Skocz do zawartości

Miss Polonia - województwo pomorskie


japek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zasnęła przy dziadku Beerbancie z braku rozrywek ;)

Ze zmęczenia :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle dziewczyn i żadnej ładnej, no może jedna może kiedyś stała przez chwilę przy jakieś niebrzydkiej ;-)

bo to jest tak że te najładniejsze to w takich zawodach nie startują, oprócz ABK która do tej

pory jest ładna, ale tytuł Miss World zobowiązuje :-)

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zmęczenia :)

... słuchaniem wywodów o lekach na nadciśnienie czy podwyższony cholesterol ;)

+ pierdyliard :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ktoś chciał skroić kasę na sms a na droższe laski nie było go stać, zdjęcia faktycznie na poziomie nk. Po Wrocławiu spacerują dużo apetyczniejsze dziewczyny :)

Jeśli już musiałbym znaleźć jakiś plus- w miarę podoba się 19 gdyby tylko te włosy trochę były ładniejsze lub ładniej zrobione.

P.S. Dark, nie śmiej się z seniorów ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksem jest to, że często ładniejsze dziewczyny od tych "modelek" chodzą po ulicach, pracują w sklepie etc ale nie kwalifikują się na te całe wybiegi bo tu i ówdzie za mało albo za dużo cm ;) Dla mnie to chore, z tych wszystkich modelek co są w TV i na których wiszą te ciuchy żadne mi się nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym te fotki jak z kartotek policyjnych ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nie fotogenicznych dziewcząt , są tylko źle sfotografowane ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności