Skocz do zawartości

Polowanie na kaczki czas zacząć


Stanleyek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kaczor chce dobrze ale mu to nie wychodzi. Niestety w tych 80% głupot co gada te 20% na prawde dobrych pomysłów już nikt poważnie nie bierze.

np. Invitro ja bym też karał takich ludzi , bo w kraju gdzie jest tyle dzieci w domach dziecka gdzie prawie 10% polskich dzieci dosłownie zdycha z głodu , próby ustaw w których ma to być dotowane przez państwo jest skandalem.

Z obecną genetyką już za 50 lat będziemy sobie mogli wybierać jakie dziecko będzie miało kolor oczu, włosów , zdolności i inne cechy.Będzie podział na świecie na tych "pieknych" i "brzydkich" - dwie kategorie człowieka . do tego to prowadzi.

A ludzi którzy korzystają z invitro szczerze życze im aby pozdychali na niewyleczalne choroby , pieprzeni obłudnicy i egoiści.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran, chyba nie posiadasz własnych dzieci, że takie pierdy piszesz..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ludzi którzy korzystają z invitro szczerze życze im aby pozdychali na niewyleczalne choroby , pieprzeni obłudnicy i egoiści.

Zacytuję sobie ten fragment, aby pamięć po Twoim toku myślenia nie zagasła.

Zapewne jesteś też zdania, że żydzi i geje również powinni "pozdychać na niewyleczalne choroby"???

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran, a tego szkraba masz z domu dziecka? tak szczerze..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran, bzykając się musiałeś wiedzieć "czym to się kończy". Dlaczego na tamtym etapie nie pomyślałeś o dzieciach z domu dziecka?

Ja wiem czemu - stosujesz zasadę "przyganiał kocioł garnkowi". Możesz uścisnąć dłoń prezesa.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 17 lat i nie myślałem.

Mcmagik i czy ty sugerujesz że ja sugeruje aby ludzie nie robili dzieci tylko brali z domu dziecka? Jeśli tak to sie mylisz . Pogląd jest odnośnie tych osób które wydają dziesiątki tysięcy złoty na invitro. aczkolwiek jeśli ktoś ma swoje dzieci już i ma na tyle finansów aby mieć kolejne to zachęcam do adopcji.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, czy stwierdzenie , że jesteś imbecylem jest w twoim przypadku obraźliwe, czy raczej jest komplementem ?

Co ty chłpczyu możesz wiedzieć o życiu. Co ty chłopczyku możesz wiedzieć o rodzinach bezdzietnych. co ty chłopczyku możesz wiedzieć o tym ile bólu trzeba przejść,aby dziecko przyszło na świat.

akurat nie , była wpadka :) ale jeśli kiedyś bedzie mnie stać na drugie dziecko to na pewno bedzie z domu dziecka.

Ty zdecydowanie nie możesz być zdrowy umysłowo ,ale zwyczajnie jesteś zwykłym małolatem,który właśnie korzysta z wakacji

Lesiu przesadzasz! !!! Dzieci nawet te z invitro nie są niczemu winne to egoiści rodzice są winni i im życze źle to prawda

Czego mają być winni, że dziecko jest na świecie ? . Dziecko to jest dziecko i każe powstaje w ten sam sposób i każde rodzi się tak samo .

zapewne dla ciebie dziecko in vitro to osoba z dwoma głowami,koloru zielonego i z dwoma ogonami .

Kaczyński ma poglądy rodem z lat 80 kierowane do najmniej wykształconych grup ludzi, czyli do takich ludzi jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran to nie jest małolat, po prostu ma swoją utartą wiarę w pewne rzeczy i to rozumiem. Co do kwestii in vitro, no cóż już jest technologia, która umożliwia wybór większości cech dziecka, po za inteligencją.

Ja nie mam zdania, in vitro jest mi obojętne (każdego indywidualna decyzja), tak jak geje, lesbijki. W sumie dwóch rzeczy nie toleruje pedofilii i gwałcicieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In vitro jest to metoda, która zwyczajnie daje radość,a nawet sens zycia.

Nie ma zadnej róznicy między zrobieniem dziecka na jeźdzca , od tyłu czy tez przez in vitro .

No chyba,ze nadal chcemy byc ciemnogrodem,który za rzeczy niezrozumiałe przez kościół będziemy palić na stosie .

Kościół za invitro najchętniej chciałby kary smierci dla lekarzy oraz rodziców,ale za swoich praktyk pedofilskich nie chce się rozliczyć .

Kościół to zaściankowa instytucja, która zwyczajnie boi się postepu, bo postęp to coraz bardziej inteligentni ludzie,a coraz bardziej inteligentni ludzie to coraz mniejsze wpływy do ich kasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności