Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A tak wygląda proces dodawania wpisów z reCaptcha

https://www.ultraseom...ewpisu.swf.html

---

śmiało można testować dodawanie do tych dwóch katalogów tylko trzeba mieć aktywne konto w deathbycaptcha

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do pobrania z tej lokalizacji co poprzedni ZIP.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jak wygląda sytuacja z modułem o którym pisałem do Ciebie?

Moduł do obsługi logowania na forach jest w planach do wdrożenia w ramach projektu/programu UltraSEOMaster. Jadnak z powodu mojego planowanego od dawna urlopiku nie nastąpi to na dniach, więc nie wcześniej 7- 10 dni.

Podsumowując projekt UltraSEOMaster:

- Wszystkie zapowiadane funkcje zostały wdrożone w wersji beta i bedą dalej dopracowywane;

- Został wydany długo oczekiwany program do dodawania katalogów opartych na skrypcie SEOkaatlog. Program ten dedykowany jest pod płatne katalogi na kody, ale ze darmowymi na reCaptcha też sobie radzi co widać na zamieszczonym demo. Zasada działania obsługi kategorii została przedstawiona na Screencast:

https://www.ultraseom...kategorii2.html

https://www.ultraseom...ekategorii.html

https://www.ultraseom...rojekt.swf.html

https://www.ultraseom...ewpisu.swf.html

Program ma możliwość testowania do paskowani, ustawiania w kolejności priorytetowej nawet co do ilości podkategorii Uważam, że wybrany przeze mnie sposób obsługi definiowania kategorii jest stosunkowo prosty i jednocześnie dokładny. Kategorie możemy sobie zapisywać tworząc w ten sposób wygodne grupy pod różnego rodzaju projekty do katalogowania jak chodzi o tematyczność. Z tego co zauważyłem testując program katalogi na multikody mają kategorie dobrze zdefiniowane, więc łatwo tworzy się ich grupy.

Co do szybkości dodawania - program jest relatywnie bardzo szybki :) Jednak z uwago na to, że pewne grupy katalogów stoją na tych samych często przeciążonych "seo" hostingach polecam umiar w wątkach - np max 5 :) W razie potrzeby operacje dodawania można powtórzyć automatycznie lub ręcznie, bo dwa razy SKt tej samej domeny nie przyjmie, więc problemu z tym nie będzie.

Program był testowany w warunkach "produkcyjnych" dzięki uprzejmości i w porozumieniu z wydawcami takich grup jak katalogów jak : Multikody - grupa seokatalogi , Katalogi Grupy Remedia, Addeo multikody < ciekawostka dużo wpisów z tych gróp było w indeksie krótko po dodaniu> nie chwaląc się program dodał wpisy do wszystkich z wyjątkiem kilku w których nie było interesujących mnie kategorii. zrobiłem dodatkowy Screencast z przebiegu dodawania produkcujnego wpisów do małej grupy 33 katalogów na multi kod.

Przebieg dodwanie wpisów do katalogów | Próba ponownego dodania tego samej domeny

Jak widać na screencast 33 wpisy co = 100 % zostało dodanych

Nie robię kolejnego demo, bo nie mam już nic do katalogowania, a lorem ipsumy komuś nie dodam. Ważne by zdefiniować właściwą nazwę grupy w polu typ wpisu dokłanie taką jaka jest dla danej grupy multikodu w katalogu. Widać to w podglądze HTML formularza wpisu.... Od razu napiszę, że parę funkcji w tym programie jeszcze dojdzie.

Na zakończenie pragnę podziękować wszystkim którzy obdarzyli mnie zaufaniem i dokonali zakupu programu mimo tego, iż nie był w wersji finalnej. Jednocześnie mam cichą nadzieję, że program już spełnia ich oczekiwanie, a co będzie dalej ... czas pokaże. W każdym bądź razie koncepcji rozwojowych nie brakuje.

Jak już zapowiadałem w związku z wydaniem tego modułu cena pakietu UltraSEOMaster miała uleć zmianie i też tak się stało .

Aktualna cena pakietu to 300 zł netto Cena ta jednak może uleć zmianie z wydaniem kolejnego modułu dodającego czyli dosyć szybko ;)

Jednak dobra wiadomość jest taka, ze nowe moduły podobnie jak ten dodający do SEOkatalogów będą wchodzić w "cenie" dla osób posiadających wcześniej zakupiony program UltraSEOMaster.

Czym się różni nowa wersja programu od starej?

- Tym, że poprawiono w niej stare błędy i zrobiono nowe.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki

Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314

REGON: 301740913

Kontakt:

Email: biuro@http200.pl

Telefon: 723 227 124

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ obecny i seokatalogi przelatuje tak szybko az miło

Tak samo miło mi to słyszeć :)

@zdradzisz jaki kolejny skrypt planujesz wdrążyć w ramach dodawarki

Na pewno sinooke - mltikody to w pierwszej kolejności. Najprawdopodobniej też, donmini, webmini, katalogi na WP...

I jeszcze inny typ, ale tego w tej chwili nie zdradzę :nie_powiem:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem/będę parę dni na wakacjach :okularnik: , więc o ograniczonych możliwościach produkcyjnych :pisze:

Co do aktualizacji to oczywiście, że będzie automatyczne powiadamianie, bo z założenia będzie dochodziło dużo funkcji, więc ręczne aktualizacje były by uciążliwe dla użytkowników jak i dla mnie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności