Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

A mama mówiła - nie ufaj obcym... dla św. spokoju jak gdzieś proszą mnie o podanie nipu i szczegółowych danych firmy to jeśli nie jest to znana dla mnie firma to omijam (bo tak naprawdę - to do czego NIP jest najbardziej potrzebny? Do wystawiania faktur i identyfikacji podatnika żeby ściągnąć należność - a nie reklamy). Na nasze strony tak samo często jak klienci wchodzą wyłudzacze - powinny być roboty wykrywające tych baranów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

witam a była cisza nie było upomnień nic a dziś dostałam nakaz zapłaty od e-sądu z Lublina i co ja mam teraz zrobić

jestem bez pracy działalności nie mam nawet nie podał prawidłowych danych

wartości mojej kary to 2 677,60 zł

pomocy

Nie zamawiałaś płatnej usługi więc należy się odwołać . Jak Cię stać utrzymywać darmozjadów no to płać. PAMIĘTAJ masz tylko 14 dni na odwołanie.Jest bardzo dużo odwołań ...jak przegra będzie musiał pokryć wszystkie koszty zastępstwa procesowego z wszystkich przegranych spraw. Sprawy odwoławcze będą się odbywać na terenie naszym czyli pozwanych. :) W sprawie treści odwołania pytaj KWANTUM

Co mam robić w takiej sytuacji?

Dzwoń do Kwantum do Sopotu wszystko Ci powiedzą. Zaznaczam że nie reklamuję tej Kancelarii tylko oświadczam że ona reprezentuje większą naszą część poszkodowanych i zna sprawę od podszewki. Masz swojego prawnika uderzaj do swojego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrok Sądu w podobnej sprawie

https://di.com.pl/new...ego_wynika.html

Nierozumiem na czym polega podobność spraw. Przecież pobieraczak dostał kare za to, że na stronie głównej widniał napis "10 DARMOWE testowanie" i to wprowadzało KONSUMENTÓW w błąd (bo naliczali opłaty od pierwszego dnia).

W naszym wypadku nigdzie nie pisze, że jest DARMOWE i nie jesteśmy KONSUMENTAMI. Więc gdzie podobieństwo?

podobieństwo jest w sposobie działania, żadna z tych firm nie oferuje jakiejś przyzwoitej usługi, żerują na kliknięciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę jedynie podobieństwo w nieczytaniu regulaminów usług.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esad jedna działa tutaj na korzyść cwaniaków boleje nad tym jako człowiek związany z prawem :-(

E-sądy służą wyciąganiu pieniędzy z podatników, podobnie jak nasz tutaj kretyn, to tylko banda [ nierzetelny partner ]ów i złodziei, miało być mniej spraw w sądach tradycyjnych, a przez durne e-sądy jest ich więcej.

Ktoś podjął temat likwidacji sądów nawet w naszym sejmie, ale brać prawnicza podniosła sprzeciw, bo prawnicy mieliby mniej okazji do wyciągania pieniędzy.

Sam też musiałem wynająć prawnika po tym durnowatym wyroku e-sądu. Odwołanie złożone z wnioskiem o zwrot kosztów procesowych. A mój prawnik kosztuje sporawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może powinieneś wynająć tańszego prawnika :), bo konia z rzędem temu kto wyciągnie jakiekolwiek pieniądze z Londyńskiej spółki habiaka - tak przyjamniej twierdzi p. Janowski z Kwantum.

Szkoda, że jak habiak wygra to trzeba będzie mu zapłacić, a jak przegra praktycznie niemożliwe będzie odzyskanie jakichkolwiek pieniędzy włożonych w sprawe.

Dla mnie e-sąd to fantastyczna sprawa, można komuś wytoczyc sprawe za 30zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dostaliśmy nakaz zapłaty z e-sądu. Chcę złożyć sprzeciw - jakich użyliście argumentów w sprzeciwie? Za pomoc w argumentacji będę wdzięczna (na priv). Mam tylko nadzieję, że nie wydrze od nas tej kasy- już brak mi epitetów na tego łajdaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności