Skocz do zawartości

Co się dzieje? Co się dzieje?!


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

cóż, jak już własna reprezentacja jest totalnym dnem, to aby można się cieszyć, że ktoś inny odpadł :) uwielbiam polską mentalność ;)

W moim wypadku nie chodzi o mentalność tylko nie rozumiałem zachwytu nad ich grą i chciałem by uciszono tych co im puchar już po wyjściu z grupy dawali:] A Włochom kibicowałem bo byli przez większość skazywani na porażkę i twierdzono, że to oni będą się cały mecz bronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan Herkules jak zauważyłem zna się na wszystkim prócz SEO

ja tutaj tylko posty nabijam (dla stopki którą posiadam), pewnie, że się nie znam (tzn. rozumiem sens i sposób działania, jednak tym się nie zajmuje ) oferuję usługę z której część osób korzysta w tym miejscu, ot logika :)

miłego dnia mam plus 30 ;)

choć o Włochach mało się mówi, jako o aktualnym skandalu korupcyjnym, tam wszyscy lecą, razem z Buffonem, więc muszą zdobyć mistrzostwo :shout:

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności