Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
50 $Za te pieniądze powinien obsługiwać 2x więcej skryptów
Przez grzeczność i brak czasu nie będę komentował ....

Powiem tyle, że za te pieniądze użytkownicy który już kupili program UltraSEOMaster będą mieli to co już jest i pewnie x razy tyle nowych funkcji i do tego dodawarki do katalogów i na tym nie poprzestaniemy .... Koncepcji na funkcje do wdrożenia jest bardzooo dużo :pisze:

Mion olej to.. jak kogoś nie stać wydać 50 $ to niech się nie bierze za Seo. Ja kupie szt 5 wiec koncz tą dodawarke do seo katalogów ( z mutlikodek ) bo sqa na kazdym komputerze dziala jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba każdy soft ma lub planuje Wiki. Aż tego przesyt się zrobiło. Jeżeli ma być większy popyt to lepiej się zainteresować tym czego nie ma w innych popularnych softach.

Don będzie miał, Omnispeed ma ;) i to tyle

Ja mówię oczywiście o polskich softach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UltraSEOMastser - Program dodający do SEOkatlogów :

dodawarka_1.jpg

dodawarka_2.jpg

dodawarka_3.jpg

dodawarka_4.jpg

dodawarka_5.jpg

dodawarka_6.jpg

dodawarka_7.jpg

Ciąg dalszy w trakcje dodawania.... :)

... za chwilę przestanie obowiązywać cena promocyjna 200 netto ....

Mam problemy z nagrywaniem filmików, ale pierwszy tylko, ze słaby zamieszczam tutaj:

https://www.ultraseom...kategorii2.html < A

https://www.ultraseom...ekategorii.html < B

Filmik pokazuje jak można zmieniając kolejność wybierać priorytety jeśli zostanie kategoria dopasowane :)

Filmik tworzenie projektu: https://www.ultraseom...rojekt.swf.html

Import kategorii do naszych baz kategorii najleije z podziałem na grupy kaatlogów każda baza dla innej grupy katalogów na multikody: https://www.ultraseomaster.pl/demo/wgraniekategorii.swf.html

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 $Za te pieniądze powinien obsługiwać 2x więcej skryptów
Przez grzeczność i brak czasu nie będę komentował ....

Powiem tyle, że za te pieniądze użytkownicy który już kupili program UltraSEOMaster będą mieli to co już jest i pewnie x razy tyle nowych funkcji i do tego dodawarki do katalogów i na tym nie poprzestaniemy .... Koncepcji na funkcje do wdrożenia jest bardzooo dużo :pisze:

Jesli soft bedzie obsługiwał 2x wiecej skryptów, chetnie kupie odrazu !!

W tym stanie nie widze sensu

za 70$ moge przebierać ile wlezie w narzedziach

Dodawarka do katalogów w pana programie jest zupełnie zbyteczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trs4

@firma321

Może tak trolujcie sobie gdzie indziej. Nawet ślepy by zauważył, że:

1) Macie tu jakiś interes aby deprecjonować wartość programu.

2) W program zostało włożone mnóstwo pracy i jest wart swojej ceny już teraz.

Mion, jestem pod wrażeniem screencastów pełen profesjonalizm, byle tak dalej.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jesli soft bedzie obsługiwał 2x wiecej skryptów, chetnie kupie odrazu !!

Wiec zapraszam ponownie za kilka/naście dni.

@za 70$ moge przebierać ile wlezie w narzedziach

Panie szanowny nikt pana nie zmusza do zakupu ode mnie. A skoro może pan przebierać to tym bardziej nie rozumiem pańskiej aktywności w tym topiku .

@Dodawarka do katalogów w pana programie jest zupełnie zbyteczna

Tak samo jak pańskie uwagi ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion masz platnosckartą? Czy licencja tez jest przypieta jak ping master do kompa?

Mion masz platnosckartą? Czy licencja tez jest przypieta jak ping master do kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogram będzie za chwilę dostępny tylko go przygotuję do wysłania na FTP i jakiś minimalny opis dodam :)

@Mion masz platnosckartą?

Przelewy na konto bankowe w ING

@Czy licencja tez jest przypieta jak ping master do kompa?

Tak

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program jest mega, ale tak jak piszesz, dodaj jakiś minimalny opis dla osób, które nie miały wcześniej styczności z Twoimi softami.

Edit.

Wpiepszył mi się jakiś koleś pomiędzy Twój a mój wpis. Co on w ogóle tu robi :D Jego posty to jakaś abstrakcja.

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności