Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja1 -> rozumiem ludzi co niewiele wiedzą o seo i się dali "złapać", ale Tobie się trochę dziwię że tak odpuszczasz ;)

Wystarczy zenoposter + templatka, opcji jest 10 tysięcy.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA Nowy Pseudo katalog K. Habiaka www.kbiz.pl nie dajcie się naciągnąć!

To coś nowego? Bo właśnie dostałem maila, że rzekomo tam się zarejestrowałem i teraz zmienia się regulamin... Oczywiście w nowym regulaminie wprowadzona zostaje opłata za utrzymanie wpisu.

Witamy,

informujemy, że z dniem 7 maja 2013 roku zmianie ulega regulamin serwisu internetowego kbiz.pl. Nowy regulamin przesyłamy w załączeniu.

Proszę zapoznać się z treścią nowego regulaminu i w przypadku braku akceptacji nowych warunków określonych we wskazanym dokumencie prosimy o złożenie pisemnego oświadczenia w terminie do 21 maja 2013r. Złożenie oświadczenia we wskazanym terminie będzie równoznaczne z zaprzestaniem realizacji świadczenia, a w konsekwencji usunięciem Państwa konta z serwisu internetowego kbiz.pl

Pisemne oświadczenie należy wysłać listem poleconym na adres:

kbiz.pl

Plac Solny 14 lok. 3

50-062 Wrocław

Z poważaniem

Zespół portalu kbiz.pl

Ja tez mam tam wpis i wiem że go nie dodawałem. Wysyłać rezygnacje listownie czy nie ? jak myślicie, bo może to kolejna próba przekrętu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyślesz rezygnację listownie to się przyznasz , ze to Ty dodałeś. Po za tym to może być jego kolejna pułapka. Ostatnio jak ludziska wysyłali do niego tego typu rezygnacje przywalił im kary umowne w wysokości 1000 funtów.

Tak się zastanawiam czy oprócz naszych działań nie ponasyłać na niego jakich kontroli przeróżnych. Ciekawe czemu odwiesił firmę w naszym pięknym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka dostała dokładnie takiego samego maila, jak Marcinhall (TUTAJ)

Odpisała mailowo, żeby dał jej spokój. nie zamierza pisemnie nic do niego wysyłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o karach narzuconych po wysłaniu wymówienia o świadczenie usług. Czy mógłby mi ktoś udzielić szerszych informacji na jakiej podstawie sławny Habiak takie kary nakazuje płacić?

Niestety mam konto założone na kbiz spory czas temu kiedy to jeszcze konto było bezpłatne i jak wynikało z poprzedniego regulaminu bez mozliwości nakładania jakichkolwiek kar i płatności (stary regulamin mam skopiowany). Dziś i do mnie dotarł nowy regulamin (z 7maja 2013). W nowym regulaminie jasno jest zaznaczone, że usługobiorca ma prawo pisemnie wymówić umowę. I to zamierzam zrobić. Tylko zastanawiają mnie te kary? Tylko nie mówcie, że wymawiając umowę administrator będzie mówgł ukarać mnie według nowego regulaminu?

W nowym regulaminie zawiera się bulwersujący punkt :

"17. Naprawienie szkody, o której mowa § VI ustęp 15, nastąpi poprzez zapłatę na rzecz Usługodawcy kary umownej w wysokości 1000 PLN (słownie: tysiąc złotych polskich)."

"15. Usługobiorca rejestrując formularz zamówienia, o którym mowa w § 3 ustęp 1, zobowiązany jest do:

a. podania kompletnych i prawdziwych danych, umożliwiających identyfikację Usługobiorcy w toku zwykłych czynności, bez ponoszenia dodatkowych nakładów przez Usługodawcę,

b. posłużenia się unikalnym adresem email, użytkowanym wyłącznie przez jedną osobę,

c. powstrzymania się od zamawiania Usługi bez rzeczywistej chęci przetestowania lub korzystania z Usługi.

16. Usługobiorca zobowiązany jest do naprawienia szkody wyrządzonej Usługodawcy poprzez niewykonanie lub nienależyte wykonanie któregokolwiek ze zobowiązań niepieniężnych określonych § VI ustęp 15.

Jeszcze jedno pytanie dotyczące danych, dane firmowe podane zostały podczas gdy działalność była prowadzona, na chwilę obecną dane nie są już aktualne, działalność została zlikwidowana przeszło pół roku temu. I zastanawiam się czy jesli nawet jakaś faktura znalazłaby się teraz w mojej skrzynce pocztowej byłaby wiążąca?

Ps. Okazuje się też, że nazwa mojej firmy widnieje w jeszcze jednym wpisie w tym katalogu. Dane są wyssane z palca i na pewno nie były dodane przeze mnie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, szkodę to my wszyscy ponosimy, osobnik KH szarpie nam nerwy i zabiera czas, i on powinien nam wypłacić odszkodowanie.

Te jego regulaminy są absurdalne, przygotował się na wszystkie warianty, złożysz wymówienie-źle, nalicza kary za rzekome szkody (chyba na jego chorym umyśle), nie złożysz wymówienia-też źle, znaczy chcesz kontynuowac tą jego wątpliwą usługę. Już lepiej nie wysylać wymówienia, tylko olać. Tak nie ma dowodu

że dana osoba dokonała wpisu. Nie dajmy się zwariować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanujcie się, tam przecież prawie nikt nie dodawał i co Wy chcecie jeszcze za to płacić?;>

Inna sprawa może być jak ktoś tam dodawał.

Sebastian, a raczej jego znajomy adwokat zaczął coś zaczął o tym pisać to można w komentarzach coś dopytać.

https://blog.seo-prof...sowego-serwisu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta, czyta. Kiedyś się nawet podszywał pod któregoś z forumowiczów. Więc radzę, jak najmniej informacji pisać tutaj, które mają wpływ bezpośrednio na jego działania. O szczegóły lepiej pytać na priv.

Poza tym wszystkie informacje na temat co robić i do kogo się zgłosić były już wielokrotnie podawane na tym wątku. Najważniejsze NIE PŁACIĆ. On niestety bazuje na ludzkiej głupocie i jak zauważył szanowny przedmówca konto mu rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w TV leciał program o portalu równie oszukańczym jak KH www.kariero....o.com. W regulaminie wpis o opłacie w ofercie nie. Koszt coś ok 90 zł Prokuratura w TV namawia do zgłaszania się poszkodowanych. Właściciel ma wirtualne biuro,nie odbiera telefonu i meili. Portal ma pomagać w poszukiwaniu pracy ...jednak jak się okazuje obowiązuje UKRYTA opłata. Media jednak to władza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności