Skocz do zawartości

Nagła Zmiana PR


krecik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja stronka jest w necie zaledwie trzy miesiące, a pozycjonowanie ( bardzo amatorskie ) jej trwa jekieś trzy - cztery tygodnie. Strona w zasadzie jest cały czas budowana. I oczywiście PR=0 co jest zrozumiałe. Jednak

od trzech dni w GooGle Datacenter Check pokazują w 70% PR=3. I tutaj mam pytanko czy taki nagły wzrost

jest normalny. Czy nie jest to spowodowane przez linkujpro.pl ?. I czy google nie potraktują tego jako spam

i w konsekwencji dostanę bana lub jakiś filtr. Oprócz linkujpro jedyne co robiłem to:

nagłówki H1 dla unikalnych nazw towarów, wygenerowanie Sitemap aktualizowanej po większych zmianach oraz

dodawanie do katalogów - przez pierwsze kilka dni po dwa linki dziennie, potem 4 dzienie i tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam Ciebie do lektury forum.

Zależności PR'owe (i budowanie PR) tu -> https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=4028

Toolbar pokazuje odnowiony PR (po aktualizacji) raz na jakiś czas, dlatego pomimo wzrostu PR nie widziałeś tego a dostrzegłeś dzić bo jesteśmy w trakcie update PR -> https://www.seocompany.ca/pagerank/page-rank-update-list.html

Uprzedzam, że za link do tematu biorę 5zł :) , co następnym razem Ciebie spotka. Czytać forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś uważnie poczytał i przeanalizował wskazany link o PR to wiedziałbyś, że:

1.W okresach pomiedzy update PR łatwo jest uzyskać taką ilość i jakość linków, która pozwala uzyskać PR 3. Skok z 0 na 3 jest więc dosyć często spotykany.

2. Systemy linkujące to linki, które sie pojawiają i znikają. PR zalezny jest od ilości linków wiec równie dobrze przy następnym PR możesz go stracić bo PR zależny jest od ilości linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krecik - nie mam zwyczaju popadać w polemikę nad tematami mało istotnymi, niemniej...

Nie ma sensu abyś czytał te topiki. Wolę abyś poczytał je ze zrozumieniem, bo odpowiedzi udzieliłem powyżej a odnoszę wrażenie, że i tak one do Ciebie nie dotarły.

Wolisz takich odpowiedzi!? :

Jednak chodziło mi głownie o to czy taki nagły wzrost jest normalny
Tak.
czy nie jest to tylko chwilowe podbicie przez linkujpro.pl
Spadnie ilosc linków - spadnie PR, wzrosnie ilosc linków - jest szansa na to, ze wzrosnie PR
zostanie uznane za spam z całymi konsekwencjami.
W dłuższej perspektywie masz na to szanse.

Teraz lepiej ?

Naprawdę proponuje czytać ze zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności