Skocz do zawartości

[inne] hardcore captcha


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

co najmniej 3 osoby...nie rozróżniają tutaj kwestii związanej z dodaniem strony i z rejestracją ... Mion podał jako przykład formularz rejestracji a nie dodawania wpisu... i napisałem już, że w płatnych katach multikod zabezpiecza tylko dodawanie wpisu, ale żeby się zarejestrować jako użytkownik to już multikodu nie trzeba.. a Mion znowu swoje o multikodzie..

Rozumiem frustrację, gdy taka captcha pojawi się przy dodawaniu wpisu, a przecież kupiliśmy już kod czy multikod...ale temat zaczął się od formularza rejestracji.. a to dwie różne sprawy:]

Nikt nie utrudnia userom życia dla zasady....i ja wcale tego typu captcha nie bronie.. tylko takie są realia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie utrudnia userom życia dla zasady....i ja wcale tego typu captcha nie bronie.. tylko takie są realia...
Wiec jaki problem użyć tego samoego multikodu do jednorazowej walidacji formularza rejestracji konta ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie jest takie, by zabezpieczenie było jak najbardziej przezroczyste dla człowieka ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............ Mion to pewnie żaden problem.. :) gorzej jak sobie ktoś przypomni lub będzie zmuszony po dłuższym okresie czasu do rejestracji i nie ma swojego multikodu, którego użył dla wpisu:)))) dla mnie eot;d bo szkoda mi czasu, muszę zarejestrować użytkownika w katalogach z taką captchą:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ta captcha to nie jest wcale tragedia w porównanieu z innymi bo reCaptcha ostatnio nie ma przypadku żebym nie musiał klikać co najmniej kilka razy aby sensownie dające się odczytać wyrazy trafić.

2. Za łatwe być nie może, im łatwiejsze dla usera tym łatwiej jest programowo odczytać takie zabezpieczenie.

3. Gdyby ktoś wymyślił lepsze zabezpieczenie niż captcha a mniej denerwujące dla użytkownika to pewnie większość by go używała.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle :) Przy użyciu ludzkich decptcherów jak "deathbycaptcha" można napisać programik który taką captchę będzie omijał może nawet sprawniej niż reCaptcha, więc do automatycznej rejestracji kont takie zabezpieczanie jest do przyjęcia ;)

---

Ale czasami generują sie takie zawijasy, że człowiek ich nie odczyta....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem wrogiem captchy. Tego typu utrudnienia stawianie ludziom, tylko motywują do tego aby robić roboty ktore wyręczą człowieka od bezsensownego przeklepywania różnych dziwadeł.

Tworząc strony jeszcze nigdy w życiu nie zastosowałem żadnej captchy i nie widze takiej potrzeby :)

W dodatku ta captcha pomimo tego że istnieje juz dawno to dalej nie działa na wszystkich przeglądarkach - to śwadczy jakie autor ma podejście do swoich uzytkowników.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gif Encoder i jedziesz :D Zrozumiałe dla człowieka męczące dla deathcaptcherów i epileptyków :D

capm.gif

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności