Skocz do zawartości

Infografika: Czy polskie SEO to rynek kanciarzy?


CezAre

Rekomendowane odpowiedzi

...to poprostu wolny rynek i kapitalizm czyli złodziejstwo ... :)

nieżle masz chłopie poglądy skopane (nie tylko na ten temat, invitro też mi się obiło),

przeprowadź się na Białoruś czy do Korei tej zimniejszej,

tam nie będziesz miał do czynienia z kapitalizmem czyli złodziejami jak to uważasz,

normalnie ktoś Ci musiał niezłe pranie mózgu zrobić, jeszcze dopisz że kapitaliści okradają biednych ludzi z czerwonymi nosami co stoją w kolejce po zasiłek z opieki, ehhh, szkoda nawet cokolwiek pisać

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławus to powiedz mi co to za wolny rynek w którym jest więcej zakazów i nakazów , podatków od podatków i innych bzdurnych rzeczy nie mających nic wspólnego z wolnym rynkiem który jest tak samo sterowany jak za komuny tylko innymi mechanizmami. Kapitaliści nie okradają biednych bo teraz to się nazywa biznes a ci złodzieje biznesmenami którzy zadłużyli gospopdarkę światową już na prawie 70%,, zyski już nawet połowy tych długów nie pokrywają. To teraz powiedz mi kto to okrada skąd te zadłużenie w tym cudownym kapitalistycznym wolnym rynku gdzie się szanuje prawa człowieka i jego wolność (zakładając kamery gdzie popadnie a już nie długo czipy jak tak dalej pójdzie.)?

Albo mordowanie i rozkradanie przez "biznesmenów" Afryki i innych rejonów z ich bogactw naturalnych . Jeżeli ty tego nie widzisz i uważasz to za wolny rynek to rzeczywiście mam skopane poglądy jak cholera i nie rozumiem cudownego wolnego rynku jaki mamy. :)

Jeśli chodzi o invitro to to że chce aby te setki tysięcy wydane na jedno dziecko zastąpić pomocą dla kilku dzieci to też mam skopane poglady i oczywiście nie kapitalistyczne bo w kapitaliźmie czy wolnym rynku jak kto chce ważne jest tylko własne dobro reszte można zgnoić i olać.Przyznaje się w takim razie nie rozumiem kapitalizmu :)

ps. a jesli chodzi o wolny rynek i prawa człowieka itp to lepszym przykładem niż świat zachodu są Buszmeni w Afryce albo Muzułmanie na tych swoich targach ulicznych nie sądzisz?

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IAB miast pisać nowy kodeks mógłby najpierw oczyścić swoje szeregi z firm, które łamią ich kodeks (celowo nie nazywam tego kodeksem etycznym SEO).

Z tego co wiem (gdzieś na GL takie info znalazłem) to kolejni dyrektorzy IAB obiecując zająć się sprawą choćby SS znikają bądź nabierają wody w usta.

Aż się ciśnie na usta "najciemniej pod latarnią".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobić można prawie na wszystkim, ale najczęściej na niewiedzy klienta :) robimy w balona i cieszymy się z $$ Co będzie później, nie ważne. Tak jest w seło, nieświadomy klient, obiecanie złotych gór, pseudo pozycjoner, jakiś rumak, potem banik, urwany kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran, ja nie pisałem czy mamy wolny rynek czy nie, tylko odniosłem się do Twojego stwierdzenia że:

kapitalizm=złodziejstwo, z czym się oczywiście zgodzić nie mogę

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek_25, szczerze. to nie wiem o co Ci chodzi. Po dobrym blaśce na świeżą domenę nie otrzyma się bana?

@tomek_25, ale On napisał, że robimy w balona i cieszymy się z $$, a nie, że Wy robicie, czy wszyscy my robimy, napisał o sobie może, a Ty tak ostro ;)

Napisałem o tych, co tak robią, nie wskazałem kogoś konkretnego... Pokazałem ogólny tok myślenia pseudo-naciągaczo-pozycjonera... np. takiego z GRUPONa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko w seo, to poprostu wolny rynek i kapitalizm czyli złodziejstwo . Bo tak jak trzeba umieć korzystać z swali i xrumerów tak też trzeba umiec korzystać z wolnego rynku. Świat zachodu tego nie potrafi i jest najmniej wolnym rynkiem na świecie. Już w krajach 3 świata i w dzikich plemionach jest większa wolnośc handlowa i kapitalizm niż u nas w świecie zachodu uzdrawiaczy systemów. A i tak chodzi tylko o zdobycie nowego rynku i nowego kapitału. :)

Jak czasem czytam te Twoje bzdurne wypociny, to zastanawiam się kto Ci krzywdę zrobił. Nie od dziś wiadomo, że dla lewackiej hołoty ideałem ładu społecznego są dzikie plemienne wspólnoty pierwotne. Bredzisz... Jak nie pasuje rynek i "złodziejski" kapitalizm to może wyjedź do Iranu...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności