Skocz do zawartości

Software SEO na rynek hiszpanski


krisisla

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor.

Jestem nowym uzytkownikiem tego forum i mam nadzieje, ze uda mi sie znalesc odpowiedz na moje pytanie ktore za chwilke zadam. Mieszkam w Hiszpanii i posadam serwis w jeyku angielskim i hiszpanskim ktory chcialbym acac pozycjonowac przy pomocy jakiegos automatu/polautomatu typu publiker, adder, seobohater. otorz. wiem, ze te softwary maja wgrane katalogi w jezyku polskim. jesli panstwo uzywaja ktorys z tych programow, to czy mozna w nie wgrac liste wlasnych katalogow w jezyku hiszpanskim i angielskim? ktore programy pozwalaja wgra wlasna liste katalogow w innym jezyku?

z gory dziekuje za odpowiedz i przepraszam jesli umiescilem to pytanie w zlym miejscu.

pozdrawiam.

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zagraniczny (w domyśle anglojęzyczny) można dostosować pod dowolny kraj.

Z tych co mogę polecić to:

Scrapebox

SliQ Submitter Plus - dodawarka do katalogów, jak kupisz z linka to odezwij się na pw dam Ci listę kilkuset katalgów hiszpańskich i pomogę początkowo w obsłudze i konfiguracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności