Skocz do zawartości

Zaplecze najwyższego rzędu


spookypld

Rekomendowane odpowiedzi

a u to oczywiste, jeśli sam zrobisz nie będzie to kosztować 200 zl, i jak każde zaplecze lepiej w ogóle nikomu nie pokazywać.

Oczywiście konfigurowanie i instalacja Drupa czy joomla to nie szablon html, trocha to trwa, module, artykuły i td. Ale ja w mendzę czasie jak robię coś innego i gadam z wami na PIO dienie śmiało mogę z 10 szt takich postawić dla siebie, oczywiście teksty mam wcześniej napisane, szablony darmowe i td. Nie zapominajcie jeszcze o Zebroidzie nim tez można robić całkiem ciekawe stronki co wyglądają jak docelowe i to hurtowych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy byliby chętni i czy wogóle takie zaplecze ma sens, bo jak widzę na PiO od lat panują katalogi, precle WP, dodawarki, generatory, blasty itp. a jakoś nikt nie pisze np. o zapleczu najwyższego rzędu

Napisałeś ponad 1000 postów i jeszcze nie zauważyłeś, że uniwersalne hasło "przodowników pracy" to - "precluj i kataloguj" , a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.

Wszyscy, którzy bazują tylko na tym haśle ( korzystając jeszcze tylko z bazy publicznej ) szybko kończa w dziale - Google robi porządki :) /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zaplecze jak najbardziej ma sens. Widzę tylko jeden mankament. Jeżeli robię zaplecze najwyższego rzędu warte 200 pln /strona bez podlinkowania, niekoniecznie chciałbym ja komuś pokazywać, a co za tym idzie zlecać.

Wiesz, myślałem o tym wczoraj i można to rozwiązać dwojako. Mogę zainstalować sam, ale jeśli nie zgadzasz się to zrobić poradnik instalacji Drupal ktok po kroku i z jakimi modułami a później wysłać dodatkowe pliki do wgrania w folderze xyz i bazę danych. Tylko, że to nasuwa mi kolejne pytanie, mianowicie support. Jak ktoś sobie z czymś nie poradzi, to będzie pisał do mnie panie miało działać a nie działa itd. W każdym razie sprawa jest rozwojowa i jak będe mieć czas to obiecuję zrobić prezentację.

Wróce jeszcze do kwestii multisite. Niestety oprócz faktu, że wszystko musi być na jednym serwerze to dodatkowo mogą być kłopoty przy updatach i upgradach. Nie wiem też, czy oitrzebne moduły dodatkowe będą z tym śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ta mentalność w polsce aby był popyt na zaplecza. W pl panuje przekonanie, że za efekt kasa no to tylko agencje interaktywne tworzą swoje zaplecza, żeby mieć kontrolę nad linkami. Więc takie zaplecza rzadko się buduje. Co innego podejście za granicą, tam robi się zaplecze pod konkretnego klienta a nie masy klientów. I oczywiście budżety na SEO w polskich firmach, na palcach jednej ręki można policzyć branże, które poważnie inwestują w SEO.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności