Skocz do zawartości

Ile za optymalizację sklepu?


spookypld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No widzisz u mnie w silniku sklepowym niby to jest a niby tego nie ma. Taka "porządnie" wykonana robota za małe pieniądze.. A w końcu robiła to firma SEM.

Ciesz się, że nie zrobili Ci tak jak tutaj https://seoinfo.edu.pl/miszczowie-pozycjonowania-i-optymalizacji/ a robiła to fima zajmująca się SEO ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdWords sradwors:) Niestety nie powinienem robić złej opini, jeszcze mnie pozwą albo rozwalą mi sklep, kto wie czy jakiegoś tylniego wyjścia nie mają.

Możesz uzasadnić swoją opinię na temat Google AdWords? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię nic co związane z Google stąd moja opinia, ale lubię pieniądze toteż uważam, że kampania Adwordsowa to świetna rzec,z ale nie jest wymagana w moim sklepie ponieważ bez problemu na top można bez adwordsów. Tylko, że pojawia się problem optymalizacji...

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja to nie tylko wpisanie i opisanie meta. Trzeba też trochę pomgłówkować co lepiej w title i meta umieścić. Jak wiemy jedne słowa dadzą większą konwersję, inne mniejszą. W każdym razie jak ktoś już tu pisał, wszystko zależy od podejścia specjalisty SEO do roboty. Może zrobić na błysk albo na odczepne ;)

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię nic co związane z Google [...]

:lol2: rozwaliłeś mnie

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz u mnie w silniku sklepowym niby to jest a niby tego nie ma. Taka "porządnie" wykonana robota za małe pieniądze.. A w końcu robiła to firma SEM.

Ciesz się, że nie zrobili Ci tak jak tutaj https://seoinfo.edu.p...-optymalizacji/ a robiła to fima zajmująca się SEO ...

Beerbant widzisz ja uważam, że firma jak to ty mówisz "seło" :) wcale nie lepiej zoptymalizowała mój sklep.

Nie lubię nic co związane z Google [...]

:lol2: rozwaliłeś mnie

Faktycznie troszkę poleciałem:) cofam.

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja sklepu to czasami przerobienie 50% skryptu. Cena uzalezniona jest od nakładu pracy.

Zmiana znaczników meta i słów kluczowych w takim wypadku gratis. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał kiedyś sklep na takim sofcie, że od razu po wprowadzeniu oferty produkty były ustawione bardzo wysoko w wyszukiwarce Google. Wtedy pamiętam katalogował stronę bodajże dwa miesiące i skoczył na TOP 3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Was nie poruszył istotnych kwestii (jak sądzę, według Mnie):

- wariant A: robisz audyt/optymalizację - powstaje dokument, który jest przekazywany do "skryptologa" (czytaj tego kto przygotował sklep i/lub do autora skryptu) i ten się męczy z optymalizacją

- wariant B: robisz audyt/optymalizację - wtedy powstaje dokument, ale WSZYSTKO wdrażasz sam

Pokażcie mi takiego, który sam zrobi wariant B i zna się na wszystkich skryptach sklepów internetowych :D i tutaj można rzec, że ceny to 2-3 lub więcej kilo złotych

W wariancie A (który najczęściej jest wybierany) powstaje dokument za 5-8 stówek.... czasem za nie więcej niż 1k

I nie mówcie tutaj, że robicie audyty za kilka kilo :D

Dodam tylko, że większość rzeczy po kilkudziesięciu audytach pisze się niemalże automatycznie widząc te same, często powielane błedy...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że jeśli gość ma sklep na dedykowanym sofcie to może być problem

niech sam optymalizuje metatagi czy inne rzeczy... jeśli nie umie to robota na godziny

jeśli ma gotowiec - np prestashop - to dla ciebie to sprawa na godzinę a resztę niech zrobi sam = oczywiście + kasa za przeszkolenie co i jak powinno być :)

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mówcie tutaj, że robicie audyty za kilka kilo :D

A wiesz, że czasami to może być znacznie więcej jeżeli umowa jest na % wzrostu od konwersji ? :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności