Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Dodawanie do katalogów DonMini gotowe

Co prawda wydałem już dodawarkę do donmini, ale jako osobny program, więc tutaj dodałem zintergoweana w programie KatalogiSubmitter dostępnym w pakiecie UltraSEOMaster :)

Dodawanie do DonMini niewiele różni się od dodawanie wpisów do SeoKatalogów czy też Sinooke z wyjątkiem obsługi kategorii i program zwraca od razi bezposrednie linki do wpisów czyli standard w tym katalogu.

Screencasts -> z dodawania do DomMini

Program KatalogiSubmitter do pobrania w ZIP ze stałej lokalizacji :)

---------------

Teraz zabiorę się za coś z wyższej półki tj obsługę platform blogowych zaczynając od WP. Dodawanie nie będzie oparte o XML-RPC dzięki czemu będzie można obsługiwać = dawać do serwisów nie obsługujących tego mechanizmu - znacznie więcej. Nie obiecuje/gwarantuje, że ten program wejdzie w skład pakietu USM "w cenie", bo to nie jest dodatek. Tak, czy inaczej na pewno będzie zniżka na zakup dla posiadaczy pakietu USM :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie przesadzaj i nie myl pojęć, bo co innego funkcja, a co innego zupełnie inny program.

Jeśli kupujesz przykładowo samochód chyba nie oczekujesz, że dostaniesz do niego "w cenie" quada, ciężarówkę, przyczepę campingową i motor itd, bo tak to wygląda ...

Osoby które kupowały w cenie 200 netto dostały gratis bardzo dobry program do dawania do: - seokatalogów i dodatkowych które wtedy nie były przewidziane jak sinooke, domnimi, webmini<ten dojdzie> który sam w sobie już jest wart 300 netto. Oczywiście wejdą dodatki jak np do pingowania i inne pomniejsze podprogramy .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co jest za tą cenę za 200 zł, bo jakiś email dostałem z fakturą proforma bez załącznika. Z tego co pamiętam to w ramach ultraseo miała być też dodawarka do webmini i easydir. Czy teraz za te dodawarki będę musiał dopłacić?

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuje/gwarantuje, że ten program wejdzie w skład pakietu USM "w cenie", bo to nie jest dodatek. Tak, czy inaczej na pewno będzie zniżka na zakup dla posiadaczy pakietu USM

Ok wiemy na 99%, że będzie nowy soft a (jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę) jaka będzie cena softa? - Dla posiadaczy USM i nie posiadaczy USM. (ostatnio pisałeś, że Rabat to stolica Maroko ;) )

Ps. Mio nikt tu nie przesadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co jest za tą cenę za 200 zł, bo jakiś email dostałem z fakturą proforma bez załącznika. Z tego co pamiętam to w ramach ultraseo miała być też dodawarka do webmini i easydir. Czy teraz za te dodawarki będę musiał dopłacić?
Była faktura proforma, po zaksięgowaniu FVAT. W ramach USM miała być "w cenie 200 zł netto" TYLKO dowarka do SeoKatalogów - nic więcej.

Obsługę pozostała łych katalogów jak Sinooke, DomMini wprowadziłem niezależnie od tego - i nic nie trzeba dopłacać . Tu właśnie wychodzą minusy mariażu programu od wyszukiwania z programem do dawania do katalogów i to trzeba zmienić.

Ok wiemy na 99%, że będzie nowy soft a (jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę) jaka będzie cena softa? - Dla posiadaczy USM i nie posiadaczy USM. (ostatnio pisałeś, że Rabat to stolica Maroko ;) )

Ps. Mio nikt tu nie przesadza.

Zapowiedziany program do obsługi blogów nie jest żadnym dodatkiem do USM tylko będzie integralnym programem. Ile będzie kosztował jeszcze nie wiadomo, ale na pewno nie mniej niż 200 - 300 zł netto zależy od tego jakie będzie miał funkcje.

Co do przesady to mam odmienne zdanie ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trzeba sprecyzować definicje i określić jasno zasady dystrybucji:

UltraSEOMaster = pod tą nazwą będzie sprzedawany pakiet wszystkich programów w tym nowego zapowiadanego.

Aktualna cena pakietu UltraSEOMaster składającego się z (obecnie) dwóch niezależnych programów wynosi 300 zł netto.

Obecny UltraSEOMaster.exe -> program wyszukujący. Nazwa programu exe zostanie zmieniana inną. Pogra będzie rozwijany o obsługę wyszukiwania w kolejnych skryptach i inne funkcje związane z wyszukiwaniem nawet o sprawdzające pozycję. Wszystkie dodatki = nowości = nowe funkcje w tym programie będą wchodziły gratis dla posiadaczy obecnego pakietu USM którego jest składową.

KatalogiSubmitter.exe -> program dodający wpisy do katalogów obecnie obsługuje:

- SeoKatalogi reCaptcha + multikod;

- Sinooke multikod;

- DomMini;

- WebMini < ten dojdzie

- obsługa następnych będzie dodawana i będą wchodziły w cenie dla posiadaczy pakietu USM . W miarę dodawania obsługi kolejnych katalogów będzie można program kupić też indywidualnie bez konieczności kupowania całego pakietu programów.

Zapowiadany program do obsługi dodawania wpisów do blogów -> Jak sama nazwa mówi będzie obsługiwał blogi rejestracje, dodawanie wpisów i będzie to osoby program który będzie można zakupić w ramach pakietu USM lub osobno.

Jeśli zaistnieje potrzeba wydania programu zakładającego blogi na darmowych platformach blogowych będzie to też osobny program który będzie można zakupić w ramach pakietu USM lub osobno.

UltraSEOMaster.exe > będzie to jednostka centralna pakietu przeznaczona do obsługi nowości, pobierania aktualizacji itd...

Gratisy dla posiadaczy pakietu USM o jakich tu nie piszę też będą dodawanie :pisze:

** Mam nadzieje, ze sprawa jest teraz wyjaśniona..... **

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, aby to w USM było ładnie pospinane, bo teraz mam USM, PSM (tu kilka podprogramów), Generator RSS z generatorkiem www i jeszcze te dodawarki. Pomyśl nad dobra instrukcja obsługi i do przodu ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, aby to w USM było ładnie pospinane,
No właśnie o to chodzi i to mam na celu, bo już dzwonią i piszą do mnie klienci i w zasadzie nie wiedza co to za program ten ultraseomaster :kwasny: Pakiet doczeka się też swojej strony i forum i w końcu instrukcji w postaci nowych screencast .....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście spodziewałem się znaczących ułatwień dotyczących harversotwania. Coś w stylu dokładniejszego sb i hrefa. W tej chwili muszę zdobywać słowa kluczowe i dodawać do nich footprinty a przecież mógłby to robić program (jak w sb i href)! Kolejne dodawarki do zaspamowanych katalogów, są moim zdaniem mało potrzebne.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dywyn i tu pojawia sie kolejny pomysł, nowy skrypt(y) katalogu (darmowy, bo płatne jak widac po innych dodawarkach i ich rodzimych katalogach jakoś tak sobie radzą), ktory będzie wyłącznie obsługiwał USM i ewentualnie handmade ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście spodziewałem się znaczących ułatwień dotyczących harversotwania. Coś w stylu dokładniejszego sb i hrefa. W tej chwili muszę zdobywać słowa kluczowe i dodawać do nich footprinty a przecież mógłby to robić program (jak w sb i href)!.

Wyślij mi na email lub możemy o tej funkcji jak to ma działać porozmawiać mój telefon: 723 227 124 wtedy postaram się to wdrożyć może jeszcze dzis :pisze:

PS nie korzystam z SB, wiec nie wiem jak to wygląda w tym programie

Kolejne dodawarki do zaspamowanych katalogów, są moim zdaniem mało potrzebne.
Tobie moze i nie, ale innym tak i to bardzo ... poza tym Seokatalogi i Sinooke nie są zaspamowane, a te właśnie program obsługuje w pierwszej kolejności WM i DM wprowadzam, bo są jeszcze "w obiegu" ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, ze mniejsze, wiec mam to na uwadze i tak będzie :)

-----

@dywyn- czekam na info :)

----

Wysłano z iPhone

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności