Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że chyba osobiście się pofatyguję do Krzysia i porozmawiam z nim po męsku.

Pomysł słuszny bo niestety czasami inni ludzie zmuszają nas do zwierzęcych zachowań, ale już jest spalony, na dodatek jeśli ktoś wpadnie na taki sam pomysł jak ty i go zrealizuje to ty za to oberwiesz jeśli nie będziesz miał alibi na ten czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Większość zgłoszonych spraw prowadzona jest przez Komisariat Policji Wrocław Osiedle Sprawa 5601/1820/12/MP (MP to inicjały Policjanta prowadzącego sprawę ,a więc do jednego człowieka to trafia )pod nadzorem Proluratury Rejonowej dla Wrocławia Psie Pole . Sprawa do Wrocławia została skierowana przez Prokuraturę Rejonową w Ząbkowicach Śląskich (tam jest/był zameldowany KH) (Sprawa z Ząbkowic ma nr DS1480/12). Kierujcie do Prokuratury jak najwięcej pism -im więcej tym lepiej. Pamiętajcie że pisząc do Wrocławia nie musicie tego robić wg jakiegoś specjalnego wzoru/szablonu itp. Na podstawie opisu sprawy Prokuratura przekaże sprawę do Komisariatu a nastepnie do Komendy w Waszym miejscu zamieszkania gdzie zostaniecie przsłuchani ( ok 0,5 godziny ).

Przeczytałem na forum prawnym

https://forumprawne.org/nowe-technologie/432162-serwis-kbiz-pl-45.html, że wasza sprawa została umożona tak samo jak nasza. Tyle pisania na forum, lamentów o oszóstwie, a tu nie ma znamion przestepstwa. lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że wasza sprawa została umożona tak samo jak nasza. Tyle pisania na forum, lamentów o oszóstwie, a tu nie ma znamion przestepstwa. lol

Możecie siebie winić bo ludzie już od dawna mówili wam abyście to olali.

Szczytem nie powiem czego było by gdyby któryś z was po umorzeniu waszej sprawy jeszcze zapłacił mu zaległa fakturkę :D

Są tacy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś myślał, to wiedziałbyś że wcale nie zamierzam ani nie jestem anonimowy i nie mam z tym najmniejszego problemu.

To nie ja jestem oszustem tylko Habiak.

Będziesz miał, jak ktoś go "skończy", a Ty przypadkiem będziesz miał lukę w byciu tam, gdzie być nie powinieneś.

BTW najmniej groźne sa burki, które dużo szczekają, co dziwnie są najbardziej skopane przez tych, na których szczekają

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś go skończy to mu przyklasnę i ani trochę nie będę żałował. W normalnym kraju złodziejowi ucina się ręce. Nie życzę sobie i nie pozwolę żeby jakikolwiek [ nierzetelny partner ] wyłudzał ode mnie pieniądze.

A Ty już nie mędrkuj jak nie masz nic sensownego do dodania.

Jakbyś myślał, to wiedziałbyś że wcale nie zamierzam ani nie jestem anonimowy i nie mam z tym najmniejszego problemu.

To nie ja jestem oszustem tylko Habiak.

Będziesz miał, jak ktoś go "skończy", a Ty przypadkiem będziesz miał lukę w byciu tam, gdzie być nie powinieneś.

BTW najmniej groźne sa burki, które dużo szczekają, co dziwnie są najbardziej skopane przez tych, na których szczekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie tylko pozwalasz by Cię ktoś robił, ale poza pisaniem tu to więcej chyba za dużoc nie zrobiłeś(?). A ja nie mędrkuje, tylko Ci zwracam delikatnie uwagę, że jak masz cos zrobić, to to rób, a nie na forum publicznym piszesz czego to Ty nie masz zamiaru zrobić, bo później to Ty możesz mieć dopiero prawdziwe problemy, nawet jak tego nie zrobisz.

Facet jak coś ma do zrobienia to to robi, a nie wchodzi na forum i gdyba.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś go skończy to mu przyklasnę i ani trochę nie będę żałował. W normalnym kraju złodziejowi ucina się ręce. Nie życzę sobie i nie pozwolę żeby jakikolwiek [ to nie jest żaden partner tym bardziej mój panie modzie ] wyłudzał ode mnie pieniądze.

A Ty już nie mędrkuj jak nie masz nic sensownego do dodania.

Jakbyś myślał, to wiedziałbyś że wcale nie zamierzam ani nie jestem anonimowy i nie mam z tym najmniejszego problemu.

To nie ja jestem oszustem tylko Habiak.

Będziesz miał, jak ktoś go "skończy", a Ty przypadkiem będziesz miał lukę w byciu tam, gdzie być nie powinieneś.

BTW najmniej groźne sa burki, które dużo szczekają, co dziwnie są najbardziej skopane przez tych, na których szczekają

Mylisz się. Byłem na policji, napisałem sprzeciw do faktury za usługę której nigdy nie zamówiłem ba! Nigdy nawet nie zarejestrowałem się na stronie Habiaka.

I nie zmienia to faktu że chętnie się z nim rozmówię. Nie zmienia to też faktu że jak to nazwałeś, jak mu ktoś karę wymierzy to będę się cieszył. I będą się cieszyć wszyscy normalni ludzie bo złodziei i [ nierzetelny partner ]ów się tępi.

I jesteś jedymym który tego nie rozumie i gupio dyskutuje dla samej dyskusji.

Martw się o siebie i swoje problemy chłopcze i nie mów mi co mam robić.

Jak na razie nie tylko pozwalasz by Cię ktoś robił, ale poza pisaniem tu to więcej chyba za dużoc nie zrobiłeś(?). A ja nie mędrkuje, tylko Ci zwracam delikatnie uwagę, że jak masz cos zrobić, to to rób, a nie na forum publicznym piszesz czego to Ty nie masz zamiaru zrobić, bo później to Ty możesz mieć dopiero prawdziwe problemy, nawet jak tego nie zrobisz.

Facet jak coś ma do zrobienia to to robi, a nie wchodzi na forum i gdyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ja nie rozumiem, że sporo osób się ucieszy, jak ktoś gdnide przyciśnie, ale Ty nie rozumiesz co się do Ciebie pisze. A pisze się nie dla samej dyskusji, tylko po to by zwrocić uwagę, że sie nie wymachuje pięściami na forum publicznym, bo tu już od dawna sam zainteresowany pewnie śledzi ten temat i w razie problemów ze zdrowiem taki krzykacz jak Ty może mieć sporo problemów. No ale luz, dalej się napinaj... chłopcze.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym wymachującym pięściami tutaj możesz zostać Ty:). Prezentujesz typowo kobiecą logikę:)-nigdzie nie napisałem nic o pięściach tylko o rozmówieniu się męskim to po pierwsze.

Po drugie średnio mi się chce Ci to tłumaczyć.

Oczywiście że Habiak śledzi ten wątek. I bardzo dobrze, niech śledzi bo sprawiedliwość go tak czy inaczej dopadnie. Jakoś się problemów nie boję więc zadbaj o siebie żebyś ich nie miał w razie czego;).

Kończę tą bezproduktywną dyskusję.

To nie ja nie rozumiem, że sporo osób się ucieszy, jak ktoś gdnide przyciśnie, ale Ty nie rozumiesz co się do Ciebie pisze. A pisze się nie dla samej dyskusji, tylko po to by zwrocić uwagę, że sie nie wymachuje pięściami na forum publicznym, bo tu już od dawna sam zainteresowany pewnie śledzi ten temat i w razie problemów ze zdrowiem taki krzykacz jak Ty może mieć sporo problemów. No ale luz, dalej się napinaj... chłopcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak sytuacja potoczy się dalej. Na moje szczęście nie dodałem nic do tego katalogu. Sam fakt próby wyłudzenia takiej sumy pieniędzy w ten sposób jest po prostu żałosny. Jeśli osobiście bym dostał takiego e-mail'a, nie odpuściłbym temu Panu Habiak'owi ;)

cropped-test1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie na pewno czy została umorzona , może ta stara sprawa tak. Od 5 czerwca są kolejne.

Od nas nadal codziennie są nowe zgłoszenia .

Ja nie otrzymałam ,żadnego pisma po moim zgłoszeniu o umorzenie więc proszę nie zniechęcać kolejnych poszkodowanych przed zgłaszaniem odpowiednim organom.

wklejam link archiwum starej strony KH

https://web.archive.org/web/20111008002928/https://kbiz.pl/about/terms-and-conditions.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj zgłosiłem sprawę. Policja poinformowała mnie, że jeżeli toczą się już inne postępowania względem KH to na pewno sprawy zostaną połączone. Tak więc warto zgłaszać na Policję.

Jeżeli ktoś zapłacił to zgłasza jako wyłudzenie, a jeżeli nie zapłacił to jako próbę wyłudzenia oraz zastraszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności