Skocz do zawartości

Ile za optymalizację sklepu?


spookypld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nu skąd że , robimy to za 50 zł, oferty na allegro :D

A teraz na serio oczywiście chodziło mi osobiście o wariant b (ale WSZYSTKO wdrażasz sam ale nie osobiście oczywiście ale co to ma interesował klienta końcowego), wariant A to można i automatem zrobić, później tylko odrobinę podprawić i racja za takie coś od 500 zł netto, ale to jest AUDYT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nikt z Was nie poruszył istotnych kwestii (jak sądzę, według Mnie):

Ja bym dodał ważniejszą rzecz od optymalizacji kodu i optymalizacji pod wyszukiwarki - optymalizację pod frazy/słowa kluczowe.

Takze w takim przypadku masz trochę więcej ponad szablonowe title, desc, h1 itp... Dochodzi dobranie fraz, optymalizacja wewnetrznego linkowania dla fraz (czyli dobry podział na kategorie) no i opracowanie schematu wprowadzania tekstu/opisów produktowych aby maksymalnie wydłużyć ogon a to czasami wymaga dobrego przemyslenia w przypadku produktów o wiekszej ilości parametrów ..

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze sprawa z tymi dynamicznymi meta tagami to jest w końcu dobre czy złe rozwiązanie.

Bo Beerbant na swoim blogu podaję przykład: z kwiatkowskim, kowalskim i jeszcze jakimś pokazując dynamiczne meta w świetle jako złe rozwiązanie.

Zaś Zgred piszę, że obowiązkowo.

Kto ma rację? :)

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep jest na skrypcie sote. jestem w trakcie sprawdzania jak dokładnie działa generowanie. nie generują się natomiast opisy a keywordsy generują się słabo. chcę to zrobić profesjonalnie i wiem, że przy takim skrypcie właściwie to mam do zrobienia dobrą strukturę kategorii + poprawę tego, co automat wypluje. skłaniam się ku temu, by po prostu nie zrobić nigdzie dc w title / url (oczywiście trochę tego i tak będzie, ale to już taka rzeczywistość) sprawa nie jest na godzinę, bo to trzeba przemyśleć, ułożyć. tłumaczenie tego zajmie mi dzień a drugie tyle przygotowanie mu tego tłumaczenia, bo on się na seo nie zna i niech tak pozostanie. po to mu to robię, żeby robił to, na czym się zna najlepiej i niech tak pozostanie.

dzięki za wszystkie posty i jeszcze raz sorry, że nie na wszystko odpowiadam, ale po prostu nie da się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze sprawa z tymi dynamicznymi meta tagami to jest w końcu dobre czy złe rozwiązanie.
CO rozumiesz pod pojęciem "dynamiczne" ?
sklep jest na skrypcie sote
To Ci współczuje .... Ja tam tego ***** przynajmniej starszej jego wersji w ogóle się nie podejmuje - koszmar z ulicy wiązów to przy nim pikuś -

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer pokazuje zmienianie dynamiczne w ramach jednego opisu :) Ja - że mają być dynamiczne ale związane z tym co jest na stronie... MOże nieprecyzyjnie się gdzieś tam wyraziłem ;)

@Beer: oczywiście optymalizacja dodatkowa pod frazy/słowa jest istotna.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze sprawa z tymi dynamicznymi meta tagami to jest w końcu dobre czy złe rozwiązanie.

Bo Beerbant na swoim blogu podaję przykład: z kwiatkowskim, kowalskim i jeszcze jakimś pokazując dynamiczne meta w świetle jako złe rozwiązanie.

Zaś Zgred piszę, że obowiązkowo.

Kto ma rację? :)

Jesteś pewien, że dobrze rozumiesz znaczenie słowa "dynamiczne metatagi" ? Przeczytaj jeszcze raz to co nabazgrałem a najlepiej kilka razy aż zrozumiesz :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci współczuje .... Ja tam tego ***** przynajmniej starszej jego wersji w ogóle się nie podejmuje - koszmar z ulicy wiązów to przy nim pikuś -

Właściwie nie wiem co tak ludzie narzekają na SOTE. Ja jestem zadowolony. Może nie jest ideał, ale jest na pewno nienajgorzej. Nie wypowiadam się, bo mnie zjecie :) Dobra, idę poszperać w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze sprawa z tymi dynamicznymi meta tagami to jest w końcu dobre czy złe rozwiązanie.

Bo Beerbant na swoim blogu podaję przykład: z kwiatkowskim, kowalskim i jeszcze jakimś pokazując dynamiczne meta w świetle jako złe rozwiązanie.

Zaś Zgred piszę, że obowiązkowo.

Kto ma rację? :)

Jesteś pewien, że dobrze rozumiesz znaczenie słowa "dynamiczne metatagi" ? Przeczytaj jeszcze raz to co nabazgrałem a najlepiej kilka razy aż zrozumiesz :)

Przepraszam jakoś dziś lewą nogą wstałem. nie wiem skąd wziełem w ogóle te tagi bo piszesz tam o tytułach i opisie i rozumiem, że chodzi o np. meta disc i meta title które jest dynamicznie generowane dla np. karty produktu.

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z Was nie poruszył istotnych kwestii

poruszył, ale nie wprost i nikt nie zauważył

Wyznacznikiem ceny jest m.in. specyfikacja usługi.

ale to może dlatego, że w grę wchodziło też tylko kliknięcie w PA

oprogramowanie umożliwia wszystko co trzeba (zmianę URL i reszty z poziomu PA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wariant B: robisz audyt/optymalizację - wtedy powstaje dokument, ale WSZYSTKO wdrażasz sam

Od wdrażania to jest programista, a nie seowiec.

I nie mówcie tutaj, że robicie audyty za kilka kilo :D

Widać, że nie pracowałeś w większej agencji :)

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności