Skocz do zawartości

Dobre SEO i popularność serwisu = filtr w Google :/


shpyo

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy słyszeli pewnie o filtrze tablica.pl - dalej są zafiltrowani (mimo, że Millennium Bank już wyszedł). Wszystko przez swoich uzytkowników i zaje****e SEO.

https://blog.shpyo.ne...filtrowana.html

  • Kanały rss w każdej kategorii
  • Linki wewnętrzne w ogłoszeniach

CIekawe jak potoczy się ta sytuacji i ile jeszcze będą w odchłani

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to normalne, że ludzie 'dopalają' wszystko co się da, wszystkim co się da na obcych serwisach próbując z nich kierować ruch do siebie.

Nic się nie martw - Google potrafi rozpoznać takie szkodliwe linkowanie i na pewno nie skrzywdzi Twojego serwisu..........

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przecież linkami nie można zaszkodzić ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy słyszeli pewnie o filtrze tablica.pl - dalej są zafiltrowani (mimo, że Millennium Bank już wyszedł). Wszystko przez swoich uzytkowników i zaje****e SEO.

proponuję zrobić sobie audyt tablica.pl - wtedy zobaczysz za co dotali filtry :)

śmieszne jest że tłumaczą się że to użytkownicy allegro wstawiają linki do podkategorii podstron tablica.pl np. sukienki w tablica.pl, w treściach swoich aukcji... to już przesada.. poza tym jest kilka zewnętrznych serwisów gdzie widać automaty które zmieniają w tekście keywordsy na linki do tablica.pl ... :) tak budują naturalne, organiczne linkowanie (cytując)

oczywiście że za to należy się filtr

tam zlecam marketing internetowy i pozycjonowanie stron: bizzit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz , ale rozumiem walkę o klienta :)

PS

dzięki :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy publikacją notki prasowej Tablica.pl sobie nie zaszkodziła. Dopiero teraz wszyscy wnikają w to, w jaki sposób serwis jest zoptymalizowany i linkowany. Zaczęło się od tego, że niby kara została nałożona za akcję "Nakarm psa", później gdzieś w komentarzach ktoś zwrócił uwagę na inne linki na allegro i tablicy, pozostali doszukują się linków z SWLi i innych "przewinień".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czepiacie się. Na pewno tablica została ukarana słusznie. Bo Matt i Kaspar potrafią z zamkniętymi oczami rozpoznawać czy to zły obcy człowiek dodaje linki do naszej strony czy robimy to sami. To że zrobili to użytkownicy to na pewno pomówienia. Google się nie myli. Kto myśli inaczej niech napisze to 100 razy w zeszycie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności