Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie rozumiem :) - tworzenie bazy polega na pobierania danych z kategorii, a jak to się robi jest pokazane na nagraniach z obsługi.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno "Konfiguracja projektu do katalogowania", boczna zakładka "Konfiguracja kategorii" -> na dole po lewej jest guzik "Otwórz listę kategorii"- po kliknięciu na górze jest pole "Ścieżka do wybranej bazy" i button "Wybierz bazę do pracy".

O tą bazę pytam.:)

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma bazy do pracy, bo taka nie istnieje wpisujesz tam nazwę dla przyszłej bazy w wybranej lokalizacji co utworzy plik SQL bazy i po pobraniu kategorii będziesz miał bazę https://www.ultraseom...egorii.swf.html

oraz https://www.ultraseom...inooke.swf.html

Chodzi o to by pod daną grupę katalogów utworzyć sobie osobną bazę kategorii co znacznie ułatwia ich późniejsze wybieranie niż jeden WIELKI PLIK bazy z wszystkimi z wszystkich katalogów ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się :) ...Właśnie powstaje funkcja dodawania do DomMini :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że donmini i webmini wprowadzę, więc nie mogę teraz zawieść użytkowników programu :pisze:

Możliwe, że wydam samą dodawarkę pod "zachodnie" katalogi jako osobny program, bo ładowanie wszystkiego w ramach projektu UltaSEOMaster w tak niskiej cenie nie jest dla mnie opłacalne, lub oddzielę program dodający z tymi katalogami jako osobny produkt .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak wale pytaniem ale ciekawi mnie działanie Harvestera w Twoim sofcie.

-Czy Harvester już działa?

-Na jakiej zasadzie działa/będzie działać harvester, tak jak w scrapeboxie czy może tak jak w Sick Scraper.

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czy Harvester już działa?

Tak już dawno :)

@tak jak w scrapeboxie czy może tak jak w Sick Scraper.

Nie korzystam z tych programów, więc nie wiem na jakich zasadach działają

: https://www.ultraseom...eciagi.swf.html

: https://www.ultraseom...vester.swf.html < tutaj od razu z obslugą Proxy Mastera w drugiej części nagrania pobieranie z google harvester oraz rozpoznawania typu skryptu

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że wydam samą dodawarkę pod "zachodnie" katalogi jako osobny program, bo ładowanie wszystkiego w ramach projektu UltaSEOMaster w tak niskiej cenie nie jest dla mnie opłacalne, lub oddzielę program dodający z tymi katalogami jako osobny produkt .

A jak to będzie wyglądało dla obecnych posiadaczy programu? :)

mniej znaczy więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprawa się skomplikowała i zrobił się bałagan w nomenklaturze i funkcjach, bo mamy dwa niezależne programy:

- wyszukujacy ;

- dodający do katalogów;

wiec jako takiego nie ma integralnego programu UltraSEOMaster, ale jest to nazwa obecnego pakietu dwóch programów składowych przez co nowi użytkownicy w zasadzie nie wiedzą już o co w tym chodzi :olaboga:

@A jak to będzie wyglądało dla obecnych posiadaczy programu?

Tak jak pisałem - jeśli zacznę wdrażać "zachodnie" katalogi będzie to niestety osobny produkt = program chyba, że między czasie zrobię w końcu porządna stronę produktu = pakietu UltraSEOMaster i nowe funkcje dodające wejdą "w cenie" tak jak program dodający wtedy tylko do SoeKatalogów wszedł w cenie dla użytkowników programu wyszukiwującego ..... To jet to o czym pisałem na początku, że strasznie to zagmatwane :(

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodawałem projekt do grupy SeoKatalogów z oferty https://www.katalogi.gamster.pl/ lista -> https://www.katalogi....ter.pl/spis.txt i zrobiłem kolejnego screencast'a z tego dodawania.

Screencast z działania programu KatalogiSubmitter -> Dodawanie do SeoKaatlogów grupa katalogi.gamster.pl

Jak widać na załączonym nagraniu program dodał do wszystkich 111 seokaatlogów z tej grupy - grupa zresztą godna polecenia wszystkie w indeksie z pr od 3 :good:

-------------------

Od razu zamieściłem drugi screencast z pobierania / sprawdzania wskaźnika PR oraz SITE na przykładzie tej grupy katalogów.

Po zakończonym sprawdzaniu jeśli wynik będzie podejrzanie niski (1) możemy ręcznie kliknąć na adres co uruchomi ponowne pobieranie. Zwracane wyniki site zależą od DC z jakim się połączymy i też od IP proxy i mogą być rożne nawet w kolejnych pobraniach. Wskaźnik site należy traktować orientacyjnie !=constans . PR jest raczej stały ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności