Skocz do zawartości

Znika tekst w windows xp


małydzo

Rekomendowane odpowiedzi

OD wczoraj mam problem z windowsem xp. Po włączeniu komputera i po gdzieś po 30 min zaczyna mi znikać powoli wszędzie tekst jaki i w przegladarce tak samo i w okienkach systemu a jak wyskoczy jakiś komunikat w okienku, to nie ma tekstu no i tez żadnych programów nie mogę już w tedy uruchomić i wywala mi jakieś błędy ale bez tekstu. Tekst pod ikonkami niektórymi robi się czarny. Skanowałem antyvirusem ale nic nie wykrył. Macie jakieś pomysły?

Multikonto TRENSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz za późno na antyvira, spróbuj jeszcze jakims antyvirem online, chociaz wątpie zeby cos znalazlo, ewentualnie jakies spyboty itp.

SFM Filtry - wysokiej jakości filtry powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji.

W naszym sklepie internetowym filtry powietrza do wentylacji kupisz szybko, tanio i bezpiecznie.

centrale telefoniczne Siemens, Panasonic, Slican

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności