Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

ok to się odwołam do tego jak będę korzystał z usług pozycjonerskich, że miała być 1 pozycja a jest 8 :P Zależy za co on zapłacił bo jak zapłacił 50 funtów za przesyłkę tak jak jest z jednych paragrafów to nic nie zrobi. Jak dla mnie szkoda drążyć temat trzeba było zamówić PF za 3 tys złotych lub jakaś reklamę stronę za 12 tys, bo tyle rozgłosu za ~250 zł lol, od dzis kazdy kto bedzie mial wyniki katalogowania że za 700 zł wytupuje mi stronę na top 5 i top10 i po zamówieniu usługi nie będzie tak to wytaczam proces w sadzie bo to też jest sprzeczne tymi zasadami.

Idąc już do sklepu wielki Świat nas oszukuje.

" Kupilem czajnik naszedł kamień i się przepalił " a czajnik kosztował 360 zł i zostałem oszukany i idę do sądu !!!!

Powracając do pytania dlaczego 10 000 funtów ? To stanowi równowartość około 50 tys złotych to już jest suma pokaźna i tu prokuratura by się zainteresowała.

Pytanie podobne a dlaczego ludzie biorą kredyty na 1360% w skali roku ? Jak "ustawa bankowa" pozwala tylko max 25%, czy to nie jest oszustwo ?

Poniżej 250 zł masz niska szkodliwość czynu i jak pójdziesz gdzie kol wiek to Cie wyśmieją. Jak 1000 funtow to możesz próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pytanie podobne a dlaczego ludzie biorą kredyty na 1360% w skali roku ? Jak "ustawa bankowa" pozwala tylko max 25%, czy to nie jest oszustwo ?

bo jest furtka pozwalająca wliczyć "inne czynności" w kwotę kredytu czyli oprocentowanie masz max 25% a inne czynności kwotę z sufitu

a co ciekawe do 30 dni możesz oddać kasę bez odsetek, bez opłat za te dodatkowe czynności czyli bez straty własnej i odstąpić od umowy bez podania przyczyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy nie dość, że ciągle o tym samym, to jeszcze go linkujecie.

Czy dodanie się do tej bazy wymaga późniejszego potwierdzenia? Czy tylko wypełnia sie formularz i jest wszystko publikowane.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrekA Super ;) ciekawe kto tu kogo obraża. Nie będę kłamać, że przeczytałam regulamin. Na tym polega uczciwosć. Wielu się wypiera i kłamie, że czytało albo , że konto założył ktoś inny. Nie rozumiesz jednego. Po pierwsze albo Piotrku jesteś wspomnianym PanemH skoro bez ogródek używasz publicznie jego nazwiska co już jest bardzo niemiłym gestem w jego stronę. Na jego miejscu bym się zdenerwowała :) Po drugie człowiek ten, jeśli o nim mowa, wprowadza ludzi w błąd. Ja się zarejestrowałam w celu spełnienia życzenia PanaH, który poprosił mnie o to. W mailu nie było mowy o odpłatności. Wprowadził mnie zatem w błąd. Dodajmy, że Ciebie też wprowadził w błąd więc nie stawaj tak proszę w jego obronie. On wprowadza w błąd celowo. Taki jest tego patent. Uspać czujność by wysłać fakturę. Na Policji zenznałam prawdę, że nie przeczytałam regulaminu, ponieważ moja czujność została uspana. podobnie jak Twoja. Dla przypomnienia jesteś tu na tym forum z tego samego powodu co ja i inni. Zostałeś zmanipulowany w ten sam sposób i w ten sam sposób z tego powodu cierpisz. Różnica między nami jest taka, że ja nie toleruje biznesu opartego o cwaniactwo a Ty go usprawiedliwiasz i to właśnie pogratulować można PanuH takich rycerzy jak Ty bo dzięki Tobie ludzie się boją i zasilają mu kieszeń mimo iż formalnie ta umowa nigdy nie istniała.

Notabene pozwolę sobie zacytować w tej sprawie co uznał sąd w jednym z postępowań podczas przenoszenia sprawy wg. miejsca zamieszkania pozwanego

cyt. "skoro nie było mailowego potwierdzenia zawarcia umowy w trybie art. 7 pkt 1) lit. b ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną,

umowy nie ma i nie ma podstaw do kierowania pozwu zgodnie z właściwością umowną. '

I wszystko w tym temacie jeśli chodzi o madrości Piotra. Wiecej na insynuacje nie będę odpowiadała bo są poniżej krytyki.

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno ;) zakładam, że nie wiesz jakie są koszty w kancelarii Kwantu skoro piszesz 1200 zł . Tych, którzy zamierzają dołączyć do antyH koalicji zapraszam do kontaktu z Kwantum i zapewniam, że koszty są o wiele wiele wiele niższe. Czyżby PiotrekA był naszym antybohaterem ;) skoro tak bez ogródek kłamie :)

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko albo jesteś z nami albo przeciwko. Jeśli jesteś przeciwko nie zabieraj głosu w dyskusji bo tu ludzie się wspierają nawzajem a nie wspierają cwaniactwo. Zdradził sie Pan PanieH swoim nastawieniem. Żegnamy i do zobaczenia na sprawach. Ciekawe czy starczy cywilnej odwagi by spojrzeć tym ludziom w twarz.

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem z wami, ani też przeciwko wam. Jestem za prawdziwą, merytoryczną oceną zdarzeń, w których bierzemy wszyscy udział, zwłaszcza w ich kontekście prawnym. Pani w dyskusji używa argumentów ad personam, oraz wskazuje na swój słaby poziom intelektualny tworząc nieprawdziwe tezy na niesprawdzonych przesłankach (np. skąd te tezy? „Zostałeś zmanipulowany w ten sam sposób” – u nas zmanipulował sekretarkę, „nie wiesz jakie są koszty w kancelarii Kwantu skoro piszesz 1200 zł” – skąd Pani wie o kosztach prowadzenia sprawy przez np. Kwnatum, przecież oni nie poprowadził jeszcze żadnej sprawy przed sadem, a 1200 to najniższe koszty zastępstwa procesowego w tego typu sprawach). Powyższe, oraz inne podobne jakość Pani wypowiedzi, dyskwalifikują Panią jak rzetelnego dyskutanta.

Poza tym o jakości rozumowań, mówi wystraczająco sam fakt, iż habiak zmanipulował Panią mailem do skorzystania z jego usług. Mam nadziej, że to nie ten, który był cytowany wcześniej „Witam, Proszę przesłać nam dane kontaktowe oraz nip Państwa firmy za pomocą strony internetowej https://www.firmy2013.com.pl/new

To ważne.”, tylko jakaś bardziej wyrafinowana konstrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona HABIAKA - https://galeria-biznesu.net

Nowa strona HABIAKA - galeria-biznesu.net - spam wysyłany sprytnie bo z fikyjnego konta. Nie ma też żadnej informacji o zgodę wysyłania mejla

Dzień dobry,

Proszę przesłać nam dane kontaktowe Państwa firmy za pomocą strony

internetowej https://www.galeria-biznesu.net/new

To ważne.

----

Pozdrawiam

Koordynator Projektu CHIBS 2013

a.mikulski@galeria-biznesu.net

CHIBS MEDIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu (PiotrekA) a skąd wiesz , że nie współpracuję ściślej z kwantum ? To dzięki Tobie ich poznałam ;) i tereraz reprezentują moja firmę nie tylko w tej sprawie. W zasadzie to powinnam Ci podziekować bo ta cała afera, którą rozkręcasz bardzo mi w interesach pomogła i gdybyś nie był taki zarozumiały to może i bym przelała Ci te 50 funtów bo dzięki Tobie zarobiłam więcej . Pozdrawiam.

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności