Skocz do zawartości

Wycena forum


ear

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym, aby kolega Vastar0 czuł się urażony, ale czy Waszym zdaniem 1500 zł to uczciwa cena za to forum?

https://www.forum.opt...h/#entry1079409

Nie chodzi mi o uczciwość/nieuczciwość, tylko o to, czy forum jest tyle warte, tzn. czy da się na nim zarobić >1500 zł w rozsądnym okresie. Ewentualnie, ile wg Was wynosi rzeczywista wartość tego forum i czy np. AdSense to dobry pomysł?

PR3, domena sugerująca powiązanie z PWSZ, ruch w okresie matur, gdy absolwenci szukają informacji o szkołach wyższych. Według ogłoszenia "Ruch w okresie matur (początek maja) to było ponad 17 tysięcy UU dziennie", według statystyk forum "Najwięcej użytkowników online - 638 - było 03-05-2012 o 21:58 ."

Ale:

Nasi użytkownicy napisali 3,614 postów w 735 wątkach.

Średnia 5 postów na wątek.

Mamy 484 zarejestrowanych użytkowników.

Z czego tylko 5-ciu ma więcej niż 100 postów, a 115-stu ma 0 postów.

Po odejściu admina (893 postów) ciężko będzie znaleźć osobę, która z pełnym zaangażowaniem będzie reanimować ruch.

Forum na long tailu świetny ruch generuje, naprawdę polecam!

Według statystyk "Strony/odwiedziny: 2.08" i "Średni czas trwania odwiedzin: 00:01:49".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos co to za narzędzie które przedstawia statystyki na screenie?

to mnie zabiło :D

Forum na long tailu świetny ruch generuje, naprawdę polecam!

Według statystyk "Strony/odwiedziny: 2.08" i "Średni czas trwania odwiedzin: 00:01:49".

popros o dostep do GA, skad jest ruch ? bo nie widze tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również troszkę zaskoczyła cena tego forum.

1500 minimum to stanowczo za dużo. Wiadomo właściciel na pewno spędził przy stronie kupę swojego wolnego czasu, w pozycjonowanie coś na pewno włożył.Autor nie napisał również czy zarabia coś na forum więc można wnioskować że strona nie przynosi zysków. 500-700 zł to chyba max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi sie z gwt ale nie mam tam niektorych elementow

edit. Gwt ok ,mam za slaba strone i brak tej zakladki.

https://www.google.com/analytics/

@ear poczytaj na tym formum dzial o formum, tam jest wiecej o domenie etc.

cena jak cena - rzecz wzgledna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cena 1500 za te forum to jakąś abstrakacją. Kupując jakąś stronę trzeba w okresie określonym mieć zwrot z inwestycji, tutaj tego potencjału po prostu nie widzę, choć może uczelnia jest bardzo zanana przez to strona ma taka odpowiedzialność. Jednak zawsze mnie rozbawia pokazywanie danych z analitycsa bez pozostawienia jakiej strona ona dotyczy.

Już nie wspomnę, że Pan Vastar0 to sprzedawca oferujący posty na różnych forach więc jaka mam pewność, że to forum jest sztucznie tworzone co sugerują statystyki użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby odrobić te 1500 zł na forum musiał byś sie naprawdę mocno natrudzić.

Forum to nie blog tam nie wyciągniesz nawet CTR na poziomie 1 %

500 zł bym osobiście dał

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę jeszcze na grupę docelową jaką są użytkownicy. Forum jest niewielkie, raczej wlasnie grupa uzytkownikow jest bardzo wąska.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności