Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

witajcie,

ja także padłam ofiarą Krzysztofa H., poprzez stronę www.rynek2013.pl, przyszła faktura po angielsku na 100 funtów, mailowe wezwanie do płatności i teraz listowne, pofatygowałam się nawet do siedziby na placu Solnym, ale siedzą tam dwie dziunie, które twierdzą że sa jedynie skrytką pocztową i przyjmują korespondencję, sprytne posunięcie;)

Jestem z Wrocławia, proszę o kontakt oszukane osoby z Wrocławia, ciekawa jestem czy składały doniesienie na policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba dodam tam jedną stronkę i już mogę powiedzieć że ani złotówki na to nie wydam ani żadnej kary nie zapłace.

Na waszym miejscu skoro nie chcecie odwiedzić habiaka i już wolicie płacić prawnikom i lubicie się denerwować zamiast to olać to może zbierzcie się w grupe i przejedzcie się przed siedzibe tego esądu, zróbcie relacje z tego w sieci, protescik jakiś , znajomych zaangażujcie.

W obecnym momencie kiedy esąd zbiera bardzo negatywne opinie, bo z esądu czesto [ nierzetelni partnerzy ] korzystają taka akcja mogła by nie złe halo zrobić.

Tak będziecie dalej nie widoczni a habiak i im podobni amatorzy będą was i innych dalej oszukiwać.

Ah te pokolenie internetu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

ja także padłam ofiarą Krzysztofa H., poprzez stronę www.rynek2013.pl, przyszła faktura po angielsku na 100 funtów, mailowe wezwanie do płatności i teraz listowne, pofatygowałam się nawet do siedziby na placu Solnym, ale siedzą tam dwie dziunie, które twierdzą że sa jedynie skrytką pocztową i przyjmują korespondencję, sprytne posunięcie;)

Jestem z Wrocławia, proszę o kontakt oszukane osoby z Wrocławia, ciekawa jestem czy składały doniesienie na policję.

Nie masz co chodzić na Solny bo on ma w Polsce zawieszoną działalność ..jego adres znajdziesz na www.ceidg.gov.pl i wpisz jego imię i nazwisko wyswietlą Ci się adresy ,,do odwiedzin"" :)

A ja chyba dodam tam jedną stronkę i już mogę powiedzieć że ani złotówki na to nie wydam ani żadnej kary nie zapłace.

Na waszym miejscu skoro nie chcecie odwiedzić habiaka i już wolicie płacić prawnikom i lubicie się denerwować zamiast to olać to może zbierzcie się w grupe i przejedzcie się przed siedzibe tego esądu, zróbcie relacje z tego w sieci, protescik jakiś , znajomych zaangażujcie.

W obecnym momencie kiedy esąd zbiera bardzo negatywne opinie, bo z esądu czesto [ nierzetelni partnerzy ] korzystają taka akcja mogła by nie złe halo zrobić.

Tak będziecie dalej nie widoczni a habiak i im podobni amatorzy będą was i innych dalej oszukiwać.

Ah te pokolenie internetu :)

ESąd z automatu wydaje nakaz (winny lub nie winny) jeżeli czujesz się nie winny nie można ,,to olać'' bo po 14 dniach się uprawomocni więc nalezy się odwołac i sprawa trafia na normalną ścieżkę sądową. Swego czasu w jego katalogu był nawet Sąd Warszawski wpisany mam print scr strony ..ciekawe czy wysłał im fakturę :) oczywiście ktoś ten Sąd tam wpisał do tego pseudo katalogu. Więc widzicie można wpisać Sąd, może Komendę Wojewódzką Policji w Wrocławiu wpiszemy hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak konkurencja wpisze was do 50 podobnych stron różnych osób to też będziecie po sądach latać ?

Dobry sposób na depozycjonowanie firm z rynku. Skoro duże kwoty nie przejdą to zrobić 1000 słupów, dla każdej strona i zasypywać ich pozwami i fakturami z kilku krajów :)

To może nawet tańsze niż koszty reklamy i zaplecza :)

Piotrek kiedyś też mi się zdarzało nabierać , były listy nakazy, i wezwania do sądu nawet czasami. Jedyne co robiłem to wysyłałem sprostowanie ze swoją opinią i innych na ten temat, żaden sąd nie wydał wyroku . I dobrze jacyś normalni logicznie myślący sędziowie byli widać :).Zresztą w życiu bym sie nie spodziewał że Sąd może wydać inny wyrok w tak oczywistych oszustwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam wpisy do rejestrów dłużników ??

dokonał jakiegoś ten cwaniaczek ??

bo w przypadku gdy się okaże że ten niby-dług jest fikcyjny to można go później ganiać w anglii. Złożyć pozwy o odszkodowania w Anglii oczywiście. Zapewne nic nie zapłaci bo to spółeczka kapitałowa. Ale jak będzie ona niewypłacalna to wniosek o upadłość (polski odpowiednik) i następnie przejąć tę spółkę a w następstwie rozliczyć Krzysia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

ja także padłam ofiarą Krzysztofa H., poprzez stronę www.rynek2013.pl, przyszła faktura po angielsku na 100 funtów, mailowe wezwanie do płatności i teraz listowne, pofatygowałam się nawet do siedziby na placu Solnym, ale siedzą tam dwie dziunie, które twierdzą że sa jedynie skrytką pocztową i przyjmują korespondencję, sprytne posunięcie;)

jakby przysolić takim dziuniom to może ktoś by się tą sprawą zainteresował na poważniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezczelność KH przechodzi ludzkie pojęcie, oto jaką informację przesłała mi osoba zaangażowana w sprawę:

Do nowo naciągniętych rozsyła on ostatnio gotowe wzory oświadczeń o wypowiedzeniu, sugerując, że jeśli ktoś nie chce płacić to niech je wypełni i odeśle. Wymaga też odesłania podpisanego regulaminu. To pułapka. Po pierwsze, w ten sposób przyznaje się zawarcie umowy. Ponadto, w regulaminie jest zapis, że takie wypowiedzenie będzie karane karą umowną 1000 funtów. Pierwsze osoby otrzymały już noty obciążające karą i wezwania do zapłaty w sumie ponad 6 tys. zł (1000 funtów kary + faktura).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności