Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz zamieszczę screencast z tego. Zapisywanie / import kategorii można wykonać tworząc nową bazę w tym celu wybieramy lokalizacje katalog musi mieć prawa do zapisu dla usera jaki jest zalogowany lub dogrywany do istniejącej. Te dwa sposoby są na screencast:

https://www.ultraseomaster.pl/demo/pobieraniekategoriikat.swf.html

Bazę możemy dowolnie przenosić z jednego kompa na inny. Import kategorii wykonywany jest jednowątkowo, więc trochę czasu zajmuje. Najlepiej bazy tworzyć pod konkretną grupę katalogów.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie ma sensu pobierać dla wszystkich katalogów tylko dla określonych grup =list adresowych tworząc osobne bazy np darmowe, multikody <konkretny wydawca> łatwiej wtedy się dobiera kategorie. Poza tym kategorie dla określonej branży możemy zapisać na później w pliku potem tylko skopiować i wkleić w oknie kategorii :) Przy używaniu program w późniejszych projektach tak będzie najwygodniej i najszybciej.

@4k katalogów 1 dzień nie starcza.

Tak na marginesie kilka godzin starczy. Do tego moduł pobierania możne pracować w tle niezależnie od innej instancji programu, więc nie jest to duży problem.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w planach ... od poniedziałku koduje dalej kolejne funkcje dla UltraSEOMaster czyli jak wrócę z "urlopu" :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem, działa bez zarzutów. A będzie możliwe wyciągnięcie wszystkich linków do konkretnej domeny z całego serwisu, a nie tylko jednego URL'a? Czy to tylko mi jest potrzebne? :)

Czy dobrze rozumiem, że potrzebujesz wyciągnąć z jakiejś listy adresów, na których powinny znajdować się Twoje linki, linki do wszystkich podstron konkretnego serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@res, nie, to nie jest problem. Chociaż musiałem się wczytać w to co napisałeś, bo się zgubiłem :)

Chodziło mi o przeszukanie całego serwisu w poszukiwaniu linków wychodzących, tak jak to robi na przykład Xenu. Ale z uwzględnieniem tylko jednej domeny jaką zadam. Ale to już nie ważne, to tylko tak pytałem, bo by mi ułatwiło coś, ale trzeba sobie radzić inaczej:)

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to aby później była możliwość edycji/poprawienia wpisów.
Taka funkcjonalność jest jak najbardziej do wprowadzenia z tym, że pozostaje kwestia posiadania/rejestracji kont w sk:

- moduł ręcznej rejestracji zwłaszcza dla sk z flashowym captcha;

- automatyczba rejestracja może być dla sk zabezpieczonych reCaptcha;

- pobieranie danych z emaili;

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj puściłem pierwszy projekt do darmowych seoków i powiem, że jest ok, ale brakuje mi lepszych powiadomień i możliwości eksportu danych z błędami.

Przykładowo, było sporo wpisów oznaczonych "Nie dodano wpisu" i tyle - nie wiem co jest przyczyną, lepiej jakby tu był okazany jakiś szczegółowy komunikat np. ten z seokatalogu. Tak samo "za niski PR", można by zrobić jeszcze informacje od jakiego PR jest możliwość zgłoszenia wpisu.

Dodatkowo koniecznie eksport tych danych, np. chcę sobie exportować listę, gdzie nie dodało bo strona ma za mały PR, albo za krótki opis czy inny błąd. Po prostu szczegółowy eksport katalogów z błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie dodano jest w drugiej zakładce wystarczy skopiować i zapisać.

Komunikaty zwrotne program generuje ... widocznie w tym wypadku były to takie które w moich licznych testach nie wystąpiły.

Wyślij mi na PM lub email: systemy.internetowe@gmail.com plik projektu XML przyjrzę się tym komunikatom :)

Program jest dedykowany do współpracy z katalogami obsługującymi multikodamy, więc nie będę się bawił w wyciąganie danych o ograniczeniach PR itd... Darmowe SK są oczywiście obsługiwane, ale nie są i nie będą grupą docelową programu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo dodawanie do darmowych seoków to dobry patent na klientów :)

Jeszcze z mojej strony: przydał by się jakiś dźwięk albo coś w tym kierunku, który informował by, że działanie zostało zakończone.

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności