Skocz do zawartości

Gsa Search Engine Ranker - Extremely Powerful Linkbuilding Software


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 791
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jak ... zobaczyć w ogóle jakie adresy są w bazach i je edytować ?

Options - Advanced - Open Folder

bazy są w plikach tekstowych

Pozdrawiam,

Mariusz

jak do programu załadować własne bazy?

Jeśli baza nie jest posortowana na skrypty, to nie tak jak Max pokazał a troszkę wyżej - Import URLs.

Program rozpozna i posortuje do odpowiednich plików.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z publicznymi proxy, po wejściu w zweryfikowany link przy moim komentarzu było moje prawdziwe IP....czy to nie jest tak, że powinien być jakiś inny adres IP bo program używa proxy?

I jeszcze jedno jak najlepiej poustawiać sobie tą zakładkę proxy?

 Pożyczki na każdą okazje - TanieChwilowki.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w ustawieniach proxy, tam wszytko pisze, co więcej GSA sam rozpoznaje jakie są prywatne jakie publiczne. Zakładka PROXY najpierw ustawisz jakie proxy do czego stosować takie gałeczki do zaznaczenia, dalej w ustawieniach zaawansowanych proxy wgrywasz API do proxymarket, lub proxy ze schowka, lub z listy .txt i td. Wystarczę skorzystać ze słownika jak nie znasz angielskiego, lub poprosić kogoś o szkolenie, bo to naprawdę proste podstawowe konfiguracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersje demo tego programu, mam pytanie jak działa opcja wyszukiwania proxy np co 60 min? Mi wyskakuje błąd macie tak samo ?

Mam tak samo jak np chce dodać nowe źródło proxy

edit: własnie kupiłem program zobaczymy czy będzie ten sam problem

Jaki VPS z Windowsem polecacie na chwile obecna, najlepiej najtanszy na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności