Skocz do zawartości

Gsa Search Engine Ranker - Extremely Powerful Linkbuilding Software


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 791
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Warto korzystać ze skryptów co nie maja recptcha a CaptchaSniper z tym sobie radzi, ja nie ukrywam ze obecnie wszystkie kopie chodza na księgi gości, resztę obskakuje innymi softami, a xrumera na ksiegi gości mi żal marnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto korzystać ze skryptów co nie maja recptcha a CaptchaSniper z tym sobie radzi, ja nie ukrywam ze obecnie wszystkie kopie chodza na księgi gości, resztę obskakuje innymi softami, a xrumera na ksiegi gości mi żal marnować.

>MaxPan< Jakie skrypty masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tsr4, Oggio, firma321, irol2, SEO77...( to jeszcze nie koniec twoich kont na PIO). mam już dość twoich występów, uprzejmie informuje - jeszcze jeden taki wyskok i pojadę do twoich rodziców i poproszę zęby zlali tobie dupsko ( wiem gdzie jechać). Żarty się skończyły.

Jeśli sytuacja się powtórzę niestety będę musiał prosić prawnika o sporządzenie stosownego zawiadomienie do odpowiednich organów.

admin sorry za o/t, ale miałem już dość jego występów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Jak wejdziesz w /cart.php zobaczysz VPS za 9,99 tak jak pisałem, a dodatkowo jak wpiszesz kod DE-SPECIAL25 i wejdziesz z IP niemieckiego dostaniesz jeszcze 25% rabatu.

2. Cudów niema za 9,99 nie da się walnąć 3 softy na VPS za ok 30zl miesięcznie z Windowsem i jeszcze zęby to chodziło przyzwoicie, internet w Polsce kosztuje drożej. GSA i CS ma chodzić w miarę dobrze, ( Z NACISKIEM W MIARĘ), ja korzystam z innych, ale te "ekonomiczne" też sprawdzone.

Uprzedzam to nie są VPSy bulletproof, jak ich IP Okaże się na liście, właściciel wywala bez upomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postowanie przez VPN ( nie mylić z VPS) można robić, wybierzesz sobie jako system operacyjny Windows 7/32 i większość VPN zainstalować można bez problemu o dróznieniu od Windows Serwer, a harvestowac korzystając z ProxyMarket warto ( można podać z jaka częstotliwością musi pobierać proxy przez API) - wiec praktycznie jest bezobsługowy w tym przypadku komplet dostajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności