Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako jedna z osób poszkodowanych przez p.Habiaka szukałam cos na temat,trafiłam na dane forum

na stronie nr 31

o dziwo znalazłam link który Pan wkleił co to ma być !!! to profil naszego znajomego nie P.Habiaka !!!

żądamy natychmiastowego usunięcia danego linku i wyjaśnienia pisemnego jak i przeprosin na tutejszym forum

Witam,

jako jedna z osób poszkodowanych przez p.Habiaka szukałam cos na temat,trafiłam na dane forum

na stronie nr 32

o dziwo znalazłam link który Pan wkleił co to ma być !!! to profil naszego znajomego nie P.Habiaka !!!

żądamy natychmiastowego usunięcia danego linku i wyjaśnienia pisemnego jak i przeprosin na tutejszym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam i Ja idę zglosić sprawę do odpowiednich organów.

Nie tylko o bezprawne wystawianie faktur,wyłudzanie ale i nękanie.

Dobrze rozumiem, że chcesz oficjalnych przeprosin za to, że ktoś wstawił na forum link do facebooka?

Tak, dodatkowo jeszcze jako do osoby która podobno jest p.Habiakiem ( pod fikcyjnymi danymi) to szczyt bezczelności i zniesławiene !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodatkowo jeszcze jako do osoby która podobno jest p.Habiakiem ( pod fikcyjnymi danymi) to szczyt bezczelności i zniesławiene !

Chwila chwila chwila, to rozumiem to tak, iż ktoś podszywa się pod p. Habiaka (de facto szybko FB poblokowane), i czuje się pani Bożena (z tego powodu iż ktoś "niby" się pod niego podszywa), zobowiązana do wyjaśnienia tej sprawy?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodatkowo jeszcze jako do osoby która podobno jest p.Habiakiem ( pod fikcyjnymi danymi) to szczyt bezczelności i zniesławiene !

Chwila chwila chwila, to rozumiem to tak, iż ktoś podszywa się pod p. Habiaka (de facto szybko FB poblokowane), i czuje się pani Bożena (z tego powodu iż ktoś "niby" się pod niego podszywa), zobowiązana do wyjaśnienia tej sprawy?

Witam,

Nie dosłownie tak :)

z chwilą kiedy kliknełam w dany link- wyświetlił mi sie profil znajomego który nie jest p.Habiakiem :)

a link jak widać jest opisany w końcówce.... jako kbiz

teraz gdy zaglądnełam faktycznie,profil jest zablokowany ( nie ma go ),sprawdzałam też profil znajomego,jest normalnie :) cuda niewidy ????

nie wiem jak to wyjaśnić na zdrowy rozsądek ??? czy ktoś robi jakieś przekierowania a potem gdy zaczyna się szum to wszystko znika ???

w innych wątkach znalazłam też wklejony link z fb ale widnieje na nim nazwisko H......

sama juz tu nic nie rozumię ??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem, jak można pomylić WYRAŹNY link

https://www.facebook.com/AntyKrzysztofHabiakKbiz

do fanpage'a z linkiem do profilu osoby, a potem robić z tego aferę i żądać jakiegoś pisemnego wyjaśnienia. To tak niepoważne, że aż absurdalne.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bozenat nie chce być złośliwy ale w pw napisałem Ci co masz zrobić.

Stronę założyłem osobiście i po 2 dniach miała 50 osób, niestety ktoś -być może [ nierzetelny partner ] Habiak zgłosił ją jako propagująca nienawiść i poszła w kosz fb. Jak ktoś potrzebuje to i screena mam;) Pozdr

https://www.facebook...sztofHabiakKbiz

Publikacja Twojej strony została cofnięta

APPEALS_HATESPEECH_PAGE

Oznacza to, że Twoja strona nie jest widoczna na Facebooku. Twoja strona została wycofana z publikacji z powodu naruszenia regulaminu Facebooka. Dokładniej Twoja strona została oflagowana, ponieważ zawiera materiały propagujące nienawiść.

Jeśli uważasz, że wycofanie publikacji Twojej strony jest wynikiem błędu, możesz odwołać się od tej decyzji. Jeżeli Twoje odwołanie zostanie odrzucone, strona zostanie trwale usunięta.

Odwołałeś się od tej decyzji w dn. 7 czerwca 2013 o 21:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem, jak można pomylić WYRAŹNY link

https://www.facebook.com/AntyKrzysztofHabiakKbiz

do fanpage'a z linkiem do profilu osoby, a potem robić z tego aferę i żądać jakiegoś pisemnego wyjaśnienia. To tak niepoważne, że aż absurdalne.

Za wklejenie linku to jeszcze nikogo nie wsadzili do pierdla wiec nie podpuszczaj tutaj ludzi bo bzdury wypisują na PW i straszą sądami i odszkodowaniami. Link wklejony jako informacja do strony zbierającej informacje o tej osobie. Więc nawet nie jestem stroną w postępowaniu. Link wklejony w dobrej wierze a ktoś sobie wziął do serca ataki na Mnie - niech się trochę zastanowi..

Za link do antync+ też być wsadził do pierdla w dyskusji o samym nc+ ? c'mon !

Wzburzonym proponuję jakiś nerwosol zanim zaczną wypisywać brednie na moją skrzynkę.

Nie chce zaburzać wątku - tyle z mojej strony.

Antysz akysz

https://piaseczno.eu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Proceder habiaka się rozszerza. Ludzie kopiują regulamin habiaka, maile zapraszające i tworzą sami katalogi stron.

Już piszą o tym na onecie: https://biznes.onet.p...7,1,prasa-detal

Przeczytajcie regulamin nowego gościa: https://katalog-firm2...x.php/regulamin

i stary regulamin habiaka: https://galeria-bizne...conditions.html

kopia jak nic :) hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz kolejny wspaniały mail z pobożnym życzeniem od naciągacza:

"Szanowni Państwo,

Niniejszym zawiadamiam, iż spółka CH INTERNET BUSINESS SOLUTIONS LIMITED z siedzibą w 590 Kingston Road, London, SW20 8DN, United Kingdom, która jest właścicielem serwisu baza-ofert.net, korzystając z przysługujących jej uprawnień podejmie skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od Państwa zaległej należności w wysokości 50 funtów brytyjskich.

Dnia 2012-08-03 o godzinie 12:31:46 przy użyciu stacji roboczej o adresie IP: 31.175.25.11 zamówiono w serwisie baza-ofert.net, usługę "prezentacji informacyjnej" i pomimo wysłanych wezwań do wywiązania się z warunków zawartej umowy, zamówiona usługa nie została do dnia dzisiejszego w sposób całkowity opłacona. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Państwa firmą a spółką CH INTERNET BUSINESS SOLUTIONS doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204).

Pragnę poinformować, iż rezultatem wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie baza-ofert.net:

- podano nieprawdziwe lub niekompletne dane Państwa firmy

- p. xxxxxxxxxx czyli osoba występująca w imieniu Państwa podmiotu nie była upoważniona do zawarcia ww. umowy

- przesłane nam oświadczanie woli o zapoznaniu się i akceptacji całości regulaminu usługi nie polegało na prawdzie, albowiem nie zapoznano się z nim lub też nie akceptowano wszystkich jego postanowień

Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych informacji mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mając na uwadze powyższe pragnę zawiadomić, iż wyżej wymienione podejrzenia, mogą stanowić przesłankę do zawiadomienia właściwych organów ścigania oraz wszczęcia postępowania karnego.

Na dzień 14.07.2013 kwota 50 GBP w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Państwa do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania.

Pozostaje z głęboką nadzieją, iż uregulują Państwo przedmiotowe zobowiązanie, a ewentualne dalsze postępowania windykacyjne, cywilne i karne okażą się zbędne.

W przypadku, gdyby uiścili już Państwo zaległą należność, proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres e-mail kalwak@prawnik24.net w tytule wpisując numer postępowania.

----

Z poważaniem

Krzysztof Habiak

Dyrektor

CH INTERNET BUSINESS SOLUTIONS LIMITED

590 Kingston Road, London

SW20 8DN, United Kingdom

Company No. 7933227

Uwaga:

Niniejsza wiadomość przeznaczona jest tylko dla jej adresata. Dostęp osób

trzecich do tej wiadomości jest zabroniony, stąd też, informujemy, że

rozpowszechnianie lub kopiowanie oraz jakiekolwiek czynienie z niej użytku

jest zakazane i może naruszać prawo. Dlatego prosimy osoby trzecie o

poinformowaniu nadawcy o omyłkowym skierowaniu korespondencji i usunięciu

przesłanej wiadomości bez otwierania załączników."

Zastanawiam się jak długo można męczyć temat?

Ku pokrzepieniu serc...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież urwa ten gość powinien już siedzieć. Czy nikt nie ma sposobu, żeby dobrać mu się do xxxx? Przecież to wałem pachnie na odległość. Ale może jest światełko w tunelu :) Bo właśnie ma zamiar zgłosić moją adwokat do KRD :) A to zawzięta kobita. Może w końcu ktoś zrobi mu z xxxx jesień średniowiecza, w sensie typowo prawnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo ja też dostałem. Odwołujcie się tak, aby sprawa trafiła do sądu, w miejscu gdzie mieszkacie. Przynajmniej tam będziemy mogli liczyć, mam nadzieję na sprawiedliwość, gdyż nie mamy żadnej gwarancji, że nas usunie ze swoich pseudo katalogów. Mimo wypowiedzeń nadal każdy z nas tam jest. WAŻNE JEST ODPISAĆ NA NAKAZ. MOJĄ SPRAWĘ PROWADZI ADWOKAT I INFORMUJE TYLKO O TYM CO ROBI SAM. POWODZENIA. LICZĘ ŻE KTOŚ NAPISZĘ JAK JUŻ WYGRA SPRAWĘ Z HABIAKIEM - Z PEWNOŚCIĄ DODA TO ODWAGI I MOTYWACJI INNYM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności