Skocz do zawartości

[program] Wyszukujący w katalogach, preclach, google, sie, PR Ultra SEO Master UCM


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

@Dlaczego

Bo zadzwonił klient .... i zapomniałem wysłać na FTP... Już wysłane, więc należy pobrać ponownie :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Te kwestę też postaram dopracować: :chatownik:

--

Teraz postaram się wdrożyć funkcje/podprogram do szybkiego sprawdzania pozycji dla słów kluczowych i domen. Piszę postaram, bo muszę dopiero wymyślić stosowną metodę ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś taki skrypt, który pokazywał zebrane do kupy (chmurka) wszystkie znaczniki keywords ze stron z top10 na szukaną frazę. Tj. szukam,np. frazy "abc" , widzę jakie domeny są w top 10 i do tego w chmurce wszystkie keywords-y

<meta name="keywords" content="1,2,3,">

ze stron z top10 i ilością wystąpień. Może dałoby się to wdrożyć przy okazji?

wywóz gruzu - dla tych co remontują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na 2 rzeczy zwróciłem uwagę:

1. Podczas zapisywania rezultatów pracy programu nie pyta on o to czy może nadpisać dany plik. Warto dodać taki alercik, bo można sobie nadpisać coś ważnego i wtedy dym.

2. Mega dobra jest opcja z wyrażeniami regularnymi. Ale za każdym razem muszę sobie je wpisać jak jest proste, albo skopiować. Nie można jakoś zorganizować tego z poziomu programu tak, aby wstawiać sobie zdefiniowane wyrażenia reg?

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ebsand - to o czym Piszesz wydam w jutrzejszej wersji z tym dodatkiem dla masowego sprawdzania pozycji w google który dziś zapowiedziałem. Funkcja sprawdzania będzie małym hitem ;)

----

I właśnie wpadłem na pomysł następnego moduły powiązanego z tym od sprawdzania pozycji dla keywords domeny w google ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - definiując typ wpisu w programie KatalogiSubmitter.exe wchodzącym w skład pakietu USM do dodawania wpisów do SeoKatalogów oraz Sinooke proszę zwrócić uwagę na polskie litery.

Np dla grupy tego wydawcy: https://www.katalogis...-multikody.html typ wpisu

<option value="5">Wpis zwykly MULTIKODA (kod zwykły we wszystkich katalogach)</option>

Jest "zwykly", więc jak zdefiniujemy typ wpisu wpisując ręcznie odruchowo z ł -> Wpis zwyły MULTIKODA będzie to inny ciąg znaków i program rzecz jasna nie dopasuje nam typu wpisu :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z dodawaniem do katalogów Sinooke do jednej z grup. Niby trwa dodawanie, ale status zatrzymuje się na informacji [OK] dodaje wpis i żądanie jest zatrzymywane, przechodzi do następnego katalogu. W komunikatach zwrotnych też mam tylko:

Start: https://katalog.com

-> Główna: Kategoria1-> Podkategoria1

-> Główna: Kategoria2-> Podkategoria2

Co ciekawe, dziwne tylko w jednej z grup tak mam, testowałem np. u siebie (Grupa Xemix) i dodaje bez problemu. Mion - grupę i przykładowe katalogi podam Ci na priv w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi na email nie na PM plik projektu XML oraz listę tych katalogów i multikoda jakiego dodajesz. Zobacze co w sinooke piszczy :pisze:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, bo dzięki temu wyeliminowałem pewien bug. Należy pobrać ZIP'a ze stałej lokalizacji i podmienić na tą wersję dodawarki KatalogiSubmitter 1.5.9

---

W kategoriach do wpisu zamiast wszystkich kombinacji jak:

internet @ katalog
internet @ katalogi
internet @ katalog stron
internet @ katalogi stron
katalogi @ katalogi darmowe

wystarczy dać w skrócie:

internet @ katalog

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRIM" < Przytnij do domeny głównej wczytywane adresy

KSW < Jeśli mamy wiki wyszukiwania i wczytamy kolejne adresy zaznaczenie skasuje wcześniejsze wyniki

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności