Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja również zarejestrowałam się na stronie https://www.baza-ofert.net , na żadnym etapie oferty, rejestracji lub umieszczania danych nie było informacji o tym, zę to jest 7 dniowy test oraz o jakichkolwiek płatnościach, - oczywiście oprócz regulaminu który przy rejestracji zaakceptowałam. W trakcie mojej korespondencji z Panem K , nagle magicznie pojawił sie zapisek na stronie, że to test. własnie dostałam dziwną fakturę na kwotę 50f, bo okres niby testowy właśnie się skończył. Przystępując wraz z Państwem do pozwu i udzieleniu kancelarii pełnomocnictwa mam również szanse na pozbycie się tego smroda? i nie będę zmuszona strachem i groźbami odsetek do wysłania pieniędzy ? proszę o pomoc i informację, będę bardzo wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nas też próbują naciągnąć ale nie zamierzamy płacić, niech się bujają :) Zamierzam zrobić małą wlepkę www z szablonami do wykorzystania + obdzwonić wszystkich userów (10% już obdzwoniłam). Przygotowujemy protest do KRD aby rozwiązali z nimi umowę. Z zaufanych źródeł wiem, że umowa jest na granicy istnienia. Proszę wszystkich chętnych chcących pomóc o kontakt gg: 8880088 . Jeśli jesteście Partnerami KRD wysyłajcie protest przeciwko tej umowie z nimi bezpośrednio do swojego opiekuna. Trzymać się siedzeń - nie damy się oszukiwać :)

Pozdrawiamy

Advert Center

---------------------

tel: 609 807 244

gg: 8880088

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy firmą która ma klienta który jest zainteresowany podobnym do Państwa adresem z innym rozszerzeniem..... i takie tam... mnie raz naciągnęli a dziś próbowali ponownie ale posłałem ich do....

A i jeszcze jedno Sprawdzajcie !!!!! swój regulamin i zawarte w nim klauzule niedozwolone !!!!

Jeśli ktoś ma e-sklep, gdyż w nim też lubią drzemać niepotrzebne koszty Np rachunek za koszty sądowe w wysokości min 1300 zł i to nie są przelewki........

Obydwie sytuację również mnie spotkały. Pierwszą oczywiście zlałem, ale niestety na klauzule niedozwolone się naciąłem i mimo, że można by niektóre kwestionować to kasę wyłożyłem.

Co do samego tematu jestem w baza-ofert.net i pismo o wypowiedzenie umowy dziś wysłałem, mam kontakt do 1 Pani, która również się nacięła.

Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego, a ponieważ wiele osób o tym informowało, to prosiłbym o informację PW do kogo konkretnie z forum się odezwać po instrukcje i informacje.

Z góry dzięki i pamiętajcie, że damy radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy płacić czy czekać. Obawiam się tych odsetek itp.

We mnie takie słowa mimo wszystko wzbudzają nieufność. Mieliśmy już jedno fałszywe wcielenie...

Przy wysyłaniu informacji warto wiedzieć jaka to firma - niech zainteresowany podaje dane firmowe.

na PRIV PODAM DANE. Nie podam danych na forum bo wiem, że ten ciołek to czyta.

Jedna z firm także oszukana z którą jestem w kontakcie zaczęła działać i otrzymałem od niej pomocne informacje. Proszę poczytać.

1) Skarga.

Informacje zawarte na stronie

https://www.konsument.gov.pl/pl/faq/nieuczciwe-katalogi-internetowe-informacja-dla-przedsiebiorcow.html

utwierdziły mnie w przekonaniu, że pisanie do UOKiKU nie ma większego sensu. Natomiast to, co warto uczynić, to, zgodnie z informacją skargę należy złożyć do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy.

Poniżej link to formularza, za pomocą którego można złożyć skargę:

https://www.radareklamy.org/formularz-zgloszeniowy-online.htm

Można też złożyć skargę w formie pisemnej, co ja uczyniłam. Załączam do tego maila.

2) Jedna z Pań która również skorzystała z oszukańczego portalu, zasugerowała i zauważyła, ze [ nierzetelni partnerzy ] na fakturach posłużyli się logo KRD. Aby trochę napsuć krwi, postanowiłam skrobnąć pisemko również i tam. Również i to Państwu wysyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również składam skargę do Rady Reklamy, również otrzymałam powyższe linki, na podstawie informacji zawartych w powyższych linkach piszę OŚWIADCZENIE

O UCHYLENIU SIĘ OD SKUTKÓW PRAWNYCH OŚWIADCZENIA WOLI ZŁOŻONEGO POD WPŁYWEM BŁĘDU,

Państwu również radzę zapoznanie się z art 82-88 kc oraz Kodeksem Etyki Reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie przyłączyć się do protestu do KRD piszcie do mnie. Jeśli się zbierzemy w kupe rozwiążą z nim umowę a jednocześnie będziemy mieli dodatkowy argument w razie konieczności pozwu zbiorowego. Miałam zrobić stronkę z materiałami do pobrania ale faktycznie ten..... KH czyta wszystko a nie bede mu dawać argumentów na tacy. Dlatego proszę zgłaszać sie na priv a najlepiej na gg :) Czekam na Was i ostrzegam innych. Mam bardzo duże możliwości ostrzegania i zamierzam z nich skorzystac. Jeśli możecie zadzwońcie do 4-5 firm juz zarejestrowanych i powiedzcie o możliwościach obrony. LUDZIE MU PŁACĄ BO NIE WIEDZĄ, ŻE SIĘ MOGĄ BRONIĆ !!! Nie wszyscy to ludzie związani bezpośrednio z internetem. Niektórzy nie wiedzą, że to forum istnieje!

------------------------

Pozdrawiamy

Advert Center

gg:8880088

tel. 609 807 244

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

W naszej firmie ta sama sytuacja.

8 dnia po dodaniu sie na ich strone dostalismy fakturę na 50 funtów.

W dniu dzisijeszym kobtaktowalismy sie z ta firma i powiedzilei ze musimy zaplacic bo inaczej przekieruja ta sprawe do sadu!

Oczywiscie nie zaplacimy,ale nie mozna pozwolic na takie zastraszanie ludzi!

Podaje namiary na nasza firme gdyby ktos byl zainetersowany kontaktem.

kontakt@logisticsystem.pl 885213000,885214000

Ps.Mamy zamiar przesłać to do mediów publicznych m.in.UWAGA.

Pozdrawiamy

Zespół

Logistic System

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich właśnie dostałam dziś list od intrum justitia mam już do zapłaty 1.000,00 GBP PLUS ODSETKI KARNE 3,74 GBP

STRASZNIE CENA WZROSŁA BO MIAŁAM 500,00GBP A TERAZ MAM DO ZAPŁATY TYLE,

CO JA MAM ZROBIĆ W DODATKU ZOSTAŁO WYSŁANE DO KOGOŚ INNEGO OBOK NA ULICY A NIE NA MÓJ ADRES .

ZADZWONIŁAM DO intrum justitia PANI STWIERDZIŁA ŻE JĄ TO NIE INTERESUJE I MAM ZAPŁACIĆ TE PIENIĄDZE

PROSZĘ O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich właśnie dostałam dziś list od intrum justitia mam już do zapłaty 1.000,00 GBP PLUS ODSETKI KARNE 3,74 GBP

STRASZNIE CENA WZROSŁA BO MIAŁAM 500,00GBP A TERAZ MAM DO ZAPŁATY TYLE,

CO JA MAM ZROBIĆ W DODATKU ZOSTAŁO WYSŁANE DO KOGOŚ INNEGO OBOK NA ULICY A NIE NA MÓJ ADRES .

ZADZWONIŁAM DO intrum justitia PANI STWIERDZIŁA ŻE JĄ TO NIE INTERESUJE I MAM ZAPŁACIĆ TE PIENIĄDZE

PROSZĘ O POMOC

Na tym forum ( w naszym temacie ) masz wszystko dokładnie napisane, włącznie z namiarami na Kancelarię .

Szkoda że nie napisałaś jaką firmę reprezentujesz ( w celu wryfikacji kim jesteś )?

Chyba nie Mr Habiaka hhehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności