Skocz do zawartości

Mózg się lasuje od takiej "demokracji"


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

@BeerBant żadnych, schowajmy się wszyscy do mysiej dziury i czekajmy na cud, narzekajmy, opluwajmy jakąkolwiek inicjatywę i czyjkolwiek (pośrednio własny także) sukces

Najlepiej dalej brnąć w staropolskie "postaw się i zastaw się ..." co ? W uj z tym, że leży w tym kraju wszystko a co stoi to się kiwa, no ale "igrzyska" najpotrzebniejsze ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie o gospodarce to ty masz takie pojęcie... :) że nawet nie będę dalej pisał... haha...

Kapitanie Seo :) masz rację.

Napisz jakąś pracę na temat "Rozpędzonych gospodarek okresowo przedkryzysowych" :)

Kapitanie Seo :) napiszę.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale zostaliście masakrycznie zmanipulowani przy okazji tego Euro 2012. Weźmy sobie taką flagową inwestycję czyli stadion narodowy. Za "jedyne" 2 miliardy złotych został wybudowany cud techniki, na którym nie może grać żadna drużyna z ekstraklasy, nie można rozgrywać zawodów lekkoatletycznych czy żużlowych. Jedziemy dalej, nie wiem czy wiecie, ale ten stadion jest za mały żeby rozegrać na nim finał Ligii Mistrzów xd

Zgodnie z raportami zostało wybudowanych tylko około 20% planowanych inwestycji, to nawet na zdanie matury nie wystarczy. Nikt nie neguje tego, że zostały wybudowane dworce, stadiony i lotniska. Tylko sęk w tym, że te inwestycje zostały tak pomyślane żeby były w największych miastach, bo tam są najbardziej widoczne.

Porażką jest to, że zmarnowano najlepszy okres dla Polski (dotacje) i kryzys nie jest tutaj wymówką.

Co do tego, że wszyscy chwalą po za Kaczyńskim, to sorry. Jedziecie na wakacje, pijecie piwo, relaksujecie się i oglądacie mecze, to ja się pytam jak macie nie być zadowoleni ? :)

Cudu nie ma, no może po za tym, że niektórzy nie wiedzą kto rządzi od 5 lat.

Sprzedam domenę rządową 10latwue.pl aukcja na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale zostaliście masakrycznie zmanipulowani przy okazji tego Euro 2012.

Manipulacja społeczeństwa jest faktem... Dziwie się iż większość tego nie dostrzega...

Zgodnie z raportami zostało wybudowanych tylko około 20% planowanych inwestycji, to nawet na zdanie matury nie wystarczy.

Z tego co nasz kochany rząd zapowiadał... to nawet chyba nie ma 10% ;D

Porażką jest to, że zmarnowano najlepszy okres dla Polski (dotacje) i kryzys nie jest tutaj wymówką.

I tu się zgodzę... Zmarnowano...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ddmarcin

Mózg się lasuje od takiej "demokracji"

Mózg się lasuje od takich tematów na pio !!!!

Leszczu żałosny jesteś żeby taki portal szmacic polityką - przestań !!! i znajdź lepszy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy z tego co można znaleźć w sieci nie wyglądało to tak:

Jeżli chodzi o budowę autostrad w Polsce, EURO 2012 zakończyło się kompletną klęską. Jeden kilometr kosztuje średnio 7,8mln dolarów podczas gdy w Macedonii kosztuje 1,9mln dolarów.

Chociaż nie wiem czy to też nie jakiś wymysł internetu :)

Może uda mi się zrobić coś dobrego

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ większych bzdur dawno nie czytałem, populistyczne bla bla nie biorące pod uwagę dochodów i ogromnej promocji, niech tenże 'mundry' autor napisze ile podatku odprowadziły firmy i ludzie powiązani z impreza oraz ile gotówki zostawili kibice to wtedy dopiero jego wypowiedz będzie miała ręce i nogi

ciekawe dlaczego niemcy byli chętni przejąc euro2012 jak wisiały na włosku nasze inwestycje

Nie wiem jak w innych miastach ale w Gdańsku na pewno zostawili mniej kasy, niż w czasie z roku na rok coraz bardziej syficznego jarmarku dominikańskiego ...

jeuro - max 500.000 odwiedzających

jarmark - ok 6.000.000 w 2011 ...

eny kłeszczyn ebałt Gdańsk ??

Porozmawiaj z normalnymi ludźmi jakie zyski wygenerowali , to bardzo się ździwisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://biznes.onet.p...62,1,news-detal

([...] czyli wydane 95 mld zł [...]

Pozdrawiam, J.

Z tych 95 mld, 80 mld to infrastruktura: autostrady, etc. i gdyby nie "przymus" euro i groźba kompromitacji to nie wiadomo jak długo jeszcze ciągnęła by się ich budowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności