Skocz do zawartości

Świat opętany przez google.


Stanleyek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat pewnie poruszany na pogaduszkach po stokroć ale jak widzę taki filmik to zaczynam się naprawdę poważnie martwić o to co się dzieje z tym światem, ludźmi.

Gdy widzę taki filmik to zastanawiam się co będzie jak takie dziecko podrośnie, każdą swoją czynność będzie opisywało na facebooku czy też G+ telefony komórkowe z androidem będą miały funkcję śledź użytkownika i w każdej chwili będą wiedzieli gdzie się znajduję nie pytając mnie nawet o zgodę?

Może przesadzam, a może nie, ale wygląda to strasznie.

Wydaje mi się, że większość firm działających w Polsce funkcjonuję i zarabia dzięki istnieniu google.. Wystarczy, że w jakiś sposób zakręci korek danej firmie np. poprzez bana,filtra na frazę i nastanie koniec takiej firmy(w tym wypadku sklepu internetowego)

Najpierw była przeglądarka, potem pojawiły się mapy, teraz pojawiają się pod moim domem i filmują wszystko do okoła w tym mój dom i ogródek bez pytania o zgodę. Każdy może z satelity zobaczyć co znajduję się na danej posiadłości domu.

Do czego będą jeszcze zdolni?

Koledzy źle to wygląda i co najgorsze nic z tym nie możemy zrobić.

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopie poogladaj sobie strony z kobitkami, idz na piwo albo wez sie za robote a takie wizje zostaw politykom, klechom i innym zawodowcom :)

pozdr

ps, spoleczenstwo jest tak wyalienowane ze wielu ludzi dobrowolnie daje sie podgladac lub wrecz sie obnaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy lekceważenie takich spraw jest dobre, bo może się okazać, że za x lat społeczeństwo obudzi sie w gorszym gównie od komunizmu ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant, nawet nie wiesz jak wiele może być racji w tym co mówisz... Wyobraź sobie syntezę wciąż rosnącej potęgi Google i idei socjalizmu transhumanistycznego...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na moje przesadzacie

wystarczy wyłączyć komputer i google "przestaje istnieć", tak tylko przypominam ze istnieje świat poza tym :)

rola rodziców jest przekazanie dzieciom dystansu do pewnych spraw m.in do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na moje przesadzacie

Przesadzają to antyglobaliści zwołujący się na protesty przez internet ... To dopiero paranoja. Za około 40 lat społeczeństwo będzie zaczipowane a za następnę 50 lat całkiem możliwe , że będzie popierniczać w jednakowych mundurkach i żreć papkę różniącą sie kolorami kupowaną w jednej sieci marketów ... ;).

Jedno jest pewne - od czasu do czasu będą Was straszyć klęską terroryzmu aby uzyskać coraz większą kontrolę nad masami ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za około 40 lat społeczeństwo będzie zaczipowane a za następnę 50 lat całkiem możliwe , że będzie popierniczać w jednakowych mundurkach i żreć papkę różniącą sie kolorami kupowaną w jednej sieci marketów ... .

prędzej z tego wojna będzie :)

wiesz kiedy ja sie zacznę bać -> jak G wykupi łącza internetowe i zacznie rozdawać internet za darmo bo będzie miało już prawie pełny wgląd w czyjeś życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korporacjonizm - czyli współczesny feudalizm. W skrócie - jest szlachta i plebs. Bardzo ładnie widać to, i to już od dawna, w krajach anglosaskich a szczególnie w USA.

To trochę coś innego niż komunizm... (wiem, że Beerbant tego do komunizmu nie porównał) np. w komunizmie chodziło o to aby wszyscy byli "równi" - więc np. w każdej szkole równo, dzieci uczyły się w podstawówce trygonometrii.

W USA trygonometrię to zobaczysz najwcześniej na studiach, w modelu anglosaskim szkoła powszechna ma produkować roboli, lepszy rodzaj kształcenia tylko dla tych którzy mają dużo pieniędzy, albo są gotowi się mocno zadłużyć.

Można by zresztą dużo pisać... ja generalnie za wiele rzeczy USA lubię, ale z drugiej strony dzieje się tam coraz gorzej jeżeli chodzi o wolności i zmierza to właśnie niestety w kierunku takiego nowego feudalizmu.

Tutaj coś bardzo ważnego, ostrzeżenie odchodzącego prezydenta przed przejęciem władzy przez kompleks militarno-przemysłowy... daje do myślenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kiedy ja sie zacznę bać -> jak G wykupi łącza internetowe

To już możesz zacząć ;) (poszukaj materiałów o budowie sieci szkieletowej google) ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego będą jeszcze zdolni?

W najnowszym Androidzie jesteś śledzony na każdym kroku, telefon zapamiętuje Twoją drogę do pracy/szkoły/domu. Zapamiętuje miejsca, w których byłeś, to czego szukałeś - układa za Ciebie plan dnia i wskazuje miejsca, które chciałbyś odwiedzić :)

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu się nie martwić?

Nawet jak za 10 lat wykupie sobie prywatną wyspę gdzieś na końcu świata, to i tak google będzie mogło mnie podglądać, nagiego opalającego się na leżaku.

Gdzie tu prywatność? w końcu to moja prywatna wyspa i sobie tego nie życzę.

Jeszcze może zaczną jeździć mi po niej samochodzikiem i filmować moje wille i baseny? Czy też miejsca w których będę trzymał pociski nuklearne.

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym Androidzie jesteś śledzony na każdym kroku

Już od dawna w Polsce firmy telekomunikacyjne prowadzą, oprócz billingów, coś takiego jak log pozycji tel. kom.. Tzn. tel. kom. działa trochę jak radar i jest możliwe dokładne określenie gdzie się w danym momencie znajduje.

Oczywiście są to dane drażliwe, ale na każde żądanie iluś tam służb (od celników po policję) firma ma obowiązek je udostępnić.

Dlatego nie trzeba żadnego androida... masz tel. kom. - jesteś śledzony w tym kraju non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności