Skocz do zawartości

I po co pracować? :)


webfighter

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiadomo czy gościu na prawdę nie jest chory, choć dziwi mnie, że lekarz ortopeda i specjalista od chorób wewnętrznych

Kto choć raz widział jak pracuje nasz kochany ZUS, wie bardzo dobrze, że wzywają na te swoje śmieszne kontrole ludzi, którzy są na prawde chorzy (słyszałem historię o gościu co nie miał ręki, ale powiedzieli mu, że może drugą bramę otwierać)

Sam ponad 4 lata, spędziłem przeszło 4 miesiące, niemal wszystko w pozycji leżącej, jeśli ktoś myśli, że zasiłek rehabilitacyjny to coś, to niech pomyśli, że czasem starcza on na koszty transportu, a zwykła rehabilitacja, to młoda pani, która często nawet nie dostrzega twojego problemu (masz 30 lamp, masz 30 razy ćwiczenia a potem AHOJ do domu, i choć jest szansa że w przeciągu kilku lat osiągniesz pełną sprawność to niestety NFZ ma to w czterech literach)

Zrezygnowałem ze starania się o rentę, bo ile bym dostał 600 zł? i co dalej? (choć w sumie, za 2 a może 3 lata będę wiedział, czy nie jestem do końca życia inwalidą, nie mogę zgiąć kolana do końca i czasem mam ogromny ból w nim taki, że potrzebne jest kilka godzin o kuli )

Pracodawce mam wyrozumiałego (ba jak przyszedłem na rozmowę, i pracowałem przez pierwsze 6 miesięcy ukrywając to, to miał pretensję, jednak nie dlatego by mnie wyrzucić, lecz zmienić mi stanowisko pracy na bardziej adekwatne), nie ukrywałem tego przed nim, jednak nigdy nie byłem na chorobowym po tym zdarzeniu (jak mam grypę to biorę leki i pracuje dalej, może to też organizm)

nie chcę być traktowany specjalnie, by mi mówili wszyscy w koło patrz to ten co dostaje z ZUSu pieniążki, ale się ustawił, chce się starać i to robię, by być normalny i za takiego się uważam, również za zdrowego fizycznie i psychicznie

Dziwi mnie tylko ilość komisji u tego pana, mnie wezwali po 2 tygodniach, byłem z szyną na wierzchu, jeszcze nawet ranami

i zadano mi pytanie

Co panu jest?

jeśli tutaj jest wałek, to wszyscy w nim biorą udział, lekarze, ZUS itd..

również nie wierzę że ZUS mi cokolwiek da będę pracował do końca życia, i to co sobie wypracuje (i co miesiąc wpłacam te kilka groszy) to jest moje nawet jak trafi mnie szlag

Popieram również wypowiedź o prywatnej opiece lekarskiej płacę mniej niż na NFZ i otrzymuje znacznie więcej, lekarz każdej specjalizacji rozmawia ze mną tyle ile trzeba, i skupia się nad moją osobą

ZUSy, Krusy, NFZ, emerytury dla budżetówki po 15 latach, to trzeba zlikwidować ;)

(tylko nie mówcie, że za granicą jest znacznie lepiej, tam również się czeka w kolejce)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gościu jest geniuszem i pokazuje środkowy palec wszystkim urzędnikom.

Wcale nie jest geniuszem. Wygląda na to, że po prostu ma układy w ZUSie. Wystarczyłoby zaproszenie delikwenta na komisję lekarską i byłoby po sprawie. Najwyraźniej komuś w ZUSie bardzo zależy, aby do spotkania z komisją nie doszło.

Geniuszem byłby wówczas, gdyby ZUS chciał, ale nie mógł się do niego dobrać.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekiwać od obywateli, jeżeli policjanci w ramach protestu zapowiadali branie masowych zwolnień lekarskich?

Bezczelnie i po chamsku otwartym tekstem to zostało powiedziane i NIKT, żaden z dziennikarzyn nie podjął nawet wątku, że to przecież naciąganie i oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności