płacić, gdyż w mojej ocenie zostałam wprowadzona w błąd.

Karolina Krupska

Galaktyka Zmian

513 482 997

Witaj i poczytaj dokładnie posty. Wszystko tu masz włącznie z namiarem na Kancelarię.

W kupie siła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pan KH najwyraźniej nie przestał:

https://i-promujemy.pl

otrzymałem dzisiaj maila z zaproszeniem do powyższego.

i już wpisik za 100 funciaków, faluje ta cena 500 x2 ,potem 50, teraz skoczyło na 100 .

cisz przed burzą?

cisza przed burzą?

cisza przed burzą?

Koleżance było za cicho no i bęc jest i-promujemy.pl może się koleżanka skusi i zrobi wpis za 100 funtów :) hahah

masakra brak mi słów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan KH najwyraźniej nie przestał:

https://i-promujemy.pl

otrzymałem dzisiaj maila z zaproszeniem do powyższego.

i już wpisik za 100 funciaków, faluje ta cena 500 x2 ,potem 50, teraz skoczyło na 100 .

cisz przed burzą?

cisza przed burzą?

cisza przed burzą?

Koleżance było za cicho no i bęc jest i-promujemy.pl może się koleżanka skusi i zrobi wpis za 100 funtów :) hahah

masakra brak mi słów !

No co ty! Tak mi się wypsnęło :). Swoją drogą rzeczywiście masakra.

Podbija cenę. Za mało kasy spłynęło z kont 50cio funtowych? I pewnie zaczyna brakować na obsługę prawną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wyczytałeś te 100 funtów? Teraz czytam regulamin i nie mogę znaleźć. Znalazłam 50.

W regulaminie ! Wejdź na www.i-promujemy.pl i regulamin.

fragm. treści 12. Usługobiorca obowiązany jest do uiszczenia wynagrodzenia z tytułu realizacji Usługi w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość 100 funtów brytyjskich (GBP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności