Skocz do zawartości

ciekawostka z allegro


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pomijając samą zawartość tego serwisu (który delikatnie mówiąc prezentuje poziom żenujący), to nikt rozsądny nie pozbywa się strony generującej duże przychody, więc albo właściciel ściemnia i serwis nie zarabia / zarabia niewiele / przynosi straty, albo jest jakieś inne "ale", o którym nie wiemy... :D

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż strony jest prosty, staje się przypałowa . Na początku miałą mało wejść to nikt się nią nie interesował, teraz jak wchodzi tyle osób to zaczyna się problem. Żadna agencja reklamowa tam reklam nie wstawi, strona nadaje się chyba tylko do reklamy pobieraczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, wszedłem na to forum po bardzo długim czasie.

Wartość merytoryczna prezentowana tutaj jest zerowa - więc przeglądam od czasu do czasu tylko pogaduszki - żeby się trochę uspołecznić i rozerwać, ale nie mogłem się powtrzymać przed zalogowaniem i odpowiedzią.

Czy naprawdę cała "elita" zgromadzona tutaj jest kompletnymi kretynami? Jeśli NIE potraficie zrobić popularnej strony to nie piszcie idiotyzmów. Zauważyłem tutaj bardzo szeroko rozpropagowaną tendencję - JA nie potrafię zarobić na stronach - to znaczy, że sie nie da vel opinie o Dymitrze "bajką mi śmierdzi" - nie wiesz, nie pisz.

Otóz nie Panowie, to że WY nie potraficie zarabiać na internecie oznacza tylko tyle, że się po prostu na nim NIE ZNACI, a nie że się nie da. Nie zdajecie sobie sprawy w jaki sposób można spieniężać takich ruch.

Oczywiście - wyżej wychodzi tematyka biznesowa w Skandynawii np. ale większość z WAS zesrałaby się, żeby mieć taką stronę jak ta z aukcji np. Ale tak - lepiej 4 strony jechać kogoś, niż chwycić się czegoś konkretnego.

No... Możecie też postawić parę WASZYCH seokatalogów ;):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności