Skocz do zawartości

Klimatyzator/Wiatraki itp.


arve_lek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem 2 lata temu na próbę coś takiego:

https://allegro.pl/duzy-i-bezpieczny-wiatrak-wentylator-klips-i2447546680.html

teraz trochę podrożały, bo ja płaciłem chyba 7,90zł za sztukę :P

Mam dwie sztuki i śmigają do dzisiaj - nawet teraz jeden na mnie dmucha.

Są ciche, bezawaryjne i najlepszy jest klips w podstawie - możesz przypiąć ten wiatrak dosłownie wszędzie i prawie na wszystkim.

Do takiego ruszania powietrza w domu są idealne.

Wentylatory sufitowe to również wspaniały wynalazek ludzkości - szczególnie w sypialni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam taki problem, że nie mogę powiesić nic za oknem, ani nawet wystawić rury od klimatyzatora za okno (uchylne okienko dwa metry nad ziemią).

Mnie ogranicza to, żę wynajmuje pokój :) Więc to jak i pomysł Mariusz odpadają.

Zdecydowanie lepiej działa klimatyzator przenośny, którego rurę wyrzutową wystawiasz przez uchylone okno lub pzrez otwór w ścianie i tyle jeżeli chodzi o montaż tego urządzenia (mało skąplikowane ale działa naprawde dobrze)

To jest jakiś pomysł. Dzięki.

A ja polecam przeprowadzke do piwnicy , w zeszłym roku wyczyściłem swoja i wstawiłem kanape, lodówke i kompa. Na dworze 30+ a w piwni 19.

Po za tym w taki upał zamykać i zasłaniac okna w domach od rana, zawsze te 5 stopni mniej

Gdybym to ja piwenice miał...

Żałuzje mam cały czas zasłoniete i okno zamknięte. Uchylam tylko okno jak jest burza. Ogólnie wtedy robię przeciąg w całym mieszkaniu.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności