Skocz do zawartości

Legalna odsprzedaż każdej kopii programów - nowy, stary zapis w prawie ?


Maksiulek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy ktoś z dyskutantów w tym watku zapoznał sie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Z zawartości watku wnioskuje, że nie.

Wszystko co zostało napisane to pobozne zyczenia, a przykłady motoryzacyjne doprowadzaja do histerycznego smiechu. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam serwer i mam płacić jak za nowy soft? Nie żartuj.

Teraz zmieniasz kompa i płacisz ponownie za system, który mozna kupic wylącznie z nowym kompem bo masz taniej, więc czym się to rózni od tego z serwerem? A wiem, tym, że teraz kupujesz towar, którego nie możesz sprzedać, a jak było by tak jak pisałem, to dostal byś niedziałający program za darmo i tez byś nie mógł go opchnąć.

Rozumiem :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskim prawie masz pojęcie piractwa. To czy przestrzegasz jakichś "licencji", TOS-ów czy innych bzdetów nikogo nie interesuje a nawet gdyby interesowało to po pierwszej rozprawie sąd nie zostawiłby na takich "umowach" suchej nitki.

Wpisz w google playstation 3 jailbreak naloty policji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google playstation 3 jailbreak naloty policji

I jesteśmy na pierwszym miejscu jak na forum o pozycjonowaniu być powinno ;)

A na poważnie, sugerujesz kolejne bzdetne przepisy z których jak zwykle nikt nic nie robi i one sobie funkcjonują ?

BTW. Kupiłem konsolę PS3 miesiąc temu, chyba muszę przewertować dokładnie regulamin czy co tam jest w tych papierkach zapisane :nauka: Ale jako że jadę tylko na oryginałach to chyba nie mam się czego obawiać, nie ;)

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłes z drugiej reki to może ma coś w sofcie nagmerane - np. wspomnianego wczesniej jailbreak'a i mimo że masz oryginalne gry to konsole nie.

BTW - software może być free tak długo jak za jego obsługe bierze się kase. I wtedy nie ma problemu. Nowy user opłaca "koszty obsługi" i po problemie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że nikt się nie odniósł poważnie do mojego postu (audycja Radia Żelaza - libertariański bełkot) - dla mnie bełkot , ale o ile dobrze pamiętam duży % forumowiczów to korwiniści == liberarianie ( z tą małą różnicą , że JKM jest zwolennikiem państwa minimum) Kobiety i Mężczyźni co jest z Wami ???? :D

z ogromnym bólem serca jeszcze raz podaje link:

https://www.youtube.com/watch?v=Br1clyQ00hg&feature=player_embedded

hej zwolennicy hayeka von misesa , Jeżu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jak by sprzedawano samochody z taką licencją, to bys nie kupił takiego samochodu, tylko poszedl byś do innego salonu i kupił inna markę. W przypadku oprogramowania specjalistycznego nie ma aż takiego wyboru jak przy samochodach czy innych produktach. Jak nie kupisz tego co Ci odpowiada, to albo bujasz się z innym softem i jego niedociągnięciami, czy rzeczami, które sprawiły, że chciałes ten z licencją zabraniającą uzytkowania, albo odpuszczasz temat.

(...)

I właśnie dlatego się dopindalają do takich zapisów - są to praktyki czysto monopolistyczne. A pobieranie dodatkowych opłat, o czym wspominasz, za to, żebym mógł sobie taki soft później sprzedać jest także praktyką monopolistyczną.

Moim zdaniem powinni dojechać wszystkich i zrobić porządek ;) Dziś wszystkim podoba się ujednolicenie umów z operatorami tel., znormalizowanie stawek w roamingu itp. a jeszcze wczoraj był płacz i lament bo "cośtam" :)

Popatrzcie też na sprawę "nie fair zapisów w licencjach" od strony bankrutującej firmy, czego żadnemu z Was nie życzę - możliwość odsprzedania licencji jest czasem "być albo nie być" dla zamykającego firmę. W momencie definitywnego zamykania biznesu na obecną chwilę zostaję z softem - i co z tym zrobi? będzie jako ozdoba na choinkę? Bez sensu.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłes z drugiej reki to może ma coś w sofcie nagmerane - np. wspomnianego wczesniej jailbreak'a i mimo że masz oryginalne gry to konsole nie.

Spokojna głowa, kupione bezpośrednio z hurtowni, nówka sztuka nie śmigana ;)

Odbijając od tematu, jak ktoś chce tania gry na PS3 to w Weltbildzie można trafić na nie złe promocje.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności