Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam te wasze " wypociny " to śmiać mi się chce i płakać !!!,

Tylu Was jest oszukanych przez takiego skur..... że jak by każdy z Was gazetą go jebnoł w ten głupi łeb to

by wam zdechł pod tymi gazetami !.

Tak ciężko jest namierzyć takiego dupka co !? , a jak nie macie czasu to po zecie na dedektywa i Wam go znajdzie !

a wówczas macie okazje oddać mu to co jego po 50 funtów na czoło !!

W du**e takiego klienta miejcie albo zbiorówkę mu zrobić i wówczas na pewno zdechnie !

I nie wiecie co się z takimi stronkami robi ! ? może info - kawę na ławę co !

Trzeba takich " cwaniaczków " tępić jak pluskwy bo państwowe urzędy tego nie zrobią ! - oni to potrafią zgnoić człowieka porządnego np: piekarza co to za darmo chleb rozdawał biednym , a pospolitego Kowalskiego mają w du**e !!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej, dzięki za to forum i info, mój ojciec należy do grupy za 1'000 funtów i dzisiaj wysłałem papiery do Sopotu:) Przypadkiem natknąłem się dziś na taki artykuł:

https://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/zatrzymany-ws-firm-oszukanych-przy-zakupie-domen-i,1,5476533,region-wiadomosc.html

Widać ci naciągnęli trochę więcej ludzi, prokuraturze sporo czasu to zajęło ale jednak się udało. Może chodzi o (w niektórych przypadkach) inne kwoty ale zasada działania jest dosyć podobna, tj. umowa firma-firma (nie klient indywidualny jak w przypadkach, które ktoś tu wcześniej podawał) oraz sama zasada działania: "Według policjantów proceder polegał przede wszystkim na wprowadzaniu przedsiębiorców w błąd. [ nierzetelni partnerzy ] zawierając telefonicznie umowy wykorzystywali niewiedzę i nieuwagę przedsiębiorców."

Jakub:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłałem sprzeciw.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany wyślę mailem uzasadnienie.

Pozdrawiam.

Witam!

Również dostałam pozew z e-sądu z wezwaniem do zapłaty. Będę bardzo wdzięczna za przesłanie uzasadnienia sprzeciwu.

Mój adres: anna-krolikowska@o2.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ciulowate e-sądy wysyłają wyroki pod błędne adresy :)

tak więc jak listonosz nie zna Was to nie odbierzecie wyroku i się nie odwołacie, to woła o pomstę do nieba :)

Dzisiaj wysłałem sprzeciw.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany wyślę mailem uzasadnienie.

Pozdrawiam.

Witam!

Również dostałam pozew z e-sądu z wezwaniem do zapłaty. Będę bardzo wdzięczna za przesłanie uzasadnienia sprzeciwu.

Mój adres: anna-krolikowska@o2.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

o ile się nie mylę, to:

na tym etapie uzasadniać nie trzeba, jednak trzeba podać zarzuty z powodu których z wyrokiem się nie zgadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przegrywaja ci co płacą po wyroku e-sądu a za nim sprawa pójdzie do normalnego sądu,bo to własnie na tym ten system polega :D bo tam ten pan nie ma szans i jestem pewien że ani jednej sprawy nie wygrał. :) Tak więc ten kto płaci po wyroku e-sądu poprostu dał się nabrać oszustowi i tyle . Bo zawsze jakis % z tylu setek spraw mu płaci bo sie boi.

Sytuacja jest analogiczna jak ze skupowaniem przeterminowanych wierzytelności , potem przychodzą listy z Luxemburgów ,Niemiec i innych. Według statystyk około 24% płaci za przedawnione długi a firmom które skupują te długi te niecałe 24% przynosi taki zysk że opłaca im sie skupywac te długi , płacić za listy ijeszcze maja zysk :D

dlatego przestańcie ludzie, a jakby napisął w regulaminie że w razie braku opłaty macie oddac nerkeidopstaniecie wyrok z e-sadu to co oddacie mu bo taki byl; regulamin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA Nowy Pseudo katalog K. Habiaka www.kbiz.pl nie dajcie się naciągnąć!

To coś nowego? Bo właśnie dostałem maila, że rzekomo tam się zarejestrowałem i teraz zmienia się regulamin... Oczywiście w nowym regulaminie wprowadzona zostaje opłata za utrzymanie wpisu.

Witamy,

informujemy, że z dniem 7 maja 2013 roku zmianie ulega regulamin serwisu internetowego kbiz.pl. Nowy regulamin przesyłamy w załączeniu.

Proszę zapoznać się z treścią nowego regulaminu i w przypadku braku akceptacji nowych warunków określonych we wskazanym dokumencie prosimy o złożenie pisemnego oświadczenia w terminie do 21 maja 2013r. Złożenie oświadczenia we wskazanym terminie będzie równoznaczne z zaprzestaniem realizacji świadczenia, a w konsekwencji usunięciem Państwa konta z serwisu internetowego kbiz.pl

Pisemne oświadczenie należy wysłać listem poleconym na adres:

kbiz.pl

Plac Solny 14 lok. 3

50-062 Wrocław

Z poważaniem

Zespół portalu kbiz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem tego maila. Wysłałem debilowi krótką odpowiedź że niech się lepiej zastanowi i usunie dane firmy ze swojego niby katalogu.

Debil, (przepraszam jeśli moderatorom się to nie spodoba wyrażenie, ale innego nie ma), znalazł gdzieś chyba w katalogach firmowych dane firmy. Tylko debil, nie potrafi nawet sprawdzić że tamtej firmy już dawno nie ma, jest tylko poprawny nr telefonu i adres mail.

Ja Ci zapłacę czekaj, debilu jeden. To że oszukujesz ludzi i niektórzy Ci płacą Habiaku P........y, nie znaczy że podeślesz mi maila z żądaniem płatności i się na to nabiorę.

Tym bardziej że do twojego niby katalogu żadnego wpisu nie dodałem, bo jakbyś sprawdził dokładnie wiedziałbyś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności