Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Firma powstała 2011-12-31

To dosyć istotna informacja bo mój wpis jest z dnia 2011-11-11 o godzinie 19:59:18.

Czyli gość w tym czasie nie prowadził firmy i zbierał dane bez rejestracji zbioru w GIODO (zresztą nadal to robi).

Pytanie: Jak mogłem zawrzeć umowę z nieistniejąca firmą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszona firma to nie to samo co zamknięta. W zawieszeniu firma ma tak prawa jak i obowiązki z których musi się wywiązywać. Nie może wystawiać faktur ale musi spełniać zobowiązania swoich klientów. Habiak to ćwok ale cwany ćwok.

Firma powstała 2011-12-31

To dosyć istotna informacja bo mój wpis jest z dnia 2011-11-11 o godzinie 19:59:18.

Czyli gość w tym czasie nie prowadził firmy i zbierał dane bez rejestracji zbioru w GIODO (zresztą nadal to robi).

Pytanie: Jak mogłem zawrzeć umowę z nieistniejąca firmą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma powstała 2011-12-31

To dosyć istotna informacja bo mój wpis jest z dnia 2011-11-11 o godzinie 19:59:18.

Czyli gość w tym czasie nie prowadził firmy i zbierał dane bez rejestracji zbioru w GIODO (zresztą nadal to robi).

Pytanie: Jak mogłem zawrzeć umowę z nieistniejąca firmą?

gosc ewidentnie czyta fora, bo juz w CEIDG zmienil sobie date rozpoczecia dzialalnosci.

ktos wydrukowal pdf z ta prawdziwa data 2011-12-31? moj wpis jest niby z 2011-08-31...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Również zostałam ofiarą.

Dostała maila jak inni , że zmianie ulega reulamin i mam wysłac wymówienie pocztą jakbym podpisywała z tym Panem jakąs umowę Sprawdziłam ,że nie mam konta na tym portalu, nie było tam mojej firmy i odpisałam ,ze nie znam ani hasła ani loginu i nie przypominam sobie żebym sie rejestrowała. Nie otrzymałam zadnej odpowiedzi.

Po jakims czasie sprawdziłam znowu i nagle moja forma znalazła sie w kbiz.pl. Po tygodniu znalazłam kolejny wpis w biz6.de. Nie dodawałam firmy i nigdy nie akceptowałam regulaminu, który zawsze czytam i jeżeli jest mowa o płatnosciach to nie korzystam z takich portali. Nie mam potrzeby korzystania takich portali ze wzgledu na specyfike mojej działalnosci, nie potrzebuję kontaktu ze strony osób fizycznych czy klientów indywidualnych.

Wczoraj dostałam maila od. K.H ,że wystawił mi fakturę. Nie mozna jej obejżec bez wejscia na jego strone , a to wiąze sie z uznaniem regulaminu. Nie można napisać ze strony bo to również wiąze się z uznaniem regulaminu.

Witam . Również zostałam ofiarą.

Dostała maila jak inni , że zmianie ulega reulamin i mam wysłac wymówienie pocztą jakbym podpisywała z tym Panem jakąs umowę Sprawdziłam ,że nie mam konta na tym portalu, nie było tam mojej firmy i odpisałam ,ze nie znam ani hasła ani loginu i nie przypominam sobie żebym sie rejestrowała. Nie otrzymałam zadnej odpowiedzi.

Po jakims czasie sprawdziłam znowu i nagle moja forma znalazła sie w kbiz.pl. Po tygodniu znalazłam kolejny wpis w biz6.de. Nie dodawałam firmy i nigdy nie akceptowałam regulaminu, który zawsze czytam i jeżeli jest mowa o płatnosciach to nie korzystam z takich portali. Nie mam potrzeby korzystania takich portali ze wzgledu na specyfike mojej działalnosci, nie potrzebuję kontaktu ze strony osób fizycznych czy klientów indywidualnych.

Wczoraj dostałam maila od. K.H ,że wystawił mi fakturę. Nie mozna jej obejżec bez wejscia na jego strone , a to wiąże się z uznaniem regulaminu. Nie można napisać ze strony bo to również wiąze się z uznaniem regulaminu.

Proszę o informacje co robić dalej. Spodziewam się e-sądu bo nie zamierzam płacic za coś czego nie zamawiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAPISAŁEM SPRZECIW, E-SĄD ZAAKCEPTOWAŁ GO. SPRAWA ODBĘDZIE SIĘ W SĄDZIE REJONOWYM. MIMO TEGO IDĘ JESZCZE DO PROKURATURY ZGŁOSIĆ OSZUSTWO, DLATEGO ŻE TEN PAN DODAJE MOJĄ FIRMĘ DO INNYCH PSEUDO KATALOGÓW, BEZ MOJEGO POZWOLENIA. I NIE ZAAKCEPTOWAŁ MOJEGO WYPOWIEDZENIA UMOWY. TA SPRAWA TAK ŚMIERDZI. PROSZĘ WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH, ABY ZGŁOSILI SPRAWĘ DO PROKURATURY!!!

Prosze o podanie treści sprzeciwu nkbor@vp.pl

Serdecznie dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dostałem fv i wygląda na niezłą akcję na cały kraj. Tylko z jakiej racji my mamy tracić czas na zajmowanie się tak kretyńskimi rzeczami? Przecież to wymaga od nas poświęcenia czasu a pewnie i pieniędzy a sprawa jest przecież kuriozalna.

To co się wyrabia w tym kraju jest chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich i proszę o pomoc.

Jestem dość zapracowana i nie mam czasu przeglądać wszystkich odpowiedzi dla tego proszę o szybkie opinie.

Przed chwilą otrzymałam cytuję:

Dzień dobry,

Informuje, że wystawiłem fakturę dotyczącą płatności za usługę reklamową Państwa firmy w serwisie internetowym kbiz.pl.

Faktura ta jest dostępna w wersji elektronicznej (PDF) jako załącznik do niniejszej wiadomości e-mail, można ją pobrać także z adresu

Z poważaniem

Krzysztof Habiak

tel. 502 657 692

-----

kbiz.pl

Plac Solny 14 lok. 3

50-062 Wrocław

NIP: 8871646637

Nigdy się tam nie logowałam - sprawdziłam nawet czy mogę się tam zalogować - i nie!!!

Moja wizytówka rzeczywiście tam istnieje.

CO MAM TERAZ ZROBIĆ jestem w szoku, że w ogóle są takie praktyki .

PROSZĘ O ODPOWIEDŻ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba się skontaktować z CEIDG żeby poprawili dane jak podaje nieprawdziwe?

Firma powstała 2011-12-31

To dosyć istotna informacja bo mój wpis jest z dnia 2011-11-11 o godzinie 19:59:18.

Czyli gość w tym czasie nie prowadził firmy i zbierał dane bez rejestracji zbioru w GIODO (zresztą nadal to robi).

Pytanie: Jak mogłem zawrzeć umowę z nieistniejąca firmą?

gosc ewidentnie czyta fora, bo juz w CEIDG zmienil sobie date rozpoczecia dzialalnosci.

ktos wydrukowal pdf z ta prawdziwa data 2011-12-31? moj wpis jest niby z 2011-08-31...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Habiak, albo jak go kiedyś nazwałem wyłudzacz, z datą 2012-02-29 zawiesił działalność, wznowił z datą 2013-05-06.

Debilek myśli że wszystko mu wolno.Panowie i Panie, wszyscy którzy dostali w tym okresie czasu faktury, proszę to zgłosić do US, jest to skuteczniejsze niż Policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności