Skocz do zawartości

Mózg się lasuje od takiej "demokracji"


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Grunt to zaciągać wielomilardowe pożyczki i pożyczać grecji. Oj...nie myśli Nasz rząd, nie myśli.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze, obecnie dług publiczny w przeliczeniu na mieszkańca wynosi ok 22 tys. Na początku roku było zaledwie 18 tys. jest coraz gorzej i będzie gorzej. wystarczy spojrzeć na licznik na stronie https://www.dlugpubliczny.org.pl Na początku czerwca wynosiło ok 818 000 000 000 PLN teraz już 838 000 000 000 PLN. Oj zapłaczą Nasze dzieci, druga białoruś będzie, bieda kiła i mogiła.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada nie narzekać Jutro/Rano będzie lepiej...

Masz rację, jutro, rano może być lepiej.

Trzeba tylko coś robić pozytywnego, najlepiej wokoło siebie.

Można też narzekać, że wszystko jest do ... , tylko co to da?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie ale znajomy dzieki.... SZANSIE EURO:

.. konkretnie stracił 280 tysiecy złoty. Pogratulować! Nie jest biedny ale taka strata stawia go na moim pozie czyli marny stan. Polska.. Cieszymy sie ze buduja sie autostrady... szkoda gadac.

EDIT: Widze ze juz koledzy przytoczyli ta sprawe (url). Tylko naswietle ze moj znajomy to ktos inny nie z tego filmiku. Z tego co wiem to wplacil do urzedu dodatkowe 5k+ (sprawa do komornika o sciagniecie dlugu) by komornik/sad orzekl sprawa zamknieta nic nie dostaniesz, upadlosc DSS. Co to za kraj w ktorym oszukanego obywatela okrada dodatkowo kraj (urzad) na dobicie.

Pomyslcie ze np ktos wziol kredyt na zakup sprzetu, jezdzill tam, "budował autostrady" zaplacil podatki, zaplacil lub nie swoim pracownikom a jak go oszukali chcial dojsc swoich praw// to polski urzad mowi.. ze ukradniemy Ci dodatkowe 5k by Cie dobic. Nie jestem w temacie by za to reczyc.. ale tak było o ile mi wiadomo, działam w innym temacie ale... tak było z tego co słyszałem a raczej nie są to bajki. Przykre, że zyjemy w takim chorym kraju....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie z tą Białorusią, popatrzcie jak tam funkcjonują firmy, nie narzekają,

przykład 3 lata płatnego urlopu macierzyńskiego a potem można wziąć drugie tyle wychowawczego..a tak, związek polaków na Białorusi (niech sobie istnieją ale won od władzy, dla przykładu wczoraj był zjazd pierwszych jakiś żydów polskich, co mają w planach w 4 mln wrócić do naszego kraju )

Jarka można nie lubić ale jeżeli ktoś mówił że nic nie robił w tych latach to się srogo myli

Od lat 70. angażował się w działalność opozycyjną, współpracował z największymi organizacjami dysydenckimi w tym czasie: z Komitetem Obrony Robotników i Komitetem Helsińskim w latach 80. (tutaj radziłbym bardziej zagłębić się w historię, a nie dalej wierzyć, że agent "Bolek" stał na bramie w Gdańsku, kpina..)

dodatkowo czym się nie może pochwalić 80% polityków

W latach 1971-76 był pracownikiem naukowym Instytucie Polityki Naukowej i Szkolnictwa Wyższego. W latach 1977-81 adiunktem w białostockiej filii Uniwersytetu w Warszawie

.

Po 1981 roku pracował w Ośrodku Badań Społecznych Regionu Mazowsze NSZZ Solidarność.

W działalność opozycyjną zaangażował się w 1976 roku, po wydarzeniach

czerwcowych. Był współpracownikiem KOR, działał w redakcji niezależnego pisma „Głos”.

dla przykładu mamy teraz polityków jakich mamy, walczących o równouprawnienie dla panów lubiących panów, czy panów, będących kobietami..czy panów okradających rząd ja go nie głaszcze po głowie, ale nie krytykujcie tego, który nie jest aż taki zły

nie zdziwiłbym się gdyby od 23 lat było właśnie tak (ale nie mi to oceniać, ja mam tylko dość, przechodzenia z lewej na prawą tych samych ludzi, nowych tworów politycznych, i wciąż tematów zastępczych)

249101_425762570797655_1440197154_n.jpg

a Euro oczywiście, że kpina, igrzyska za grube miliony dla innych europejczyków (ja tam czekam na siatkę choć kibicem piłki jestem, kto teraz utrzyma te stadiony jak nawet Portugalczycy chcieli je burzyć?)

Zadłużone po Euro 2012 miasta przerzucą długi na mieszkańców

Z czterech miast, w których odbywają się rozgrywki, tylko Warszawie udało się nie przekroczyć dopuszczalnego progu zadłużenia, czyli 60 proc. rocznych dochodów. Poznań zadłużył się na 72 proc., Gdańsk – 64 proc, Wrocław – 63 proc.

czyli nie dosyć, że płaciliśmy za stadiony, to zapłacimy jeszcze więcej

;)

słuchać mądrych ludzi co o tym mówią

Nigel Farage: Rozpad euro jest nieunikniony

a dla tych co jeszcze się historią interesują przypominam co dziś za święto (choć pewnie mały odsetek o tym wie, bo ani w tv nie powiedzą, ani WP na pierwszą stronę nie da bo tam o powodzi która była 15 lat temu, i z której nie wyciągnięto żadnych wniosków, i to samo jest co roku, tylko szybciej ewakuuje się ludzi, a tak trzeba uspokoić naród, 30 groszy tańsza benzyna, ale spokojnie VAT i inne podwyżki w drodze, jak i uwolnienie energii)

394680_417633951622162_753612786_n.jpg

Miłego dnia, rodacy kochani

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politycy pis dzielą się na cyników oraz na ideowców .

Cynik - to bezwzględy polityk zerujący na najuboższych i na najmniej wykształconych grupach wmawiając rzeczy, które nigdy nie miały i nie będą mieć miejsca . Cynik działa wg. zasady "... i nikt mnie nie przekona,że czarne jest czarne,a białe jest białe"

Jarosław Kaczyński nie może dopuścić do tego,że przeciętny wyborca zauważy, że w tym zacofanym kraju w końcu coś śię zmieniło lub przynajmnije zaczyna się zmieniać .

Jarosław Kaczyński to cynik, który na siłe stara się wszystkim wmówić,że Polska cały czas jest Polską z lat 80, gdzie trzeba walczyć z komuną ,a Sowiecy i SS-mani przejmują nasz kraj. Mało tego, on stara się wmówić,że my nadal jesteśmy pod zaborami :)

Cynik, gdy dostaje się do władzy zupełnie inaczej się zachowuje i prezentuje zupełnie inne poglądy, bo przykładem cynika jest także Donald Tusk. Donald Tusk jednak jest przykładem cynika wywodzącego się z i kasty nowoczesnych polityków cyników.

Cynik = kłamca , a wszyscy politycy to albo cynicy albo ideowcy

Ideowiec - chory umysłowo człowiek,który musi być pod stałą kontrolą zarówno policji jak i zakładu psychiatrycznego,a to z tego powodu,że ideowiec jest niebezpieczny zarówno dla siebie jak i dla otoczenia.

Ideowiec nie rozumie obecnego stanu rzeczy i charakteryzuje się niebezpiecznymi dla normalnych ludzi poglądami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczu

Jak tak czytam Twoje posty to musisz mieć cholerne kompleksy z racji bycia Polakiem (chyba, że tylko tutaj mieszkasz). Jakieś idiotyczne obrazki z dziadkiem i wnuczkiem sugerujące wyższość okupacji niemieckiej nad naszą marną demokracją... teraz wkejanki wycinków postępowych mediów z zachodu (odnośnie rosyjskich to odłóż wyborczą i poczytaj obiektywne opinie)...

Taka psia rola opozycji żeby nawalać na wszystko, dodatkowo Kaczyński to całkowity ignorant jeśli chodzi o piłkę więc co miał powiedzieć? Zakładając ten topic równasz do poziomu np. dolera...

Nie jestem fanem obecnej ekipy (tak jak i każdej innej) ale organizacyjnie na moje oko było super. Inna sprawa, że my (?) Polacy zawsze jak już coś robimy to ponad stan, więc tak samo wyszło teraz. Wpakowano ogromne pieniądze, całkowicie bezsensownie, tylko idiota za taką kasę nie dałby rady zrobić mistrzostw. Popatrz jak ładnie zrobiono to w Austrii, stadiony rozebrano do połowy i kluby/miasta są w stanie je utrzymać. My poszliśmy drogą Portugalii, spójrz jak to u nich wygląda...

Podsumowując. Opozycja jest od krytyki, euro zorganizowane super, tylko idiota przepłacając zrobiłby to gorzej.

P.S. Pomijam sprawy zamiecione pod dywan, prędzej czy później to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka psia rola opozycji żeby nawalać na wszystko, dodatkowo Kaczyński to całkowity ignorant jeśli chodzi o piłkę więc co miał powiedzieć? Zakładając ten topic równasz do poziomu np. dolera...

Podsumowując. Opozycja jest od krytyki, euro zorganizowane super, tylko idiota przepłacając zrobiłby to gorzej.

Sorry ale między innymi przez takie właśnie myślenie tutaj wygląda jak wygląda bo zamiast posiedzieć i pomyśleć co można zrobić razem, żeby było dobrze to każdy polityk tylko myśli jak zdyskredytować innego i dorwać się do władzy. Rozumiem, że są kwestie, w których partie mogą się nie zgadzać ale we wszystkich innych powinny pracować wspólnie.

A u nas jak rządzi PO to PiS chce wszystko blokować, żeby im sie nie udało. Jak rządził PiS to Platforma choćby się za przeproszeniem zesrała nie mogła przyznać im racji. I tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% polityków to banda hipokrytów. Zamiast zająć się polityką podatkową i wprowadzić podatki a nie okradanie obywateli to jak się pali koło (_!_) urządząja gawiedzi igrzyska i brandzlują się tym jako sukcesem ... Stado łyka to jak pelikan ryby i mamy "sukces" zapominając o tym, że kasy nie ma i nie będzie a ludzie bedą sp*******ć byle dalej bo nikt nie lubi jak wyciąga sie coraz wiecej z prywatnych kieszeni.

Najprostszym rozwiązaniem jest urealnienie kosztów uzyskania dochodu przez obywatela - który aby pracować i uzyskiwać dochód musi:

mieć gdzie mieszkać

ubrać się - nago do roboty nie pójdzie

zjeść - bo zdechnie z głodu i przestanie pracować

kupować lekarstwa - bo chory nie pracuje

wychować dzieci - jeżeli dorwie naiwna drugą stronę do prokreacji

odłożyć na emeryturę bo na Zakład Utylizacji Staruszków fundujący ciepłe posadki biurwom nie ma co liczyć

To wszystko są koszty uzyskania dochodu a co zostanie z różnicy pomiedzy zarobkami a wymienionymi kosztami dopiero powinno zostać opodatkowane i wprowadzenie takiej zasady załatwi wszystkie problemy , dzietności, emerytur etc. Niestety ponad 60 % pierdzistołków nominowanych z ramienia partii straci ciepłe posadki bo staną sie niepotrzebni i bedą musieli sie wykazać inicjatywą własna w znalezieniu sobie zatrudnienia w sektorze prywatnym ...

Ale kurw**** jełro skończyło sie big sukcesem i mamy krainę mlekiem i miodem płynącą :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przesadzasz. Im bliżej Euro tym więcej było głosów je krytykujących i wydaje mi się, że dużo osób jednak dostrzega dwie strony medalu. No ale racja, że dla wielu liczy się tylko i wyłącznie pewna fasada, to co pokazują w telewizji, piszą na portalach itp. Mało to zagłębia się w sprawy gospodarcze nie mówiąc już zrozumieniu zasad ekonomii.

Mi się wydaje, że już teraz 60%, jeżeli nie więcej, jest niepotrzebna w sejmie. Przecież w większości przypadków i tak o tym jak się głosuje decyduje góra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko "chleba i igrzysk..." tylko najpierw chleb potem igrzyska ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności