Skocz do zawartości

Mózg się lasuje od takiej "demokracji"


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieje, że zapanuje u nas kiedyś szwajcarska demokracja

Kiedy w Polsce będzie można decydować o swojej przyszłości?

Nie chciałem tego euro jak i wielu innych rzeczy. Z jakiej okazji mam sie do tego dokładać? ;/

Płacić powinni Ci, którzy go chcieli. Referendum - oszacowanie kosztow, zrzuta i macie huczną zabawę.

Już widzę te tęgie miny gdyby na łeb wyszło po 20 k zł.

W domu każdy liczy się z kosztami, każdy zakup jest przemyslany.

Czego tyle osób wybiera te idioteyczną władze, która nie szanuje ani ludzi, ani pieniędzy..ehhh

Płakac się chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

https://biznes.onet.p...62,1,news-detal

(...) Budowa stadionów w czterech miastach gospodarzach kosztowała ok. 5 mld zł, co oznacza, że każdy z podatników zapłacił za to średnio 222 złote. (...) To oznacza, że do każdego biletu dopłacimy średnio 12 tysięcy złotych. A jeśli chcielibyśmy liczyć wszystkie inwestycje, które zrealizowano pod hasłem Euro, czyli wydane 95 mld zł, to do jednego biletu dopłacalibyśmy tyle, ile kosztuje loża pana Abramowicza (...) W przyszłości poniesiemy również koszty finansowe tej imprezy, bowiem powstają koszty związane z kredytami. Te wszystkie inwestycje prowadzone są na kredyt, który już od zakończenia imprezy musimy spłacać (...) Wszelkie raporty ukazujące finansową stronę Euro mówią jednoznacznie, że tego typu imprezy są deficytowe - stwierdza Tomasz Teluk. - Ktoś, kogo nie stać, robi małe, skromne wesele w wiejskim kościółku, natomiast myśmy zorganizowali imprezę w stylu iście bizantyjskim, którą będą spłacać przyszłe pokolenia.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ większych bzdur dawno nie czytałem, populistyczne bla bla nie biorące pod uwagę dochodów i ogromnej promocji, niech tenże 'mundry' autor napisze ile podatku odprowadziły firmy i ludzie powiązani z impreza oraz ile gotówki zostawili kibice to wtedy dopiero jego wypowiedz będzie miała ręce i nogi

ciekawe dlaczego niemcy byli chętni przejąc euro2012 jak wisiały na włosku nasze inwestycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że konkretne wnioski będzie można wyciągnąc po dłuższym czasie co nie zmienia faktu, że koszty były duże i z pewnością przychody z tej imprezy ich nie zrównoważą.

Co do Niemców to im budowanie stadionów (MŚ 2006) oraz dróg by z kosztów odpadło. Raczej są przygtowani do takiej imprezy i mogą ja robić niemal z marszu. Tym samym większośc minusów Niemców by nie dotyczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się wszyscy i narzekacie na wodza Kaczyńskiego... Wmawiacie mu choroby psychiczne inne takie... Ale to za rządu Kaczyńskiego był:

1. Najwyższy wzrost gospodarczy po 1989 - ponad 7,5 %

2. Najniższe bezrobocie po 1989 (chociaż to częściowo przez masowy wyjazd Polaków na wyspy)

3. Najniższy deficyt budżetowy po 1989 - 16 miliardów PLN

A te trzy czynniki są najważniejsze...

Pozdrawiam Wszystkich co narzekają...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ większych bzdur dawno nie czytałem, populistyczne bla bla nie biorące pod uwagę dochodów i ogromnej promocji, niech tenże 'mundry' autor napisze ile podatku odprowadziły firmy i ludzie powiązani z impreza oraz ile gotówki zostawili kibice to wtedy dopiero jego wypowiedz będzie miała ręce i nogi

ciekawe dlaczego niemcy byli chętni przejąc euro2012 jak wisiały na włosku nasze inwestycje

Nie wiem jak w innych miastach ale w Gdańsku na pewno zostawili mniej kasy, niż w czasie z roku na rok coraz bardziej syficznego jarmarku dominikańskiego ...

jeuro - max 500.000 odwiedzających

jarmark - ok 6.000.000 w 2011 ...

eny kłeszczyn ebałt Gdańsk ??

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie że finansowo stracilismy na tym euro i teraz kolejne wydatki będą. Ale nie ma problemu wrzuci się w koszta , Zus się podniesie czy co tam , podatki i się pokryje to :) już płacimy na Grecje , Hiszpanię i Portugalie jeden wydatek mniej czy więcej co za różnica. Im się daje po kilkadziesiąt miliardów a Polsce 750 milionów hehe. Najlepsze będzie jak my wpadniemy w kryzys i zwrócimy się do Uni po pomoc , będzie powtórka z 39 :)

Ale jak ja to mówię i dobrze nam tak jestesmy głupim narodem co nie potrafi rządzących zdyscyplinować to bedziemy cierpieć, trudno za frajerstwo,naiwniactwo i egozim się płaci. :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się wszyscy i narzekacie na wodza Kaczyńskiego... Wmawiacie mu choroby psychiczne inne takie... Ale to za rządu Kaczyńskiego był:

1. Najwyższy wzrost gospodarczy po 1989 - ponad 7,5 %

2. Najniższe bezrobocie po 1989 (chociaż to częściowo przez masowy wyjazd Polaków na wyspy)

3. Najniższy deficyt budżetowy po 1989 - 16 miliardów PLN

A te trzy czynniki są najważniejsze...

Twój Wódz trafił ze swoimi rządami w okres przedkryzysowy. Teraz by się rozpłakał, brak mu jajek. :)

Gospodarka rozpędzona sama funkcjonowała dobrze, wystarczyło tylko nic nie robić. Twój Wódz właśnie nic nie robił. :)

Do plusów rządów Twojego Wodza można zaliczyć jedynie likwidację WSI, ale sposób likwidacji to już porażka

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlafrock i i mniej lub bardziej patriotyzm to też mi się podoba ale tylko to . Np. PO działa na szkodę Polski np. taki Sikorski agent obcy co ma tak samo zryte po sufitem jak Kaczor. Te jego nowe idee są jeszcze bardziej niebezpieczne niż Kaczyńskiego. Albo Kopacze i inne co są przeciw lekarzom i w mediach wmawiają ludziom że to ich wina , bo oni wszystko dobrze zrobili i bronią NFZ np. Albo wysyłanie Polskiego wojska aby pomagał terrorystom z Usa w ich złodziejskich zapędach i mordowaniu cywilów. Dla mnie te i inne działania są na szkodę kraju i mam nadzieję że kiedyś ktoś ich rozliczy z tego.Najlepiej strzałem prosto między oczy.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BeerBant żadnych, schowajmy się wszyscy do mysiej dziury i czekajmy na cud, narzekajmy, opluwajmy jakąkolwiek inicjatywę i czyjkolwiek (pośrednio własny także) sukces

prawda jest taka ze żeby zbudować stadion/drogę cokolwiek trzeba wszystkiego począwszy od projektu, gwoździa i cegły (ktoś to musiał zrobić) przez transport po robociznę -> a po drodze każdy płaci podatki

każdy kibic to nie tylko bilet ale tez żarcie, spanie, rozrywka itd nie licząc niemierzalnych na tym etapie wartości jak promocja czy dobre wrażenie

nie chce mi się wierzyć ze ci, którzy żyją z mieszania w necie i na co dzień mają do czynienia z contentem tak bezkrytycznie przyjmują bzdury za pewnik :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się wszyscy i narzekacie na wodza Kaczyńskiego... Wmawiacie mu choroby psychiczne inne takie... Ale to za rządu Kaczyńskiego był:

1. Najwyższy wzrost gospodarczy po 1989 - ponad 7,5 %

2. Najniższe bezrobocie po 1989 (chociaż to częściowo przez masowy wyjazd Polaków na wyspy)

3. Najniższy deficyt budżetowy po 1989 - 16 miliardów PLN

A te trzy czynniki są najważniejsze...

Twój Wódz trafił ze swoimi rządami w okres przedkryzysowy. Teraz by się rozpłakał, brak mu jajek. :)

Gospodarka rozpędzona sama funkcjonowała dobrze, wystarczyło tylko nic nie robić. Twój Wódz właśnie nic nie robił. :)

Do plusów rządów Twojego Wodza można zaliczyć jedynie likwidację WSI, ale sposób likwidacji to już porażka

Po pierwsze to nie jest mój wódz... Po drugie o gospodarce to ty masz takie pojęcie... :) że nawet nie będę dalej pisał... haha... Napisz jakąś pracę na temat "Rozpędzonych gospodarek okresowo przedkryzysowych" :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności