Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kawa1972 nie płać , to szulek i naciągacz a jak zajrzysz dobrze to faktura nie ma NIP-u unijnego więc jest formalnie niewłaściwie wystawiona a niewłaściwie wystawiona faktura nie jest podstawą do roszczeń. Poślij windykatora w buraki i tyle. mozesz też dołączyć do protestu do KRD, żeby nie mógł Cię wpisać już wiele osób wysłało przeze mnie protest. Zgłoś się do mnie po szablon, pomogę wszystko wyjaśnię.

AHA I JESZCZE JEDNO!

Jeśli ktoś z was jest pozycjonerem, programistą lub kimkolwiek innym zapraszam do demaskowania działalności p. Habiaka ! Informujcie ludzi o tym co się dzieje. Oczywiście bez pomawiania ! SUCHE FAKTY! Wpisujcie tu na forum adresy katalogów, które wzbudzają Waszą nieufność. Ja też zamierzam po kampanii informacyjnej zająć się szukaniem innych katalogów.

3majcie się ciepło.

Pozdrawiam

--------------------

Advert Center

gg:8880088

tel 609 807 244

www.advertcenter.pl

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Habiak zaczyna wysyłać wezwania do zapłaty na własną rękę - posługując się logo KRD w listach.

Wystawił też po raz kolejny tą samą fakturę.

Zeskanowane dokumenty wysyłam do prawnika.

Pozdrawiam

---------------

Internet Projects Gerard Urbański

e-mail: biuro@internet-projects.pl

internet-projects.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Habiak zaczyna wysyłać wezwania do zapłaty na własną rękę - posługując się logo KRD w listach.

Wystawił też po raz kolejny tą samą fakturę.

Zeskanowane dokumenty wysyłam do prawnika.

Pozdrawiam

---------------

Internet Projects Gerard Urbański

e-mail: biuro@internet-projects.pl

internet-projects.pl

Dodałbym że posługuje się ( w moim przypadku pisma ) nieudolnym logo KRD...to jakies zeskanowane czy skopiowane logo KRD .Wydaje mi sie że jak ktoś współpracuje z KRD to ma oryginalna pieczęc prewencyjna i dostep do oryginalnego logotypu KRD. Może on poprostu fałszuje lub posługuje się tym logiem bez uprawnień .....myslę że warto to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc porządek w skrzynce mailowej znalazłam coś takiego. Wiecie może kto to ta Borowska? Mnie to wygląda na KH.

Dzień dobry,Anna Borowska anna.borowska@firmy6.pl

Przygotowujemy ogólnokrajowy krajowy katalog firm (w wersji drukowanej i elektronicznej) dla naszych klientów. Ponieważ brakuje nam jeszcze kilku firm z Państwa branży, chciałabym się dowiedzieć czy mogliby Państwo dodać informacje do naszego katalogu o prowadzonej działalności (podstawowe dane + krótki opis głównej oferty).

Można to uczynić na stronie internetowej www.e-promujemy.pl/new

Myślę, że byłaby to dla Państwa firmy dobra dodatkowa reklama, a dla naszych klientów szerszy wybór ofert na rynku, dzięki czemu będą mogli wybrać najbardziej korzystną.

Z poważeniem

cleardot.gif

Anna Borowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE BÓJCIE SIE KRD! Należę do grona partnerów KRD, są pewne kryteria dodawania do KRD. Po pierwsze i chyba najważniejsze musi być wystawiona poprawnie faktura ! Co już dyskwalifikuje tego Pana na drodze dochodzenia swoich praw przy współpracy z KRD. PO DRUGIE ! Musi być podstawa do wystawienia faktury. Nie można sobie od tak wpisywać ludzi. Trzeba wykazać, że zobowiązanie jest realne. I POTRZECIE ! Minimalna kwota pierwszego wpisu to 500 zł! Nowa fala naciągniętych ludzi dostała faktury na 50 funtów. Taka faktura jest nie do wpisania w KRD! (Gorzej mają Ci na 1000 funtów ale i oni mogą podważać umowe i fakture bo dostali kare ZA NIE OSZUKIWANIE reklamodawców co jest absurdem).

Dodam jeszcze, że musicie przed wpisem otrzymać listem poleconym wezwanie, które powinno zostać wystawione po 30 dniach od terminu zapłaty a wpis może nastąpić po 30 dniach od listu poleconego!

Jeśli boicie się KRD dołaczcie do protestu, który w dalszym ciągu organizuje i na bieżąco wysyłam do mojej p. Opiekun skargi wszystkich tych, którzy czują się poszkodowani.

Jeśli chodzi o samą pieczęć to p. Habiak posługuje się nią właściwie. Są pieczęcie do faktur drukowanych i do faktury online. Niemniej jednak wykorzystuje markę KRD w moim odczuciu w sposób karygodny i godny nagany.

Pozdrawiam

--------------------

Advert Center

gg:8880088

tel 609 807 244

www.advertcenter.pl

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina :) właśnie dzwonił do mnie p. KH strasząc, że mam Was moi drodzy nie przestrzegać przed nim i jego praktykami ! :) Nie powiem ciśnienie mi podniósł nielekko :) Szykuje mi się pozew za to, że mówię, żebyście się nie dali !

Nie dajcie się i nie bójcie tego, co on mówi ! Pamiętajcie przestrzeganie ludzi jest naszym moralnym obowiązkiem !

I pamiętajcie nie obrażajcie go publicznie i nie pomawiajcie bo "pomówienie" to jego ostatnia linia obrony.

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nagrywać wszystkie rozmowy z nim, oczywiście informując go , że rozmowa jest rejestrowana. Jeżeli jest uczciwy i to co chce powiedzieć jest legalne - da się nagrać. Jeżeli dzwoni żeby zastraszać wtedy nie będzie taki skory do gadki. Każda taka nagrana rozmowa może być dowodem przeciwko niemu w razie "W".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety spodziewałam się innego zupełnie telefonu od klienta, którego miałam również niezapisanego w telefonie. Nie byłam przygotowana na ten atak. Niemniej jednak dla mnie to jest jakaś parodia... Ten chłop dzwoni do poważnej firmy i myśli , że rozmawia z dziećmi. Wysuwa absurdalne rządania za chwile jeszcze mi powie, że naskarży mamie... Przepraszam p.KH za tupet jakim się teraz uniosłam i błagam o nie wyciąganie tego postu na wokandę bo rodzice z domu mnie wyrzucą....

PS. zauwazyłam tutaj w wątku jeden adres: https://firmy6.pl/ zobaczcie tu też jest 500 funtów + 500 funtów kary

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności