Skocz do zawartości

Program pocztowy


aikmar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś sobie troche pogooglałem itd i chce znaleźć program pocztowy. Darmowy i nie Thunderbird. najlepiej coś w wersji portable. możecie coś polecić z własnego doświadczenia?

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja thunderbirda portable najnowsza nie chce sie skonfigurować pod moj host to raz, a dwa to ze mi sugeruje bym zalozyl sobie konto na hover.com i g costam (nie gmail). A dzis siedzialem caly dzien i dumalem czemu to *(&*(&*(&* nie chce sie confnac! Obraziłem sie na thunderbirda.. wiec szukam może coś sie trafi a nie tylko monopol i monopol :D

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IncrediMail faktycznie ma problemy z niektórymi ogonkami (podczas pisania/wysyłania wiadomości) pomimo wybrania w menu właściwego kodowania. Nie każdemu to jednak przeszkadza, mam takich w książce adresowej, którzy z zasady polskich szelestów nie używają, np. komunikaty z LinuxPl :D W darmowej wersji nie ma również filtra antyspamowego. Poza tym b. fajny. TB strasznie mnie wnerwiał, wywalił się kilkakrotnie, zatem zapomniałem. Windowsowego nie tykam, nie podchodzę, nie wącham, leje nań z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności