Skocz do zawartości

Dzial ogloszen


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

Widze mnostwo ogloszen bez ceny za konkretne uslugi.

Przyklad: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=155587

Dlaczego pozwolamy sobie nie szanowac czas NASZYCH POTENCJALNYCH KLIENTOW?

Jesli jestem zainteresowany usluga, mam pisac do kazdego pytanie o cene?

Pare razy probowalem - w odpowiedzi pada pytanie o niepotrzebne szczegoly. na moje odpowiedzi - dostaje kolejne pytania.

zanim poznam cene, ktora moze mnie kompletnie nie odpowiadac , musze brnac w durna konwersacje przez kilka godzin a nawet dni. mam dodac oferenta do gg skype na kolejne moje odpowiedzi czytam nastepne pytania. Prezrabiam to ostanio niestety czesto i gesto.

Jak przychodze do sklepu po chleb, nie musze pytac o cene i podawac mnostwo szczegolow o tym jaki chleb lubie i co zamierzam na niego smarowac. Jest wybor, ceny- wybieram, kupuje wychodze.

kiedy sprzedaje punkty swl, teksty i inne konkretne uslugi - mam podac konkretna cene.

Wiadomo sa uslugi gdzie trza indywidualnie wyceniac,

ale czesto- jest to poprostu jest marnowanie naszego czasu.

Jakie jest wasze zdanie?

p.s. tak, to szeptany marketing, ukryta reklama tego goscia, zaplacil mi stowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdania że powinni umieszczać ceny, jak dla mnie obowiązkowo copywriterzy koszt za 1000 znaków do precli, czy też sprzedawcy pkt, za 100000, czy też osoby stawiające zapleczówki, przykładowo za zapleczówkę na WP z 10 tekstami.

Też mi się nie chce do każdego pisać i czekać, żeby wybrać najlepszą ofertę.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerdi, w samo sedno. zapleczowki - konkretne ceny.

Oferta 1, ladne mini zaplecze, instal wp, opcjonalnie 3-5 tekstow do wyboru wlasnego wykonania, obrazki, tagi, kategorie, tag more, dopasowanie skorki, widgety, ew. linki i t.d. - cena.

Oferta 2, stronka na html , php unclude - 1-2 artykuly, obrazek, darmowa skorka, ew. linki - cena

Oferta 3, goly tani wp - instal, bez skorki obrazkow linkow i bajerow, 1 art copypast z artelis - cena

Oferta 4 - strona pod statlink, dostaniecie za nia {random} ilosc punktow - cena.

Oferta 5 - strona pod dowolny rotacyjny swl, dostaniecie za nia {random} ilosc punktow - cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jestem zainteresowany usluga, mam pisac do kazdego pytanie o cene?
Przecież napisał "Wycena indywidualna w zależności od potrzeb klienta." Podał kontakt to co za problem zapytać o szczegóły !!!

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerdi, w samo sedno. zapleczowki - konkretne ceny.

Oferta 1, ladne mini zaplecze, instal wp, opcjonalnie 3-5 tekstow do wyboru wlasnego wykonania, obrazki, tagi, kategorie, tag more, dopasowanie skorki, widgety, ew. linki i t.d. - cena.

Oferta 2, stronka na html , php unclude - 1-2 artykuly, obrazek, darmowa skorka, ew. linki - cena

Oferta 3, goly tani wp - instal, bez skorki obrazkow linkow i bajerow, 1 art copypast z artelis - cena

Oferta 4 - strona pod statlink, dostaniecie za nia {random} ilosc punktow - cena.

Oferta 5 - strona pod dowolny rotacyjny swl, dostaniecie za nia {random} ilosc punktow - cena.

co za pierdy

jak jestes zainteresowany to sie zapytaj, nie jestes to nie czytaj, konkurencja jest na rynku taka ze nie musisz sie interesowac czyims ogloszeniem i poszukac sobie po swojemu

jak odzywa sie domnie klient i zaczyna od ceny to znaczy ze szuka jelenia wiec odrazu wiem ze to strata czasu i potencjalne klopoty wiec z przyjemnoscia odsylem go do konkurencji

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion

nie o to tu chodzi, jeśli oferujesz coś np. przebudowę samochodu dostawczego na chłodnię podajesz widełki cenowe (moc chłodzenia X= Yzł moc chłodzenia Z=K zł)

to samo z np. zapleczówkami HTML np. WP 10-20zł 20-30zł Joomla 30-40zł itp jakieś widełki cenowe oraz np. "jestem w stanie przerobić dowolnie stronę, cena uzależniona od poziomu zmian"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest to problem. Nie mamy czasu dyskutować niepotrzebnie. Cena jest informacją jedną z podstawowych i tej najczęściej brakuje. To nie jest tak "co za problem zadzwonić i spytać". Za dużo czasu schodzi na poznanie rzeczy, która mogłaby byc widoczna z miejsca, o którą każdy w końcu spyta. Po co marnować czas na rozwiewanie wątpliwości którą każdy ma - cena, koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem, w czym problem. Oferta bez ceny jest uważana za taką, w której wykonawca nie szanuje swojego potencjalnego klienta? Więc czemu potencjalny klient ma korzystać z takiej oferty, przecież nie musi się ani dopytywać o szczegóły ani niczego zlecać, skoro mu to nie pasuje albo przeszkadza. To problem zleceniodawcy, że traci ewentualnych zleceniodawców, nie klienta.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem autora i zgadzam się z nim.

Szukanie dobrego usługodawcy w tym dziale to jak ręczne linkowanie.

Za nim dowiemy się czegoś mija x czasu i czasami mnóstwo bezsensowenej wymiany mailami lub pw, a na samym końcu kosmiczna cena i mnóstwo straconego czasu i ponowne szukanie.

No niby w sumie dobry usługodawca pisze wszystkie dane i cenę i po tym można te oferty tam podzielić, ale wydaje mi się że gdyby była obowiązkowa cena to kupa głupich ofert by zniknęła, to samo przydał by się deklarowany czas wykonania usług, oraz zakładka z przeszłymi ogłoszeniami usera do podgladu plus opinie .(tak wiem opiniami można manipulować , tutaj cóż może jakieś ograniczenie dla userów z postami minimum 100)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie cene da się przeboleć jeśli jest podany numer telefonu, ale historia i opinie by się przydały. Ja to bym nawet nakazał kupujacym ocenienie wykonanej usługi tak aby reszta społeczności mogła łatwiej ocenić przyszłe oferty, mniej oszustw i mniej gorzkich zali że kogoś oszukano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności