Skocz do zawartości

Moderator Erbit


Irek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak najbardziej przyłączę się do GRATULACJI :)

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx, też :)

Najwyższy był już czas wprowadzić tu trochę żeńskiego ducha,

Zaraz wam porozdzielam zamiatanie, zmywanie i odkurzanie,

Erbit poprzewija pieluchy początkującym,

A ja upiekę okazjonalne ciasteczka, może być? :)

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) albo raczej kondolencje, ale żeście się nie bronili, to sami jesteście sobie winni :)

A Kill Bill nie odchodzi z forum. Tylko, że teraz zamiast sprawdzać posty będzie mógł się skoncentrować na wymyślaniu demonicznych kar dla lammerów nie potrafiących skorzystać z funkcji "szukaj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit czy przy okazji gratulacji itd. mogłbys zwykłym użytkownikom tego forum pomóc w rozwiązaniu rebusa w Twojej sygnaturce ?? :)

Od momentu kiedy się pojawił nie czaje o co tam chodzi i po co tam jest :/

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego jebusa przyczepił mi K.B.

Swoją drogą - myślę, że jeszce bedzie okazja abyś się dowiedział o co w tym chodzi :) , niektórzy na własnej skórze sie przekonali - z Michałem włącznie :)

Czyli jak zwykle nikt nic nie wie czyli czeski film. Tzn. wie ale tylko Erbit i Michał.

Widać Erbitowi woda sodowa udeżyła do głowy, z members'ami juz nie gada :)...

....i jakiś tajemniczy sie zrobił.

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje mlodej parze ... ekchm to nie to. Gratuluje obojgu i jednoczesnie skladam szczere kondolencje.

Czuje, ze nadchodza zmiany. Forum zostanie przestawione na ekologiczne (energooszczedne) kolory. Wyjdzie na jaw, ze uzywam energochlonnego monitora :) A przyda sie w modteamie kobieca reka, a zgrabna raczka Kavy wydaje sie jak najbardziej na miejscu.

No i skonczy sie poprawianie bledow w postach Erbita :) Nie przystoi poprawiac moderatora. Grozi to banikiem (bynajmniej nie tym z Ostravy). Martwie sie takze o oczy Erbita. Teraz bedzie musial czytac wszytkie posty, takze te bazwartosciowe, a nawet moje ;) Boje sie, ze oczy mu calkiem wyjda z orbit :)

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :(

Mogę tylko dodać, że stało się to, co miało się stać i nikt chyba nie powinien być zaskoczony tymi nominacjami ;) Życzę powodzenia przy tępieniu forumowych chwastów, a w razie czego załatwię wam odpowiednią opiekę psychologiczną :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności