Skocz do zawartości

próba wyłudzenia czy co?


omj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 607
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

znalazłem taki materiał , wystarczy tylko sprawdzić czas logowania i wystąpić do operatora internetu aby podał logi z IP , jeśli o tej godzinie nikt nigdzie się nie logował to jaki dowód, bo z tego co wiem tam jest podany niby czas rejestracji na tej super stronie ale ip niestety niema.,

https://www.tvp.pl/katowice/informacyjne/aktualnosci/wideo/21-sierpnia-1830/8317256

od 7 minuty jest materiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie inne katalogi na tym samym IP.

https://sameip.org/ip/79.96.5.106

Jak się okazuje, w 2 z nich jest moja firma, choć z całą pewnością nie zaglądałem tam nawet wcześniej.

Katalogi ze starym - 500 + 500 funtowym regulaminem: dobry6.pl, firmy6.pl.

Tylko czekać jak Pan KH nastawia 50 takich katalogów i za każdy wystawi taką samą fakturę.

Zdecydowanie przegięcie.

W tym tygodniu idę z tym na policję do wydziału przestępczości gospodarczej.

Ktoś to musi w końcu ukrócić, bo gość czuje się bezkarny...

Pozdrawiam

Gerard Urbański

Internet Projects

internet-projects.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezkarny i beszczelny ;) ale troche się wysypał z informacji. Jak ktoś chce wiedzieć co powiedział to tylko priv najlepiej tel. (609807244). Ja również przygotowuje parę niespodzianek mu skoro składa na mnie pozew do sądu za to, że mówie, żebyście się nie dali :)

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi nie pisz takich rzeczy bo to podchodzi pod groźby karalne. A ten miglanc tylko na takie rzeczy czeka. Niemniej jednak ja również poprosiłam o spotkanie ale naszych prawników. Tak się chwalił, że ich ma więc zażądałam spotkania. No w końcu pisząc Wam, że macie możliwość obrony popełniłam masę wykroczeń i szkalowałam dobre imię tejże firmy. Jakby nie patrzeć wszyscy klienci tej firmy są szczęśliwi :) Wracając do meritun na mojego maila , że przygotowuję odwet i to na drodze prawnej odpisał mi że pan J. (zakładam, że domyślicie się o kogo chodzi) to gamoń :) . Niemniej jednak nie wiem mimo wszystko chciałam by akurat nie pan J. ale ktoś z prawników z którymi współpracujemy bliżej spotkał się z kancelarią prowadzącą sprawę za szkalowanie :) no i... chyba ze spotkania nici . Cóż może w sądzie z nimi nasz prawnik pogada o ile Ci owi w ogóle istnieją bo mam ku temu poważne wątpliwości. W końcu końcem końców mieszkamy z p.KH po sąsiedzku mogliby my na kawkę się umówić i zakończyć ten cyrk raz na zawsze.

Aaaa... zapomniałabym ponieważ mnie p.KH chyba bardzo nie lubi w odpowiedzi na prośbę spotkania się naszych prawników znów mnie zablokował ! :D Tym razem nie stronę (tu mnie odblokował hihi) ale zablokował mi maila i moja poczta trafia w spam. No patrzcie ... a ja tylko chciałam zaprosić ich na kawę :) i pogadać zgodnie z literą prawa. Nawet w zasadzie nie osobiście bo nie mam na to czasu poza tym mistrzem kodeksu cywilnego nie jestem a są ludzie mądrzejsi co się w temacie kształcili

---------------------

Pozdrawiamy

Advert Center

gg:8880088

tel:609 807 244

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.

Mimo, że na samym początku potyczki z Panem H. wysłałem maila z prośbą o usunięcie danych mojej firmy z katalogu e-promujemy.pl (co notabene po tym mailu uczyniono, nie omieszkając zawiadomić, że zobowiązania finansowe mimo to nie wygasają), dzisiaj widzę, że moja firma znalazła się tam ponownie.

Jak widać Pan K. H. najwyraźniej się nudzi.

Zastanawiam się, czy Pan H. nie zamierza czasem wyręczać pozycjonerów, dodając wszystkie firmy do katalogów.

Widać też, że chyba próbuje działać na całym świecie - w końcu żyjemy w globalnej wiosce wszyscy.

https://sameip.org/ip/89.161.216.143

Czekam na odpowiedź naszego szanownego Pana J. i udaję się na policję i do prokuratury.

Dość już tego.

Pozdrawiam

Gerard Urbański

Internet Projects

Strony i Sklepy Internetowe, Pozycjonowanie Stron - Internet-Projects.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna nie ma sprawy. Musimy się trzymać razem. Nie można na rynku tolerować takich zachowań. Jeśli każdy z nas odłożyłby to na później p.KH czuł by się jeszcze pewniej niż do tej pory. Jak już Ci Czarna opowiadałam też cwaniaczek jeden taki się do nas przyburkał i ostatnio w sądzie oberwał wyrokiem skazującym. Zdarzają się nam takie sytuacje i nigdy nie popuszczam do momentu w którym nie zapadnie wyrok skazujący :) Ten Pan udowodnił mi że nie ma prawnika i jest samoukiem. Mnie może punktować z przepisów bo ja jestem programistką , moim zadaniem jest znać trendy technologiczne a nie przepisy prawa. Natomiast walka z prawnikiem będzie już na zupełnie innym szczeblu.

Bzyykkk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności